• Zagi
    5.2k
    Niti treba biti nešto posebno na postavljene obrane. Treba igrati ono što je danas igrao Rile , a Ogi neka gilja naprijed.
  • Banana 2
    469
    Rile je igrao stopera.
  • NVKOD
    738
    Pierre-Gabriel večeras:
    WQGUp8.gif

    Zvijer! Odličan defanzivno, ne sjećam se da ga je itko prošao. Čim je prešao na desni bek nakon izlaska Ristovskog i čuvao Perišića, znao sam da od prolaza Perišića neće biti ništa. Jako dobar i u ofenzivnom dijelu, imao je nekoliko dobrih prodora od kojih je jednom jako lijepo dodao Špikiću.

    Odraditi ove dvije utakmice u razmaku od nekoliko dana na vrhunskoj razini samo dokazuje da je spreman za prvih 11. Osim fizikalija, treba pohvaliti i kondicijsku spremu gdje je trčao gotovo pa svih 90 minuta nakon iscrpljujuće utakmice u subotu.
  • M94
    515
    Top pojacanje.
  • Banana 2
    469

    Ma bolje na beku, vjerojatno nećemo često sa 3 stopera i na stopeu gubiš njegove tranzicijske vrline. Bit će super za europske utakmice, a treba dovesti i jednog ofenzivnijeg beka za na bunkere.
  • Jurki
    8.8k
    Ovaj gospodin nije odigral puno utakmica za Dinamo.. ali bit cu tolko slobodan pa reci samo jednu rijec.. ŽIVINA
  • Orc123
    5.2k
    Dobio je priliku koju je iskoristio! Siguran sam da bi je iskoristio i Ogiwara da je dobi!
  • SjevernaStrana
    792
    Jocelyn Gourvennec imaš li još kojeg koji ti ne treba? Recimo krilo nekakvo...
  • Teofil Kateran
    876
    Defanzivno je čovjek doslovno zid, nema šanse da ga netko prijeđe, a naprijed je danas vrlo dobar i konkretan bio također. Imam osjećaj da će ga Jakir nakon ovog lijevo koristit, a Maura češće na stopera stavljat.
  • Orc123
    5.2k
    to bi bilo bezveze totalno jer za hnl nam nije potrebno da imamo dva defenzivna beka a pijer je puno napadacki limitiraniji na l. Beku nego na desnom kaj je i normalno. Zasluzuje svoje mjesto na desnom beku bas kao sto i Ogiwara zasluzuje priliku da se dokaze da je rjesenje za l. Beka jer sve ono sto je igra je i pokazao da vrijedi.
  • Captain America
    14k
    IMG-2678.jpg

    Ima ugovor do 2026., vjerujem da Marić zna što mu je činiti.
  • Teofil Kateran
    876
    Slažem se u potpunosti, ali imam takav predosjećaj.
  • Ijayi Atiemwen
    557
    Jesam jedini kojem je RPG treutno u top 3. najdraža igrača u dinamu
  • Zagi
    5.2k
    Ogiwara-Mauro-Max-RPG
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.