• NitkoBitan
    12k
    Ako igramo finale uzvratna je na Maksimiru (svejedno je protiv kog igramo).
  • rob ljubavi
    772


    Da? Kaj nije Rijeka u prednosti nad nama kaj se koeficijenta u kupu tice?
  • NitkoBitan
    12k
    Nisam siguran. Ako netko moze potvrdit...
  • Marley
    834
    a gle, to sto je nasa zdrava logika, ne znaci da ce biti i treneru :sweat:
    Mene nista ne bi cudilo vise.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Jučerašnji rezultat je značajno bolji od prikazane igre tako da je euforija za Kup utakmicu potpuno neutemeljena.

    Iskreno se nadam da će u srijedu igra Dinama biti na nivou.

    Jučer bez posjeda, bez kombinatorike, čupanje Bernauera i Nevistića, genijalnost Petkovića i slabovidnost Kalinića donijela je 3 boda u Maksimir. Jednostavno se jučer Dinamu rezultatski pozitivno vratio nezaslužen poraz u prvom kolu u derbiju u Maksimiru.

    Prvo poluvrijeme neshvatljivo mali broj udaraca prema Kaliniću s obzirom na činjenicu da se igralo s vjetrom u leđa, a drugo poluvrijeme neshvatljivo igranje dugim loptama po zraku s vjetrom u prsa.

    Konsolidacija i pamet u glavu za srijedu!
  • superhik
    10.3k
    Jučer smo drugo poluvrijeme odigrali na kriminalnoj razini
  • Big Daddy
    171
    U srijedu igramo opusteno i napunjeni optimizmom trpamo im najmanje 3 komada! A onda oni gube jos i za vikend od Rijeke i počivali u miru.
  • San Lorenzo
    11.3k

    Je, ali da mi je netko ponudio kriminal od igre i tri boda, potpisao bih bez razmišljanja.
    Za ljepotu igre više nemamo vremena, izgurati ovo na silu, a na ljeto ćemo valjda pametnije i s pojačanjima, i sa strukom, a možda nas i ozljede zaobiđu.
  • superhik
    10.3k
    ma nije se radilo samo o ljepoti. Prepustili smo im dominaciju, nismo više toliko bili opasno, branili smo se... Izgledali su opasnije bez Livaje nego sa njim
  • The Undertaker
    4k
    Nisu oni opasniji bez Livaje već se jučer, zbog vjetra ali i lošeg veznog reda, igra svodila na kendavanje na Kalinića a on je najbolji upravo u primanju i građenju lopte. I mi i oni imamo trenere koji ne znaju kreirati smislenu napadačku igru pa se sve svodi na inspiraciju pojedinca.
  • San Lorenzo
    11.3k

    Gledao sam utakmicu sa starim i baš smo komentirali da gol visi u zraku par minuta prije one šanse Moufija u drugom poluvremenu...također, nikakvih ambicija za napad nismo imali, kad bi se otvorilo za kontru, kao da bi jedva dočekali da izgubimo loptu i bacimo se nazad u obranu.
    Ali opet, četiri godine bez pobjede dolje i situacija u kakvoj nismo bili 20 godina je sigurno bila kamenčina na leđima svakog od igrača.
    Već idućeg tjedna očekujem našu bolju prezentaciju, mislim da smo svježiji, u boljem psihološkom stanju, zdravstveni karton nam je bolji i imamo širu klupu.
  • Praskaton
    1.8k
    Sigurno da ocekujem bolju utakmicu od strane nasih u srijedu,jer je ovo jucer bilo kriminalno.Ocekivano.
    Sreća nas je pomazila i svemir se ujedinio u sprijecavanju tovara na putu prema tituli.
    Imamo širinu,ne znam jel moze Baturina ako ne nebi ga forsirao.

    Neva-Rpg,Teo,Max,Perkovic-Sucic,Misic,Baturina(Vidovic)-Kaneko,Kulenovic-Petko

    Rado bi vidio Ogiwaru napokon jer imam velika ocekivanja a i vrijeme je da netko novi spasi Jakirovu guzicu.
    Halilovica,Brodica i Roga.
    Stvarno imamo sirinu i normalno bi bilo da se ipak igra s malo vise inteziteta pa makar radio vise izmjena.
  • Nousername
    613
    Tko sudi ovu utakmicu?
  • Kepec
    4.6k

    Fabio Maresca iz Napulja.
  • Danko
    552
    Maresca je isto izuzetno lak na kartonima.
    Imam dojam da je hns fino metnuo magarcima, birajući takve suce, zbog one hajke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.