• agramZ
    2.2k
    tako je.. koliko god nekima glupo i nevjerojatno zvucalo sva emocija prema Dinamu u zagrebu je (skoro) potpuno izgubljena. nikakvi rezultati i stadioni to nece vratiti.. onaj i oni ljudi koji su za to krivi su jos uvijek tu.
  • SAS1987
    13k
    več smo o tome pričali ali možemo jos jednom. Sa obzirom na sve okolnosti je prosječna posjeta od 4000 uspjeh. Ako nakon svih tih sranja postoji 2000 - 3000 ljudi koji u takvim okolnostima dođu na tekmu onda imamo jebački potencial.

    Shvatite da mi sa ovom upravom več godinama hiberniramo i jednostavno nije moguce napraviti iskorak. Jednog dana, kada ova nočna mora zavrsi i probudimo se sa kvalitetnom upravom mi možemo početi raditi i rasti. Garantiram ti da sa kvalitetnom upravom, stadionom Rapida možemo imati bez problema prosjek od 10 000 na hnl.

    Zato nama sto brze nuzno treba ta punomocna presuda Mamiću i padec Bandica. Prije toga nista.
  • Hipo
    406
    Brojka je teska sramota za Zagreb... Umjesto da se podrzi ekipu koja je u zadnjih godinu i pol napravila velike stvari za Dinamo vraca im se sa 1500 ljudi na Maksimiru. Bitno da se ide na Benfice, Atalante, Manchestere, Sahtare... Nikad mi nece bit jasan taj mentalni sklop Zagrepcana, u svakom drugom gradu bi takva ekipa imala bar 8000 ljudi na tekmi HNL-a.namodi grebza

    Igramo ligu kojom dominiramo 15 godina.
    s lokomotivom u ligi.
    Sramotni stadion.

    Naravno da ljudi idu na europu kad je ona bitnija koga još briga za hnl osim nas par tisuća.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ma teško je to sve objasniti.
    Ima brdo faktora koji se moraju uzeti u obzir ali ta dominacija za mene nije nikakav faktor, to je dokazala sezona kad je Rijeka osvojila prvenstvo.
    1. Stadion
    2. Korupcija
    3. Financijska situacija građana

    Siguran sam da bi ove 3 stvari donijele ogroman pomak u broju gledatelja ali da i dalje nebi imali prosjek koji odgovara veličini grada u kojem ovaj klub igra a ni veličini kluba.
  • runtothehills
    377
    Ne vjerujem da financijska situcija toliko utjece. Tko ima volju snaci ce se i skupiti nekako 40/50 kuna za hnl utakmicu.
    Uvjeren sam da problem lezi u mentalitetu, jer 80% staraca ce danas sinu radije kupiti origigi dres od Barcelone nego ga povesti na stadion.
    Klub po tom pitanju nista ne radi kako bi privukao ljude: marketing nula, stadion ispod nule i sam klub kao simbol je jos uvijek pod etiketom korupcije i malverzacije.
    Jedini zdrav primjer, u ovom trenutku i u ovom gradu, je Futsal Dinamo jer na takve zdrave temelje se moze graditi ljubav prema klubu i imati barem 4-5.000 ljudi na Hnl-u.
  • Stihl
    3k
    Samo tri stvari:
    Neatraktivnost
    Kurcobolja
    Bezosjećajnost prema klubu
    Tako da trenutno pomoći nema i tu zavrsava svaka rasprava oko posjecenosti, jer to nam je realnost...
  • SAS1987
    13k
    jer to nam je realnost...Stihl

    Ne brini, biti će jos gore ako se ne aktiviramo.
  • Cosey
    411
    Kao netko tko se smatra navijačem Dinama i netko tko je napravio dugu pauzu od tekmi smatram da je svojevrsna pobjeda i Njofrine i Mamićeve garniture što ekipa bojkotira ili je digla ruke od Dinama.
    Znam da već po milijunti put vrtimo istu stvar i da je već iritantno, ali njima treba publika, ne navijači.
  • deda
    26.3k
    Apsolutno si u pravu. Oni koji ne dolaze su više manje digli ruke i izgubljeni za sva vremena. Tako da priče o velikom povratku su utopija. Nema povratka da dođe Sveti Petar na čelo kluba. Treba raditi na novim generacijama to je jedino rješenje.
  • Hipo
    406
    dominacija za mene nije nikakav faktor, to je dokazala sezona kad je Rijeka osvojila prvenstvo.

    3. Financijska situacija građana

    Siguran sam da bi ove 3 stvari donijele ogroman pomak u broju gledatelja ali da i dalje nebi imali prosjek koji odgovara veličini grada u kojem ovaj klub igra a ni veličini kluba.
    marcio amoroso

    Dominacija prekinuta u jednoj sezoni potvrđuje pravilo.
    Dinamo nema konkurenciju.
    Prvak se zna unaprijed, samo mi osvajamo.

    Financijska situacija?!

    Samo dio zagrepčana navija za dinamo, možda pola, tako da grad ni ne treba gledat u cjelini.
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.