• Oluja
    3.6k
    Kako to da te H ne podsjeća na Hrvatsku? Zasto mrziti samo jedno slovo? Mrzi i T -Torcida, S- Split, B-Bačvice, P-Poljud, D-Dalmacija, Č-četnik. Ima ih još da sad ne navodim dalje. Nemoj se ograničavati kad su mogućnosti velike.
  • Mali dioničar
    14k
    Zasto mrziti samo jedno slovo? Mrzi i T -Torcida, S- Split, B-Bačvice, P-Poljud, D-Dalmacija, Č-četnik.Oluja

    Kaj tek reći za Tommy Hilfiger?
  • NORTE
    9k
    Mrzim slovo H jer me na hajduk podsjeća, vi kako želite, ali ih ništa manje ne mrzim na ta tri dana.seljak86
    Siguran sam da si jedan od onih što mrze broj tri.
  • San Lorenzo
    11k
    Idemo dobit, znamo da smo bolji, a sad to sve prenesi na terenZgBlue

    Upravo ovdje i leži problem ovakve izjave dva dana prije utakmice, osam mjeseci nam se servira neko napumpavanje i traljezganja o supermegaturbo kvaliteti koju imamo, idući tjedan ulazimo u travanj, a ta kvaliteta je glavninu sezone provela na trećem mjestu u hnlu.
    Šuti, radi i ne kenjaj previše dok nisi u poziciji.
  • Oluja
    3.6k
    razina mržnje se jos može podignuti za artikle u bijeloj i crveno-plavoj boji.
  • seljak86
    2.3k
    Predoslovno ste shvatili hiperbolu. Poanta je u tom da mi ne igra ulogu koji je dan da im se na Poljudu pokaže ko je gazda.
  • Droljo
    4.8k
    rekao je to kao da Rijeka nije trenutno najveci favorit za naslovdinamozivivjecno

    Od kad to?
    Screenshot-20240329-081229-2.png
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    :eyes: :eyes: :eyes:

    Dj svima

  • Mali Zeus
    9.3k
    Rog počinje?
  • NORTE
    9k
    Rog počinje?Mali Zeus
    Ne znači to ništa. Već viđeno.
  • Dalmatinec
    562
    Bravo, Miro. Vjernici smo i gospoda. Ovo doli su orci, ali njima na dušu. Ima nade i za njih. Mi ovu subotu nemojmo mrziti, bodrimo naš klub, imamo zašti i kako, ljudi će primijetiti da nismo isti. Za sve ostalo Bog će pomoći na kratke ili duge staze. Sretno nam sutra!
  • Sportskifanatik
    359
    ma nema sanse,klupa i ulazi u 60-70 min
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ne znači to ništa. Već viđeno.NORTE

    Ma znam, ne bi bilo ni pametno odmah u vatru s njim. Nadam se i vjerujem da će veza biti Mišić, Sučić, Baturina iako me ne bih ni najmanje čudilo da profa izađe s Mišićem, Ademijem i Bulatom.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nema vjerodostojnih informacija o stanju Baturine? Vjerojatno će biti igra skrivača do pred početak utakmice.
  • Petar86
    572
    nisi ti nebitan, svi smo mi mali djelic Dinama. Od simpatizera pa do predsjednika kluba svatko ima svoju ulogu.

    A u vezi pjevanja nasih pjesama slazem se s tobom, a i cijeli Mirov upis. Umjesto da se prica i kuka kako se igra na veliki petak, subotu itd. pametnije bi bilo te dane prikazati u djelima mira, postenja pa makar i njih koji sigurno nece uzvratiti istim ali to i jest poanta.

    Ako se ne prikazuje djelima, rijeci su suvisne, prazne i nebitne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.