• The Undertaker
    4k
    Volio bih da izađemo otvoreno, nadigravati se ali šanse za to su minimalne. Kopirati ćemo istu taktiku kao i prošlu utakmicu i moliti boga da neka kenda ne uđe i da ovi padnu drugo poluvrijeme.
  • Jos-Optimus
    206
    Ja sam uvjeren da smo ih pobijedili zato jer Jakir prvi puta nije bio kalkulant, bio je hrabriji od Karoglana, na početku smo mi bili ti koji su vidno došli po pobjedu i lopta nam je vratila. Oni su navalili kad je bilo 0-1 i tu se nismo trebali povući, ali...Nema šanse da i danas imamo toliko indisponiranih igrača, uvjeren sam da ćemo ih danas propisno namazati. Vidim tu sporove oko Kaneka, žao mi je, ali protiv Hajduka mu ništa nije Rile bio kriv, donosio je glupe odluke, a nakon 2 smo popušili ozbiljne kontre - velika prednost Špikiću
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Mislim da nema nikakve sanse da Ogiwara igra danas, protiv Istre je vec realnije da ce zaigrati.
  • Marley
    788
    moje iskustvo govori isto, sto god sam mislila da ce biti dobro, popusili smo, i obrnuto. Tako da, danas se uopce ne usudim razmisljati onako kako bi bilo meni logicno, a kamoli pisati :sweat:
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Sretno svima koji putuju za Split, nadam se da cemo svi veceras uzivati i konacno biti zadovoljan sa svime. I rezultatom i prikazanom igrom. Ma samo da dobijemo , za igru imamo vremena. Jedan prelaznog i pripreme i ima da trpamo sve po redu
  • don
    1.4k
    samo da stavim ovdje da ne prođe ispod radara Moufi koji se na zagrijavanju u subotu kraj korner zastavice okrenut prema Bojsima 2 puta uhvatio za muda i "prodrmao" ih. Klosar je vec dobio epitete tovara.
  • Marley
    788
    Imam prigovor na sluzbenu insta i fejs stranicu :grimace: , prije ove utakmice nisu stavili nijednu objavu tipa treninga, putovanja dolje itd.
    Nije da je bitno za vecerasnji okrsaj, ali eto mene veseli vidjeti te sitnice pa malo cjepidlacim :nerd:
  • Olmic
    2.7k
    a jbg nismo ni mi cvijece prema njemu bili
  • BBB Sibenik
    3.9k
    IMG-20240403-WA0007.jpg

    Šibenčanin poručuje…
  • rioda
    2.2k
    Evo nas na Dugopolju, vidim @deda u daljini u dresu Gradjanskog :cool:
  • flexXy
    1.9k
    Lovri Kalinicu je dns rodendan, red je da ga pocastimo golovima. Nadam se da ce na kraju tekme bit ceremonija sa jednim ovakvim uokvirenim dresom, ipak ulazak u klub 50 nije mala stvar.

    Screenshot-20240403-154554-Samsung-Internet.jpg
  • Keyser Soze
    8.1k
    Za to bi danas trebao popit 4 komada jer je primio 46 do sad, TM broji 3 iz 2014. u neodigranom derbiju.
  • Jurki
    8.5k
    zaboravio si napisati rupa Kalinic
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.