• Tongo Doumbia
    2.2k
    Kad su išli na savjetovalište ispod Sjevera, rekao sam ukućanima da je ovo naša pobjeda.

    Tako je i bilo. Čestitke svima. Nije to bilo idealno, ali smo nakon četiri duge godine dolje i pogledali u gol, pa na kraju i pobjedili. Šteta za nekih potencijalnih, lagodnih 0-2 iz zicera na poluvremenu, ali možda je ovako i slađe.

    Ono što smo im dozvolili, opet iz naših gluposti i dječjih bolesti, nekog ho-ruka, ali su oni bili odvratni i na našu obrambenu postavku nisu imali baš nikakvo rješenje, osim nabijačine.

    Sretan Vam Uskrs!
  • flexXy
    1.9k
    Presretan sam, nemre se kupit ovo nikakvim novcem.
  • Sajla
    3.2k
    Predviđam 90 minuta mučenja i besmisla po jakom vjetru. Nabijačina, valjanje po travi i sudac koji samo želi da sve što prije završi da sjedne na avion i vrati se kući. Minimum igre i kazna za sve koji vole nogomet. Dinamov igrač će ugurati neki krumpir, minimalna pobjeda, vraćamo se kući s 3 boda i agonija se nastavlja.Sajla

    Nisam bio daleko s ovom prognozom. I koliko god bio nervozan, ogorčen, napet prije utakmice, sad sam sretan i miran. Vratilo se za one utakmice iz prvog dijela sezone, a sad ponoviti ovaj rezultat u kupu i u svakoj sljedećoj utakmici!
    Sretan povratak kućama i sretan Uskrs svim dinamovcima.

    Daj mi samo pobjede!
  • wolfgang14
    1.1k
    U srijedu ih izbacit iz kupa, na ljeto Lukša i Mr.Football daju ostavku i onda opet nekoliko godina ispod prosječnog nogometa :party:
  • Zagreb1992
    1.2k
    U iščekivanju sam proglasa i traženje stranih meterologa jer naši tovarima nisu rekli kako će puhati jaki vjetar
  • veselko tenžera
    1.2k
    hvala brate, također!

    Koliko porazi ovdje više bole, toliko su pobjede slađe jer srećeš ove iz suprotnog tabora.

    Znam kakva je ludnica u Čitluku, ako ne budem na Rujevici tu utakmicu gledam tamo.

    Inače, moj trenutni stav u chat grupama gdje ima hajdukovaca je da sam jako nezadovoljan i da je pobjeda na titu s ovom igrom sramota za klub veličine Dinama :smile:
  • Mrvica
    3.2k
    Nisam očekivao ljepotu što se tiče nogometa, znao sam da će biti patnja samo takva. Bitna su 3 boda a ne nogometna magija. Pohvale Nevi, Maxu, Petku itd. uljepšali su nam večer i Uskrs!! Sretan Uskrs dragoj Zoni i svim navijačima i navijačicama svetog kluba! Sretan put svima koji se vraćaju doma!! :strong:
  • Krizy
    35.5k
    Volim te Dinamo!!!
  • Dzgšb
    253
    Pozdrav iz širokog brijega,gdje 100 ljudi pije i slavi plave
  • superhik
    10.2k
    Šamaranje mrtvog magarca
  • Doktor Kunić
    2.4k
    široki je uvijek bio plavi! Pozdrav!
  • Juznjak
    3k
    AB682-DB0-36-E2-43-B7-8-C73-B7644890-B5-C4.jpg
    A2-D844-E6-B277-4-BCB-8345-D2932244-FAE3.jpg
    Lijepi pozdrav iz plavog Dubrovnika koji me uvijek iznenadi i koji će samo sve više i više rast! Živili i sretan vam i blagoslovljen Uskrs!
    Sretan put nazad svima koji su bili u Splitu i kapa dolje za navijanje!
  • Dzgšb
    253
    tako je pozdrav i Sretan nam Uskrs svima i svima sretan put do doma
  • emilperska
    3k
    Nisam mogao gledat drugo pol od nervoze..
    Otisao sam tamo gdje cu im mozda i vise pomoc, na Misu..
    Sretan povratak doma deckima
  • Peškaman
    2.5k
    Široki, Čitluk,Ljubuški,Grude,Posušje,Mostar ,sve je to plavo ;)

    Sutra poslije čestitke Uskrsa ide obavezno prcanje prijatelja druge boje :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.