• Facke
    2k
    Bogme lep stadion imaju.
    Al koj tu tak duge traja da nam pehar daju :sweat:
  • Mihaljević
    8k
    Volio bi Pjacu u Dinamu, ali se bojim da on tempo dvije utakmice u tjednu ne bi mogao izdržati bez ozljede.
  • NVKOD
    709
    Rezime današnje utakmice:
    • svi golovi odlični, pogotovo Majerov
    • komentator na Novoj TV je blago rečeno očajan
    • kragne na dresu ne pašu i samo smetaju
    • Kovačić ne smije igrati s Modrićem
    • Majer igrač utakmice (G + A), bilo ga je svugdje po terenu
    • HNL igrači su itekako dostojni igrati u prvih 11 (Pjaca odličan, radio dar mar po lijevoj strani, Petko kao Petko makar bih ga volio više vidjeti u 16 m u Dinamu baš kako je danas bio u reprezentaciji, Pašalić isto opasan)
    • evidentan pad forme Brozovića
  • Marley
    836
    Jarni dok komentira Petkov gol :lol:
    Tocno mu vidim kiselu facu, iako ne vidim :lol:
  • Big Daddy
    171
    Fenomenalna igra, to je nasa repka, vec smo se poceli uozbiljiti za EP, e onda gazimo sve!
  • San Lorenzo
    11.3k
    Po Lugonjiću, prvo poluvrijeme smo igrali protiv Portugala, drugo protiv Maroka. :clap:
  • Facke
    2k
    E Jarni Jarni...cemu ti takve izjave trebaju....
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Nadam se da je ZD večeras skužio da igra ne mora nužno ovisiti o pojedincima, zaslugama, stažu u reprezentaciji i slično. Neke se stvari jednostavno prilagođavaju trenutku, formi i osjećaju.

    Iako sam s druge strane poprilično uvjeren da on moli Boga da se Perišić oporavi do Eura, pa da ga može gurnut u prvih 11, iako bi to bilo samoubojstvo, pogotovo jer čovjek ni prije ozljede nije bio ni blizu nekadašnjeg nivoa.

    Ja osobno preferiram bezobrazluk. Daj nam to prodorno i beskompromisno krilo u prvih 11, pa zvao se on Pjaca, Pašalić, prije toga Oršić. Vjeruj mu i vratit će ti se sve, pa pokazalo se toliko puta do sada.

    Dodao bih i da nam Majer u veznom redu može dati puno, i nadam se da je zaslužio da u svojim najboljim godinama igra na svojoj prirodnoj poziciji, ako je u tom trenutku bolji od konkurencije, a nitko me ne može uvjeriti da on to nije.

    Nije sve ovo što ja pišem ni pametovanje, niti je za ovakvu večerašnju energiju potrebno užasno puno maštovitosti. Samo iz unutarnjih rezervi iskoristi ono što imaš, odnosno vjeruj onima koje si sam birao. Za rezultat ćeš dobiti angažiranu i poletnu Hrvatsku, kakvu svi želimo i kakva je bila večeras.
  • cron1ck
    1.6k

    Šta je rekao?
  • Nolifer
    6.6k
    Kanta je tu, ovo im je dobar poticaj prije Eura da se može nešto i osvojiti.. Iako se radi o prijateljskom turniru, važno je da se od naših nitko nije ozljedio i da im dobro dođe za samopouzdanje.

    Dres ovako na TV kad gledaš je onako, da su bar manji kvadratići bili bi vrh. Ovako imam dojam da su računali na "veliku udaljenost" i da ispadne top, ali neodoljivo me podsjeća na Maltu/Poljsku...

    Vidim igrača za Dinamo, to je Marko Pjaca, dopustite me da sanjam....

    :sparkle: :strong: :cheer:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Osjecam neopisivo susramlje na trenutne naslove i "kante". Modric podigao prvi trofej s Hrvatskom u 39. godini itd. :yikes:
  • Neki tip
    19.2k


    Je, Index. Vjeruj mi da to ništa nema s preuveličavanjem vrijednosti "trofeja". Taj "trofej" ima vrijednost kao i moja medalja za 1. mjesto na team buildingu u "seoskoj olimpijadi". Naslovi imaju veze s jednom i samo jednom namjerom - ismijavanjem.

    Zlobni ljudi zlobne stvari rade. Kao da Modrić ili Dalić misle da je to nešto.. pa sami rekli da se idu družiti. Eto, odigralo se 2 tekme, 2. čak i lagana, dopadljiva za pogledat, vidjeti da Pjaca i Majer imaju što dati, da Brozović više nije taj i to je to.

    Naslov koji si citirao služi samo da bi dobio komentare koje jedino i može dobiti - podrugljive, grube.
  • nemapredaje
    1.9k


    Još da Petko ostane: Mislim da bi njihova suradnja bila čak bolja i od neprežaljene Oršić-Petko.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    da je samo index...

    Screenshot-20240327-092558-Chrome.jpg

    Screenshot-20240327-092627-Chrome.jpg
  • Paggini
    6.5k
    Hoće biti dočeka, zna li se?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.