• quizzy86
    41
    ma stvar je u tome da sam mu ja (a pretpostavljam i vecina navijaca) toliko davali podrsku da ju sad stvarno vise ne zasluzuje.. krvi nam se napio samo tako...
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Jakir od kluba ima podršku kakvu nije imao nitko od Zorana Mamića, ali i od javnosti uživa ogromnu količinu podrške iz meni nepoznatog razloga. Nijedan trener do sada nije bio toliko “čekan” da nešto napravi uz podršku navijača.

    Sljedeća sezona u HNL će nam biti nemjerljivo lakša (osim u nekom ludom scenariju u kojem Hajduk ovaja), ali za Europu se jako bojim sljedeće sezone ako on bude trener.
  • Markelo
    2.5k
    Sve je stvar toga kamo ovaj klub želi ići. Ako je cilj konferencijska liga i borba do samog kraja za titulu u prvenstvu onda je Jakir trener za naš klub. Ukoliko se želi napravit iskorak u Europi i jahat prvenstvom sa prve pozicije onda se treba ići s novim trenerom na kraju sezone. Možeš ići s novim imenom na klupi i promašit ako te toga strah onda se drži komfort zone u kojoj se trenutno nalazimo. Bit će onda nekad i pobjeda protiv španjolskih klubova ali tu i tamo će nas maznut slastičari i pekari sa Kosova
  • Dinamosaur
    977
    Ako je cilj konferencijska liga i borba do samog kraja za titulu u prvenstvu onda je Jakir trener za naš klubMarkelo

    Di se predaju prijave?
    Ps. Jakir mi je vrh. Svaka čast na naklonu, al to nema veze sa poslom, posal ti je los. Ili delaš ili letiiiš
    Njega ne jebe niš. Majstor je uvjeren da je to kaj mi prikazujemo top
  • Mihaljević
    8.2k
    Pod Jakirom Dinamo igra tranzincijski nogomet, to nikad nije igrao , uvijek smo igrali na posjed i probijanje duplog bloka i taj "kontrolirani" Jurčićev nogomet, Dinamo je igrao blijedo odlaskom Šutala, Livija, Ivanušeca... Imao je 60/70% posjeda lopte i vrlo malo šansi pred golom, i uvijek smo mi imali bolju statistiku ali bez rezultata. Sad nemamo bajnu igru ali imamo rezultat. Prvi derbi koji smo igrali na Maksimiru, Dinamo je bio 4 puta bolji od Hajduka, ali je izgubio 2-1, sada se ovim tranzicijskim nogometom nismo igrali maestralno ali smo pobjedili Hajduk u gostima, Paok, Betis itd. , ali isto tako postoji mogućnost da pobjedimo Bayern a sljedeće kolo popušimo od Istre, to je najveći problem tog tranzicijskog nogometa. Ima ljudi koji nakon pobjede Hajduka, prvo se zalete u ovu temu i jebu majku Jakiroviću, nije bitna pobjeda bitno da se napiše da je Jakir "srećković". Svi bi htjeli trenera sa europskim iskustvom poput Lucesca, Bjelice, Bilića itd. , to su treneri koji žele imati jasnu viziju kluba, jasni koncept dovođenja igrača, a ne dovest ćemo 10 igrača 5 do 12 , pa ih ti vodi Kume. Ako smo doveli Jakirovića koji igra ovakav nogomet, i ako oni ne žele da Dinamo igra ovakav nogomet, pa to nikako nije greška Jakirovića, nego uprave. Treba dovesti pravog trenera i dati mu 3 sezone, BEZ obzira na reultaltat, dati mu potpunu slobodu, jer tako rade veliki klubovi poput Uniteda, Atletica, Cityja... Ako ćemo svaka tri mjeseca mijenjati trenera mi smo ništa više nego ekvivalent Hajduka i Rijeke, što nitko ne želi. Jurčević je dobio otkaz nakon što nam je izvukao sezonu, moguće da se isto desi i za Jakira, ali to opravdano ako će se na njegovo mjesto dovesti bolji trener od njega, a ne Bišćan, Čačić, Štimac i ostali koje mediji potenciraju.
  • Dinamosaur
    977
    Pod Jakirom Dinamo igra tranzincijski nogometMihaljević

    NE,
    ne kuzim cemu laž u startu al dobro, uzivaj
  • Mihaljević
    8.2k
    A kako bi ti opisao igru Dinama, a da nije neka debilana poput turbofolk nogomet? Ovo je čist tranzicijski nogomet.
  • Dinamosaur
    977
    Kad bi mi imali igru sa brzom tranzicijom, vec bi odmaglili pratiocima odavno
  • San Lorenzo
    11.7k

    Tranzicijski nogomet, a kontru 3 na 2 ni ne završimo udarcem, jednom smo u našoj tranziciji uspjeli primiti i gol, tranzicijski nogomet, a krilo u polukontri ima ravno 0 opcija u 16m.
    Neznam kako bi službeno nazvao njegov stil igre, ali ono što ja vidim je 'daj loptu Bruni, on će već nešto smislit' nogomet.
  • Jaro
    5.6k
    kakav tranzicijski nogomet? Gdje si ti to vidio? Pa nema uigrane kontre nakon cijele sezone... Tranzicijski nogomet je Cacicevo razbijanje Hajduka pod Lekom na Maksimiru. Ovaj Dinamo nema nit tranziciju, nit melje protivnika, niti ista prepoznatljivo... Ova pobjeda protiv Hajduka je sve samo ne uvjerljiva, pa imali smo doslovno cupanje - Nevistic 2put i Bernaeur jednom, plus promasaj na drugoj stativi... Naprijed gol i ona sansa na kraju poluvremena (stativa Baturine). Ostatak utakmice nit kontrole nit icega, pod pritiskom Hajduka koji je nikakav...
    Da osvoji duplu krunu ovaj nema kaj raditi tu nakon Balkanija, Plzena, PAOKA, Lokomotive i kukavicluka protiv Tovara sva 3 puta...
  • mali M
    3.5k
    Neznam od kud sad to odvjetništvo za Jakira. Dobro je netko gore napisao, pa neću mu pljeskat za osvojen naslov i sramoćenje po Europi. To smo imali i za vrijeme glavate spodobe. Dinamo traži više od HNL naslova! Dinamo teži prezimljavanju u LP, to je bio do sada neki cilj, a odjednom smo se srozali da nam je HNL dovoljan. Mi smo do sada gundrali ako bi "ispali" u EL iz LP, a odjednom nam je prolazak sramotne skupine u KL dovoljan doseg. Možda je dobro da Jakir osvoji naslov, jer jedan od njegovih najvećih problema je što misli da je osvajanje HNL naslova nešto grandiozno, jer ga nikad nije osvojio u životu niti ikad bi da nije došao u Dinamo. Zato on nije trener za Dinamo, treneru Dinama osvajanje naslova mora biti nešto normalno, a biti renomiran klub kroz LP neki cilj.
  • Iskrenjak
    100

    Ja bih ovo što mi igramo nazvao nenamjerno reaktivnim nogometom. Igramo reaktivno, ali ne ciljano kao pod bjelicom, nego - ako to protivnik dopusti. Što je apsurd samo po sebi. Branit ćemo se, ako nam protivnik dopusti da se branimo.

    U napadu imamo mali broj opcija, kad one ne prodju igramo čisti reaktivni nogomet i to uglavnom uspješno. Pogledaj posjed protiv hajduka ili ovih par dobrih europskih tekmi.

    Problem nastane u slučajevima kada te naše ograničene nedorečene opcije u napadu donekle funkcioniraju, pa ne dopustimo protivniku da uzmu posjed i inicijativu. Onda mi uzmemo loptu i neznamo šta ćemo i popušimo na kontre ili odigramo x u najboljem slučaju.
  • Teofil Kateran
    873
    Ja iskreno gledam za dobrobit Dinama i ne želim da Jakir bude trener iduće sezone jer to ne može biti dobro. Imao je već prijelazni rok i u prvom kolu nakon stanke dobimo onda 3 komada od Lokse, igre i dalje nema, a rezultat izvlačimo na čistu sreću. Ne znam jel ljudi žive u zabludi, ali realnost je da smo imali puno puno sreće u subotu, i da smo par puta jako visili da primimo gol. Sačuvalo nas je njihovo luzerstvo, Max, Neva i naš pobjednički mentalitet. Nikad u životu nisam gledao da se Dinamo svaku utakmicu ovako morao namučiti za pobjedu. Naravno da je bilo takvih kiks utakmica, ali bi onda došla sljedeća koju bi riješili u prvom poluvremenu i pokazali odličnu igru. Nikad nismo bili u travnju na -5 bodova od vodećeg i morali hvatat nekog. To su činjenice. Ako je Jakir trener za Dinamo ne bi bili na -5 kao i kad je došao. U subotu me bilo jako strah, pogotovo u drugom poluvremenu da nećemo izdržat, jer bili smo se povukli jako rano i nismo ni pokušavali dokrajčit ih. Apsolutno podržavam Jakira do kraja sezone i da uzme titulu, ali treba biti realan i reći da nema igre i da opasno visimo i da je sramota jedva čekat kraj protiv Rudeša i drugi gol zabit Hajduku tek u travnju.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Uvjerenje sam da se trazi novi trener i da Jakir nece ostati sljedecu sezonu makar osvojio duplu krunu. Mislim da su svi u klubu svjesni toga, pa cak i Vlatka i Podnar i Tomicic. Samo sto sada iznad sebe imaju IO i Zajeca pa ce htjet napraviti neke razumne odluke.

    Jakir ce biti tu do kraja sezone sta god se desilo, a vjerujem da su svi u klubu sposobni naci novog trenera u sljedeca 3 mjeseca dok ne pocne prijelazni rok.
    Dostupnih trenera ima, pa cak i Vaha kaze da je sve otvoreno i sa dinamom, samo trebaju naci zajednicki jezik.

    Jakir isto zna da ako osvoji prvenstvo ili dvostruku krunu da moze raditi u nekom solidnom klubu, ili otici arapima za velike cifre. A ako ne osvoji i ostane sljedece sezone i dobije otkaz nakon 8 kola, moze se jedino u Zrinjski vratiti.
  • Mihaljević
    8.2k
    Tranzicijski nogomet, a kontru 3 na 2 ni ne završimo udarcemSan Lorenzo

    A šta Jakirović tu da napravi? Kao što je rekao prije tekme, on je svoje napravio, sad su oni na zadatku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.