• Tom Hanks
    2.6k
    Za sve ostalo Bog će pomoći na kratke ili duge staze. Sretno nam sutra!Dalmatinec

    Ako imamo Boga na našoj strani onda nam ne treba sreća iako dosada u prijašnjim derbijima dolje nam nije znatno pomogao
  • NKDZ86
    295
    Ajde pustite Boga bar u ovim danima na miru.

    Ne znam kako vi, ali ja ne mogu više vidjeti da je Jakir trener. Sad čitam vijesti i smrači mi se kad ga vidim u dinamovoj trenirci.

    Također, za sutra je narančasto upozorenje za vremenske prilike, kažu olujno jugo tako da ćemo vidjeti kaj će uopće bit sutra...
  • NORTE
    9.3k
    za sutra je narančasto upozorenje za vremenske prilike, kažu olujno jugo tako da ćemo vidjeti kaj će uopće bit sutra...NKDZ86
    Nikad čuo da se zbog vjetra nije odigrala utakmica.
  • rioda
    2.5k
    Nije da će se odgoditi, ali baš sam pogledao i prilično jak vjetar se prognozira u vrijeme utakmice, moglo bi to malo otežati igru, ali ako ništa drugo, bar će se vjerojatno lopta spustiti na zemlju što više nama odgovara
  • NitkoBitan
    12.2k
    ali ako ništa drugo, bar će se vjerojatno lopta spustiti na zemlju što više nama odgovararioda

    Kada tovarima bude vjetar isao u korist mozes si mislit kako ce lopta ic po podu. Bit ce nikad vise ispucavanja i napucavanja.
  • rioda
    2.5k
    Ma ništa što do sad nismo vidjeli od njih, baš me zanima hoće li opet odigrati bunker kao prošli put (i na Maksimiru, a bome i Poljudu).

    Ono što želim je da odigramo muški utakmicu i da sudac brzo krene s kartoniranjem
  • NKDZ86
    295
    onda si u prilici da vidiš možda već sutra. Gle kažu da će naleti vjetra bit 60-100km/h, tako da ako će se igrat, taktika je nabit loptu u korner da ode u gol
  • Eduardo
    17.6k
    Inače mi se neda trošiti energiju na forumu na politiku i religiju, ali šta ćemo se sad praviti veći vjernici od njih pa ćemo ovaj vikend zbog Uskrsa izigravati čednost i velike vjernike, a već od srijede se vratiti na staro pa se iz petnih žila derati gazi/ubij tovara? Mislim, ako si vjernik vjernik si kroz cijelu godinu, a ne samo kroz tih nekoliko blagdanskih dana pa kakvi god oni bili.
  • Petar86
    584
    ja nemam problem s tim, ali cemu onda dizanje poruka koje ionako nitko ne sljivi na samoj tribini kamoli gdje drugo
  • Mr Anderson
    5.4k
    Inače mi se neda trošiti energiju na forumu na politiku i religiju, ali šta ćemo se sad praviti veći vjernici od njih pa ćemo ovaj vikend zbog Uskrsa izigravati čednost i velike vjernike, a već od srijede se vratiti na staro pa se iz petnih žila derati gazi/ubij tovara? Mislim, ako si vjernik vjernik si kroz cijelu godinu, a ne samo kroz tih nekoliko blagdanskih dana pa kakvi god oni bili.Eduardo

    Apsolutno se slažem s tobom. Bio bih licemjer da sad pričam kako ih ovaj put neću mrziti i željeti im sve najgore uz uvrede i psovke samo zato što je Velika subota. Da je tako, onda bih preskočio utakmiucu.
  • dzis
    581

    Bit ce velikog kasnjenja
  • Oluja
    3.7k
    zanima me gdje će smjestiti sve aute koji dođu pošto više nema onog parkinga kod stadiona
  • seljak86
    2.3k
    Nema šanse da bih riskirao svoje vozilo u toj divljačkoj sredini. Ovo je neki spin da se potkopa naše navijače.
  • NKDZ86
    295
    Mislim da će naći rješenje za autobuse jer ih jednostavno moraju imat. Solucija s autima do stadiona je neizvedivo u svakom smislu, no živi bili pa vidjeli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.