• Praskaton
    1.8k
    On ce ic na nulu na Poljudu i na Rujevici i nadat se kiksu Rijeke i Hajduka u drugim utakmicama.
    Sve i da se to dogodi nekim čudom i mi budemo prvaci to je sramotno za Dinamo.

    Užasna odluka ostavit Jakira,užasna.Sad u pauzi je bio pravi trenutak za maknut ga
  • Droljo
    5k
    Pa oni su nama zabili gol iz kontre na poljudu a velite da neki blok deremo i defanzivu? :chin:
  • Danko
    553

    Pa uopće nije problem što su nam zabili gol, problem je što mi nikako ne možemo zabit 2-3
    Btw špikićev najbolji potez od kad je u dinamu je onaj kad ga je goda raspalio laktom.
  • Riot
    1.7k
    Osvajanje titule s 0 pobjeda protiv Hajduka u sezoni je kao ručak bez mesa. U subotu se mora pobijedit
  • Droljo
    5k

    Osvojit ćemo mi kitu bez pobjede nad tovarima stari moj...
  • deda
    27.9k
    Lakše Danko malo, nemoj da se moderatura mora svaditi zbog tebe.
  • Danko
    553

    Ma sorry ,krivo sam se izrazio
    Htio sam reć da je najkorisniji špikićev potez onaj penal protiv rijeke
    Ja stvarno ne pamtim od njega ništa drugo.
  • dzis
    575
    Pustite medije.Ja vjerujem da ni sam Jakir nezna tko ce startati u subotu..to je najžalosnije
  • Navijač Dinama
    7.4k


    Ja sam 90% siguran u postavu:

    Nevistić
    RPG-Rile-KTC-Perković
    Sučić-Mišić
    Špikić-Baturina-Koxha
    Petković

    Ako Bati ne bude 100% igrat će Ademi, ako da, onda će kasnije vjerovatno uć uz Vidovića, Kaneka, Kulenovića i Brodića(ovisno hoćemo li rezultat ganjat) ako ne onda će ubacit Halilovića.
  • Sunja86
    994
    Nevistić - RPG - Ristovski - Theophil - Perković - Sučić - Mišić - Baturina - Hoxha - Špikić - Petković

    To je prvih 11 sa kojima će Jakir istrčati na Poljud, u to sam 100% uvjeren.
    Samo je pitanje hoće li Baturina biti spreman, ako kojim slučajem ne bude, kladio bih se da će staviti Ademia to bi zabetoniralo njegovo ziheraštvo.
  • BBB Sibenik
    4k
    Iskreno nije me vise ni briga za postavu. Tko ce igrat na stoperu a tko na beku, il krilo ovo krilo ono. Ocu da odigraju vise konačno derbi sa mudima. Tj. ocu da ovaj na klupi stručnjak pokaze vise prgavost, i rece igračima “razvalimo te papke”. Neću stav “igramo na nulu bez rizika”. Prvenstva se na taj način ne osvajaju!
  • ZGWest
    543
    100 nas ovdje, 100 razlicitih postava i to je sasvim ok.

    Spikic igrao ne igrao, Rile, Ademi, Petko, Kule, Rpg… svejedno tko.

    Ali mislim da cemo se u sljedecem svi sloziti.
    Ako ne bude pristupa, tu nam ni dragi Bog nece pomoc. Pristup je onaj koji je bio probem kod svih bitnih tekmi ove sezone.
    Ne dati tovarima da nas stisnu u startu jer su doma. Prvih 20 min ne smiju do lopte doci.
    Onaj tko izadje na teren, ima da se na glavu baca.
    Samo to ce nam donjeti pobjedu.
  • NVKOD
    717
    Igrači kada vide Brekala na Poljudu:

    Brekalo.gif
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Jedno je sigurno: dobijemo li ovo će biti najslađa pobjeda na Poljudu otkad pratim ovaj klub, slađa i od penala u finalu kupa 2009.

    Nadam se da će ova ekipa napokon pokazati jaja. Ako čita itko iz kluba neka znaju da samo trebaju igrati sa mudima pa kako god završilo. Taktika je nevažna jer se jaja mogu pokazati i kad igraš u bloku i kad igraš pressing i kad igraš sa 3 stopera i kad igraš sa 3 napadača. Neprijateljsko okruženje dinamovim igračima treba biti samo motiv. Nisu oni ništa bolji od nas. Loše brane kontre, zadnja linija im je u zadnje vrijeme sklona kiksevima, Lučić ponovno izgleda kao rezervni golman Istre...imat ćemo svoje šanse i favoriti smo ako nam realizacija (sa kojom inače imamo problema) bude barem osrednja.
  • Droljo
    5k
    Ja stvarno ne pamtim od njega ništa drugoDanko
    Kad je otresao onog ferra (il kak) na desnoj strani i vratio petkoviću za 1:0 doma s tovarima. Rame o rame otrese stopera većeg od sebe za glavu. Strašno
    Ako netko ima gif tog poteza bilo bi lijepo da stavi. Baš je izgledao brutalno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.