• M94
    512
    Vidi se da zna. Još imao žuti od početka utakmice.
    Moj naklon.
  • Teofil Kateran
    876
    Iskreno odmah na početku me uhvatio strah da će dobit crveni još u prvom poluvremenu, ali odigrao je doktorskih 95 minuta sa žutim kartonom, svaka čast i jednostavno mora biti u prvih 11:
  • Orc123
    5.2k
    na svojoj prirodnoj poziciji jer je za Ristovskog trenutno razina vise...
  • Maki2
    455
    Sportske mu dale 5.5 ocjenu. Koju su oni utakmicu gledali da mi je znat.
  • i more je plavo
    891
    Decko je odigrao odlicnu utakmicu.
    Sjajna kupovina ako ovako nastavi.
    Moze pokriti sve pozicije u obrani.

    KTC-a pripremati za sportskog direktora.
  • E46
    160


    KTC moze po viđenom odigrati jos 2 dobre sezone u prvih 11 sigurno uz Bernauera ako zadrži kontinuitet i polako uvođenje Perkovića, na ljeto jos samo dovest jednog francuza crnca na lijevog beka i da imamo komplet francuski beton od obrane
  • IceMan
    1.5k
    Odličan jučer. Baš odličan.

    Nemojmo zaboravit da je igrao pod teretom kartona cijelu utakmicu.
  • Carrasco
    4.1k
    Predriblan 0
    Presijecanja 2
    Asistencije 1
    Oduzete lopte 3
    Otklonjena opasnost 6
    Dueli 7/12
  • Jurki
    8.8k
    Nemojmo zaboravit da je igrao pod teretom kartona cijelu utakmicu.IceMan

    I jos na neprirodnoj poziciji jer je covjek desni bek.
    Doktorska utakmica.
  • i more je plavo
    891
    KTC moze po viđenom odigrati jos 2 dobre sezone u prvih 11E46

    Naravno, ja sam ga tu naveo kao osobu koja je preporucila Pierra Gabriela i njemu lijepo napricala o Zagrebu i Dinamu.
    KTC cijeni Dinamo, Zagreb i Hrvatsku vise nego nego neki od nas rođenih ovdje, i zato to mislim, a ima i jebeni gard.
    Gledam jucer na Dinamovom insta....Cufre objavljuje, prije Tonel, Pinto.....to su velike stvari za jednu malu Hrvatsku i Dinamo koji igra na jednom od najruznijih stadiona Europe.
  • Iskrenjak
    100
    Vidjelo se na njemu da zna šta treba raditi i kako reagirati dalje odmah nakon kartona. Jako jako stabilan u glavi se čini.
    A fizički je čudo, ima taj okret prema desno i prvi korak na razini elitnog igrača.
  • Droljo
    5.1k
    Vidjelo se na njemu da zna šta treba raditi i kako reagiratiIskrenjak
    Čekaj da prođe pripreme... Pa da vidimo jel i dalje zna
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Kao što je rekao Bernauer,zbog RPG-a je čak i Mbappe morao promijeniti stranu. Kakve su onda šanse "splickim galacticosima"? Vidjeli smo jučer :cool:
  • Dudu 9
    152
    Najbolje pojačanje ove sezone.
    Jedini kojem nije trebala nikakva prilagodba, od samog starta pokazuje klasu.
  • Orc123
    5.2k
    Na kraju de ispostavilo da gotovo svi igraci su bili dobri dolasci osim onih koji su odmah i otisli....samo svaki od njih treba dobiti priliku jbg ...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment