• dzis
    565
    Nema ovdje mjesta za Brekala..nema sanse
    Najvise me veseli eksplozija Pjace,zasluzio je decko.Samo neka ostane zdrav i mogao bi biti iznenadenje Eura
  • mali M
    3.3k
    Miki maus trofejTom Hanks

    Tako je... :roll: Ti si vjerojatno stava i da su medalje trebale biti zlatne jer imamo nesposobnog Dalića
  • Tom Hanks
    2.5k
    Medalje koje imamo su vrh našeg sporta i tu nema spora
    Ovo je cirkus,kakav je to trofej
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Fakat ne kužim pojedince, što bi bilo ispravno učiniti.

    Dogovoren je turnir u regularnom FIFA terminu.
    Što je trebalo napraviti da svi budu zadovoljni?
    Namjerno izgubiti jer je to nebitan turnir?
    Pobjediti i onda odbiti primiti trofej?
    Što je ispravno?
  • NitkoBitan
    11.7k
    Trofej u rangu Konferencijske lige :lol:
  • Neki tip
    19k


    Ma reprezentacija je napravila sve što je i trebala napraviti. Velim samo da je Indexova prezentacija istoga i napravljena zato da bi se sprdali, a ne zato što se imamo s čime sprdati.
  • Twisted1
    136
    Ako se ne varam vraća se broj od 23 igrača koji se vode na prvenstvo.

    Zbog covid situacije su za ep 2021 i sp 2022 bila dozvoljena 26 putnika.

    Možemo reći da su sigurni (pod uvjetom da su svi zdravi):
    GK: Livaković, Ivušić
    LB: Sosa
    DB: Juranović, Stanišić
    Stoperi: Gvardiol, Šutalo, Erlić, Vida
    Vezni: Modrić, Kovačić, Brozović, Pašalić, Vlašić
    Lijevo krilo: Perišić, Ivanušec
    Desno krilo: Majer
    Špica: Petković, Kramarić, Budimir

    Tu su Vida i Vlašić jer znamo kako Dalić diše. Ukupno je navedeno 20 igrača.
    Ostaje mjesta za trojicu od kojih je jedan golman:
    GK: Labrović, Kotarski
    LB: Barišić, Bradarić?
    Stoperi: Pongračić, DČC
    Vezni: Baturina, Sučić, Moro?
    Lijevo krilo: Pjaca
    Desno krilo: Marco Pašalić

    Ne znam tko bi mi još mogao pasti napamet, a da ima ikakve šanse završiti na euru?

    Moguće da neće zvati drugog lijevog beka i tu će pokušati ako će trebati ili s Gvardiolom ili s Perišićem?
  • Mr Anderson
    5.3k
    Vojnović se solidno snalazi u studiju, zanimljiv je i ponekad duhovit, ali...ne mogu smisliti živog od one utakmice kad je namjerno ozlijedio Olma, a nije se ni ispričao nego to opravdao time što netko nije izbacio loptu van. Za mene prekrižen ko čovjek.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Livaković, Ivušić, Labrović
    Stanišić, Juranović
    Šutalo, Gvardiol, Erlić, Vida, Pongračić
    Sosa
    Modrić, Kova. Broz, Vlašić, Baturina
    Majer, Mario Pašalić
    Ivanušec, Pjaca
    Kramarić, Petković, Budimir

    Ovo su po meni putnici za euro. Ako se Perišić oporavi ispada Pjaca i to je to.
  • Ludovic IX
    5.1k
    ako se ljudi nadaju perišiću, zasto se ne nadati i orši da u 2 mjeseca dođe do forme..ako se ne varam, bio je na klupi prošli vikend .. nisu oni populisti ko tovari da ga stavljaju na klupu ako nije dovoljno zdrav
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ovo su po meni putnici za euro. Ako se Perišić oporavi ispada Pjaca i to je to.marcio amoroso

    Mogla bi obojica ići.
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Ovo su po meni putnici za euro. Ako se Perišić oporavi ispada Pjaca i to je to.marcio amoroso

    Ma meni je Pjaca top igrač i igra jako dobro, po meni bolji i od Vlašića i Pašalića.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Sumnjam da će ići sa tri lijeva krila na kadru od 23 igrača.
    Slažem se, ali mislim da su ova dva fiks i da je posebno Mario Pašalić zasluženo fiks.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ova dvojica krila nisu a Dalić ih stavlja tak oda si tu u pravu. Pjaca je bolje krilo od njih dvojice.. Pjaca je još daleko od starog Pjace ali ide to na bolje.

    Mario Pašalić je igrač kakav nama treba. ne za prvih 11, već za situaciju kad baš i nejde. jebiga, lik se zna nać na pravom mjestu u pravo vrijeme. ja nemam pojma koja je njegova pozicija. kao sad igra DM u atalanti a stalno je naprijed tak da on nejde u nikakav kalup što se tiče pozicije.
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Ova dvojica krila nisu a Dalić ih stavlja tak oda si tu u pravu. Pjaca je bolje krilo od njih dvojice.. Pjaca je još daleko od starog Pjace ali ide to na bolje.

    Mario Pašalić je igrač kakav nama treba. ne za prvih 11, već za situaciju kad baš i nejde. jebiga, lik se zna nać na pravom mjestu u pravo vrijeme. ja nemam pojma koja je njegova pozicija. kao sad igra DM u atalanti a stalno je naprijed tak da on nejde u nikakav kalup što se tiče pozicije.
    Ludovic IX

    Pasalic ima osjećaj za gol i treba nam netko kao on, nesto slicno kao mandzukic, imaju osjecaj za gol. Ali Pjaca moze proc 1na1 lagano protiv bilo koga, u Rijeci igra jako dobro i ako nastavi tako igrat ne vidim razloga da ga se ne zove na Euro. Igrac koji definitivno radi razliku i on je vanserijski igrac,tehnika,brzina,stabilnost,mirnoca. Njega ne zvat ako nastavi u ovakvoj formi koja bi mogla rast je veliki propust.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.