• deda
    27.4k
    rra87u9fevxfwlmx.jpg

    Europska sezona je iza nas. Lagano počinje vrijeme za analize, no prije toga Dinamo ima za odigrati još dva susreta. Prvi je na redu ove subote na Maksimiru protiv gradskog rivala Lokomotive. Svi znamo kakve su relacije klubova bile u prošlosti, ali naš suparnik pronalazi neke nove načine funkcioniranja i dosta dobro im ide. Prilika za sve prave Dinamovce da pokažu koga su došli gledati u srijedu. Ako ste došli gledati Dinamo onda je red da budete na stadionu i u subotu.
    1. Da li će se Dinamo oporaviti od ispadanja iz Europe? (38 votes)
        Hoće. Sigurna pobjeda
        89%
        Ne. Samo neriješeno protiv Lokosa.
          5%
        Šok za plave, pobjeda Lokomotive
          5%
    2. Hoćete li nazočiti utakmici Dinamo - Lokomotiva? (38 votes)
        Da
        61%
        Ne
        39%
  • Dino
    2.2k
    Lagano natrpavanje mreze od 1:0 :rofl:
  • reziser
    6.2k
    Index.hr javlja kako su u nesreći stradali dalmatinski nogometni suci - Alen Jakšić i Jakov Titlić, koji imaju po nekoliko slomljenih rebara, teško, a Goran Perica lakše. Oni su putovali u Zagreb kako bi sudili današnju utakmici Dinama i Lokomotive u HNL-u, za koji je HNS sada delegirao novu sudačku trojku.
  • immerwieder
    1.2k
    mogli bi glat suditi zgb suci, ali ne, moraju delegirati pravednike s ljetnim gumama
  • Dudu
    2.6k
    Livaković; Šitum, Theophile, Perić, Pinto; Đira, Ivanušec, Majer; Atiemwen, Gavranović, Hajrović
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    podržavam sve osim Hajrovića koji mi više nikad minute ne bi vidio u dresu Dinama...
  • đole
    254
    Tko to arlauče na stadionu? :lol: Iiiiihuuuu!
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    jao mislim da bi već vodili s dva tri razlike da igraju Petković i netko umjesto Hajrovića...
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    kako bi reko netko ko se dere na stadionu

    "Mekani smo jebemu miša!"
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ko će drugi neko Orša hehe
  • marcio amoroso
    31.9k
    1-0 opet. Tko igra kladionicu može ovaj rezultat kao zicer uplatiti :grin:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    pomalo smješno više, ali dobro danas su igrale rezerve i dosta tih igrača više vjerojatno neće zaigrat za Dinamo (no u ovom slučaju na Dinamovu sreću, a ne nesreću)
  • luftwaffe
    645
    Osim klasičnih 1:0 tako i klasičnih 2.000 ljudi
  • LovroZG
    1.3k
    Mislim da smo se danas definitivno pozdravili s nekim igračima.
  • marcio amoroso
    31.9k
    E sad vi pogledajte razliku između Stojanovića kojega se konstantno pljuje i tih “nekih igrača” s kojima smo se pozdravili danas.
    Taj Stojanović gine svaku tekmu, i zato će od mene osobno uvijek imati palac gore, bez obzira na prezentaciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.