• Purger
    360
    Zagreb je tada prazanksapi

    Milijunski grad je prazan u kolovozu?

    Nema turista u Zagrebu?
  • NitkoBitan
    12.4k
    Preko ljeta i Istra ima dobru posjetu, a kamoli to ne bi Hajduk imao.
  • Purger
    360
    Da to je prica za javnostJurki

    Pa ja govorim o onome što je javno dostupno, s sad ako vi želite pričati o tome da će neki košarkaš tražit milijune od kluba ili da su nekim igračima prodavali zemljište u Splitu ili nešto slično, u to se ne bih miješao.

    Ono javno prikazuje da jesu u minusu, ali da to nije ništa nedostižno i da bi to mogli isplatiti, pogotovo ako izbore Europu
  • Purger
    360
    Preko ljeta i Istra ima dobru posjetuNitkoBitan

    Istra 0-3 Dinamo , 2. kolo HNL-a, posjeta 5300 gledatelja (uključujući boyse)

    Kapacitet stadiona je 9000.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Kolega si je stvarno dao truda glorificirati tovare i njihovog predsjednika.
  • ksapi
    2.2k


    Kaj turiste privlaci Dinamo-Gorica?
    Daj stvarno odjebi odavde s ovom tovarskom retorikom
  • Medford Hernan
    73
    bio sam na toj utakmici i bilo je sigurno 7000 ljudi.
    Bilo je problema sa skenerima na istočnoj tribini.
    Nas je bilo 500,pun zapad i sjever, istok također jako dobro popunjen
  • Purger
    360

    Odlazak jakobušića na kraju sezone bi bila veća pobjeda za Dinamo od jučerašnjeg derbija, samo kaj vi to još ne kužite
  • Purger
    360
    Kaj turiste privlaci Dinamo-Gorica?ksapi

    Zašto ih ne bi privukla utakmica dinamo Gorica, a privlači ih Hajduk Slaven Belupo, gdje je bilo 28 tisuća ljudi usred sezone?
  • Juznjak
    3.1k
    @Purger već sam ti jednom rekao pa ti evo ponavljam. Nisi dostojan komentirat našu posjetu jer ti kao Zagrepčanin nemaš naviku kupovanja godišnje ulaznice. Meni je to neshvatljivo, a kad i ostalima postane onda ćemo i mi imat iste brojke kao i oni.
    Općenito što se tiče njih i posjete, puno mi se više sviđa kako to kod nas funkcionira. Kod njih je moderno ići na stadion, svi idu, dečki vode cure, prijateljice se dogovore pa se naslikavaju… Previše se tamo stvori ljudi koji dolaze jer svi idu. Nisam nikad više vidio storyja od svojih poznanika nego jučer. Svi živi snimaju koreografiju, snimaju bakljadu, stavljaju svoje slike… Mene bude strah uć na društvene mreže nakon što Dinamo izgubi, bila bi me ogromna sramota objavit takvo nešto nakon poraza, a da ne govorim da se radi o porazu protiv najomraženijeg rivala.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Hajduk dugoročno sigurno ne može ovako funkcionirati. Novci od pretplata su mizerni za financiranje ozbiljnog kluba. Tih 100 tisuća članova donese možda 2-3 milijuna eura profita. Ulaznice i marketing kad su na povijesnom vrhuncu euforije donesu ukupno 6-7 milijuna. To je ukupno 10-ak milijuna eura. Sve ostalo da pokrije budžet od 25 milijuna eura Hajduk mora svake godine zaraditi na tržištu. Od Europe nemaju ni centa već 15 godina, znači ostaju im transferi.

    Koga oni imaju za prodati? Pukstasa i Sigura. Koliko oni vrijede na tržištu? Pustite ove hajdučke priče, nemojte padati na to da je Pukstas jednak ko Baturina jer nije ni blizu. Pukstas već ima tijelo seniora i neće se još puno razvijati dok Baturina izgleda kao junior i još će itekako napredovati u duelu i fizičkoj snazi. Skauti to jako dobro znaju, ljudi koji prate nogomet to dobro znaju i sa razlogom se Baturina evo recimo na Transfermarktu cijeni na 18 milijuna a Pukstas i Sigur ukupno na samo 8 milijuna. Možete to nazvati zavjerom protiv Hajduka ali su to po meni prilično realne cijene. Hajduk može za njih dobiti 10-ak milijuna i to je to. Sve ostalo u ekipi su 30-godišnjaci i stariji od toga. Nakrcali su ekipu starim igračima jer Lukša želi kratkoročni rezultat a za dugoročnu budućnost kluba ga baš i nije briga. Otići će u šestom mjesecu i njegov mandat će se ocijeniti uspješnim jer su se osvojila 2 kupa nakon 10 godina, doći će njegov nasljednik kojeg će Torcida naganjati po Rivi jer neće moći održati klub na istom nivou a Lukša će zauvijek ostati heroj o kojem će se pričati ''triba vratit Lukšu'' i ''za Lukše je bilo bolje''.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Splitsko-dalmatinska županija zimi ima 400 tisuća stanovnika a ljeti valjda 2 milijuna. Ako Hajduk ljeti igra onda ne dođu na utakmicu samo strani turisti nego čak i navijači Dinama koji se nađu u okolici na kupanju jer realno nema se baš šta raditi u sparnoj ljetnoj noći u Krvavicama ili Tučepima.
  • Purger
    360
    Nisi dostojan komentirat našu posjetu jer ti kao Zagrepčanin nemaš naviku kupovanja godišnje ulaznice. Meni je to neshvatljivoJuznjak

    Ok hoću li onda za 2 mjeseca bit dostojan?

    Ne razumijem kako ti je neshvatljivo, bio sam u puno goroj financijskom situaciji nego sad, i nisam imao 300€ u tom trenutku da platim godišnju.

    Unatoč tome, bio sam na 12 utakmica domaćih ove sezone i dao klubu oko €150 .

    Do kraja sezone ću dat više € nego svaka osoba koja je kupila godišnju za sjever

    Koliko novca onda trebam dat da budem dostojan komentirat posjetu?

    Nisam nikad više vidio storyja od svojih poznanika nego jučer. Svi živi snimaju koreografiju, snimaju bakljadu, stavljaju svoje slike.Juznjak

    Ovo razumijem da ti se ne sviđa, ali to je tako kad ti dođe 30 tisuća + ljudi na stadion, normalno je da neće svi bit strastveni nogometni fanatici.

    Ja bih radije i imao tu atmosferu, nego 3000 ljudi u kolovozu protiv Gorice (gdje sam bio)
  • Ludovic IX
    5.6k
    Što ja tu čitam ovih par stranica? Tko će više hvalit hajduk, luksu? Nek se jebu. Kako itko tko se naziva navijacem dinama može ista pozitivno o hajduku reci. Nek plivaju u svojim govnima. Nek istupa uz lige, nek se ugase, nek plaću sljedećih 20 godina.. to im zelim
  • deda
    28.2k
    Može se razgovarati o tovarima ljudi i ocjenjivati njihov rad i rezultate. Isto tako se može procjenjivati gdje će biti za 3 ili 6 mjeseci te za 2-3 godine. Ja recimo mislim da imaju prestar kadar bez nekog potencijala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.