• ZgBlue
    484


    Sigurno. Nemaju pametnijeg posla nego skrivenim porukama na Instagramu objavljivat nove transfere :roll:

    Edit: tvoj upis mi čak zvuči kao novi naslov na indexu
  • Izet Hajrović
    805
    Nemaju pametnijeg posla nego skrivenim porukama na Instagramu objavljivat nove transfere :roll:ZgBlue

    Tako se to radi u moderno doba. Ili je to ili je nešto u stilu #imalobismisla.
  • Lynx17
    2.6k
    Jel klauzula za Pjaca vec aktivirana?
  • kajsitilud
    190
    Napad Pjaca, Petko i Kaneko, a u sredini Baturina, Sucic i Misic zvuci zastrasujuce. Jos kad na klupi imas Roga, Stojkovica i uz jos par pojacanja mislim da mozemo bit i vise nego zadovoljni.

    Naravno, preduvjet je da je tu trener koji to zna poslozit, a ne da mu svi ispadnu iz forme ko Kaneko.
  • Crni86
    1k
    treba slozit peticiju na zoni i poslati na Marica :grin:
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Sigurno. Nemaju pametnijeg posla nego skrivenim porukama na Instagramu objavljivat nove transfere :roll:ZgBlue

    Mogli su odabrati mali milijun slika s Poljuda, pa čak iz ove sezone, još bolje onog autobusa pod Jugom sa slavlja, a oni su baš odabrali prastaru sliku sa Dejanom u fokusu i još su ga tagirali na društvenim mrežama. Ne vidim razlog da netko tko vodi društvene mreže kopa po starim slikama ili pretražuje Pixsellove arhive da bi našao tu sliku kad mu je puno jednostavnije da samo objavi nešto što mu je već ili od ove sezone ili puno lakše naći, osim ako nema neki razlog. Vidjet ćemo svakako, ali samo sam napisao nešto što mi je zapelo za oko.
  • Orc123
    5k
    Meni bi Pongracic bio odlicno rjesenje za obranu....
  • Mihaljević
    7.9k
    Nisam siguran u ovu info, ali na ljeto je bila priča da Mamić njega ponudio Dinamu, al' je Perasica to lagano odbila, možda i bolje meni on nije ništa spec igrač, nadam se Lovrenu.
  • Mali dioničar
    14k
    Marić je pričao o financijskoj moći AEK-a kad je spominjao 25 milijuna EUR prihoda od ulaznica.

    AEK ima nevjerojatno skupe ulaznice za utakmice. Google kaže...

    The average adult ticket starting price including fees for a AEK Athens event is EUR €86. Prices can be lower or higher depending on the opposing team, the stage of the league, whether they are playing at home in OPAP Arena or away, the seats' proximity to the action, and additional benefits such as hospitality.

    Na njihovoj stranici ne mogu vidjeti cijene jer mi treba login.

    U prvenstvu igraju 36 utakmica znači 18 doma po sezoni, znači 18 godišnje doma. 25 milijuna podijeljeno na 18 utakmica je 1.390.000 EUR po utakmici.

    Da ovu google cijenu (piše cijena za odrasle) i diskontiramo recimo na 70 EUR, to bi značilo da po utakmici trebaju prodati malo manje od 20.000 ulaznica po utakmici.

    Za sezonu 2022/23 im piše average home attendence 27.603.

    https://en.wikipedia.org/wiki/2022%E2%80%9323_AEK_Athens_F.C._season

    Tako da je vjerojatno cijena ulaznice koju google izbacuje previsoka.

    Ako bismo uzeli prosječnu domaću posjećenost i tražili cijenu ulaznice pod pretpostavkom prihoda 25 milijuna EUR, onda bi cijena prosječne ulaznice bila normalnijih ali još uvijek skupih 50 EUR.

    Tako da je itekako moguće da AEK ima prihod 25 milijuna EUR godišnje od ulaznica.

    Na žalost, Dinamo ni na novom stadionu ne može računati na prosječnu posjetu 27,603 ni na prosječnu cijenu ulaznice 50 EUR.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Malo nestvarno zvuči toliki prosjek gledatelja po tim cijenama ulaznica obzirom da su se prosječna primanja u Grčkoj jako smanjila nakon krize i mislim da su manja nego kod nas. Koliko imaju godišnjih pretplatnika i po kojoj cijeni bilo bi zanimljivo vidjeti.
  • austrijanac
    2.6k
    Na ljeto se spominjalo da im je godišnja oko 500€ na novom stadionu te da imaju "amatersku" godišnju od 150€ s kojom ideš na rukomet, košarku, odbojku i ostale manje sportove tog sporta.

    Definitivno oni mogu inkasirat barem 20M€ od ulaznica.
  • scooniepenn
    1.7k

    Ono sto mene u toj jednadzbi i izracunu muci su godisnje ulaznice, jer ne postoji klub na svijetu koji ih nema. Cak i da jako ogranice njihov broj ispod 10.000 godisnjih sumnjam da prodaju. Cak i da su jako skupe svejedno taj parametar znacajno spusta ovaj izracun zarade od ulaznica. Taj podatak bi bio kljucan za izracun. Ovo sto je kolega gore pisao za prosjecnu placu ona je oko 100 Eura manja nego u Hrvatskoj s tendencijom povecanja te razlike pa ne znam tko puni po tim cijenama stadion.
  • Laugreano
    1.3k
    Pjaca nema klauzulu. Dijeli odstetu 50-50 sa klubom.
  • Nogo
    1.3k
    Imam info da Pjacu nitko iz Dinama nije kontaktirao. Ne znam jeli bio ponuđen ili ne.
    Nakon toga je sam nazvao Sopića i ponudio se Rijeci da oživi karijeru.

    Podnar je nakon toga vidjevši da bi i Rog slično napravio brzo reagirao i doveo ga u Dinamo.
    Jakir Roga nije htio.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    nije ga stigao skautati od lajkanja pićona na istaću i skautiranja rakete iz belupa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.