• IvanS
    39
    Hajduk ove sezone ima bolji međusobni skor a odigrali su ravno ništa. S naše strane je bilo dosta komičnih (i tragikomičnih) situacija. Primjeri su Petkovićev promašeni jedanaesterac kod 1:0 za nas, dalje Livi petlja s Livajom i ovi izjednače, i na kraju korner (nakon evidentnog zaleđa) i lik zabije za 2:1.
    A do tada imamo punu kontrolu nad utakmicom.

    Ona utakmica u Splitu, ni sam ne znam kako smo izgubili.
    Zadnja u Zagrebu pred Božić, Hajduk nije zapucao na gol i izvuku 0:0 iz ničega. Čak je Perković i zabio pa mu je VAR poništio.

    Hoću reći da taj Hajduk nije nikakav bauk (više nereda nam je napravila Lokomotiva) i nekako sam mišljenja da nema šanse da i u četvrtoj utakmici ne prođeš dobro a kvalitetniji si.

    Samo hrabro i pametno, tehnički smo bolji, iskusniji smo a na njima je pritisak apsolutno veći i to treba iskoristiti.
  • don
    1.1k
    slažem se, nepopularno mišljenje da smo trebali dobit zadnju tekmu na poljudu kad smo izgubili, pogotovo prvo poluvrijeme.
  • badjibadara
    1.6k
    Čak je Perković i zabio pa mu je VAR poništio.IvanS

    Treba napomenuti da je igrač Hajduka u toj situaciji rukom dirao loptu prije Perkovića.
    Moguće da je VAR poništio zbog ramena/nadlaktice Perića koji trenutak ranije. Ne znam što su gledali, vjerojatno ima na VARleaksu.
  • Captain America
    13.2k
    Da li se dogodilo ikad da nismo dobili nijedan derbi u sezoni?
  • Paggini
    5.6k
    Pa dobili smo jedan ove sezone, u superkupu.
  • Juznjak
    2.9k
    . Greška
  • Navijač Dinama
    7.3k
    21./22.Juznjak

    Dobili zadnje kolo 3-1 tada. :grin:
    Kad tovari nisu ušli na stadion
  • Juznjak
    2.9k

    A evo baš sam ispravio, umislim ovako s vremena na vrijeme da sam Krizy pa se brzo spustim na zemlju…
  • Mlađi referent
    10.3k
    Da li se dogodilo ikad da nismo dobili nijedan derbi u sezoni?Captain America

    Povezali smo dvije užasne sezone zaredom

    2009-10

    Poraz na Poljudu u prvenstvu 2:1
    Remi u kupu na Maksimiru 0:0
    Poraz na Poljudu u kupu 1:0
    Remi na Maksimiru u prvenstvu 0:0

    2008-09 ih nismo dobili u prvenstvu, ali jesmo jednu u kupu

    Poraz doma, HNL 0:2
    Poraz na Poljudu, HNL 2:0
    Remi na Poljudu, HNL 2:2
    Pobjeda u kupu na Maksimiru 3:0
    Poraz u kupu na Poljudu 3:0
  • Ivdzo11
    2.9k
    Ono što smo svi s nestrpljenjem čekali, sada je dobilo i službenu potvrdu. Derbi između Hajduka i Dinama sudit će ugledni njemački sudac Daniel Siebert!


    Kompletna postava bit će iz Njemačke. Pomagat će mu Jan Seid, Rafael Foltyn i Timo Gerach, VAR sudac bit će Johann Pfeifer, a njegov asistent Michael Emmer.
  • San Lorenzo
    11k

    Vjerujem da je u pripremi pogledao i hajdučki ogled s Lokomotivom, a sigurno je do njega došla i informacija o agresivnim nutricionisticama i čistačicama koje vrebaju u mraku tunela.

    Ako ovu utakmicu izgubimo, onda smo stvarno totalne budale bez kičme koje ni ne zaslužuju išta osvojiti.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ona utakmica u Splitu, ni sam ne znam kako smo izgubili.
    Zadnja u Zagrebu pred Božić, Hajduk nije zapucao na gol i izvuku 0:0 iz ničega. Čak je Perković i zabio pa mu je VAR poništio.
    IvanS

    U Splitu smo izgubili tak da smo imali loptu s kojom nismo napravili ništa. U Zagrebu nisu zapucali na gol, došli po bod, ali ni mi nismo bili puno bolji, ako išta bolji.
  • Guinness
    1.9k
    Vjerujem da je u pripremi pogledao i hajdučki ogled s Lokomotivom, a sigurno je do njega došla i informacija o agresivnim nutricionisticama i čistačicama koje vrebaju u mraku tunela.San Lorenzo

    Strah i nemir stvarali u zraku.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Da, u Zagrebu se Sergej uplasio pa ostao cuvat bod. Zabijes im ponisteni nakon ubacaja i umjesto da zadnjih 5-10 minuta prebacis ili Perica naprijed ili ubacis Kulenovica pa malo isforsiras na silu ti cekas kraj bez ikakvog rizika.
    To je zapravo suukus njegovog trenerskog djelovanja u Dinamu. Sparta i PAOK su ga brutalno pregazili, a od Hajduka je uspio osvojit 1 bod.
  • Mali Zeus
    9.3k
    To je zapravo suukus njegovog trenerskog djelovanja u Dinamu. Sparta i PAOK su ga brutalno pregazili, a od Hajduka je uspio osvojit 1 bod.Efes Pilsen

    Čovjek se bojao jebene kontre, kontre od momčadi koja se zadnjih 10, 15 minuta potpuno povukla, Karoglan je radio izmjene iz kojih je bilo očito da je zadovoljan s bodom. Ok i takva momčad ti može puknuti kontru ako se ukaže prilika, ali to dovoljno govori o Jakiru koji je jak na riječima al na terenu je teška kukavica i ziheraš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.