• Jaki
    100
    Ljudi ako je netko bio na istoku danas to je bilo umiranje od smijeha onom dedi sta je kričo cijelu tekmu ljudi su ga castili pivama inace imate sazetke od hntv imate njegov krik pa uzivajte
  • Jaki
    100

    Deda na istoku valjanje cijelu tekmu dobio je pive ne samo da krici nego mase rukama lud totalno svaka mu cast haha
  • deda
    27.4k
    Legenda, zaboravio sam ga slikati :lol:
  • MM17
    221

    Imamo mi kvalitetnih snimki od gospodina.
    Najjača izjava tamo negdje oko 80 kaže majstor e danas ću se tako napit
    :lol:
  • deda
    27.4k
    Bio je on pjan i prije početka :lol:
  • Jaki
    100
    Ja sam ga snimio hehe ma car totalni
  • Keyser Soze
    8k
    Osim klasičnih 1:0 tako i klasičnih 2.000 ljudiluftwaffe

    Brojka je teska sramota za Zagreb... Umjesto da se podrzi ekipu koja je u zadnjih godinu i pol napravila velike stvari za Dinamo vraca im se sa 1500 ljudi na Maksimiru. Bitno da se ide na Benfice, Atalante, Manchestere, Sahtare... Nikad mi nece bit jasan taj mentalni sklop Zagrepcana, u svakom drugom gradu bi takva ekipa imala bar 8000 ljudi na tekmi HNL-a.
  • agramZ
    2.3k
    umjesto da smo ko talijani i englezi da nas ima vise u prvenstvu a za europu da nas boli kurac kod nas bas suprotno..
  • Dino
    2.2k
    Bas to gledam, nekim drugim svjetovima su ligaske tekme te koje si bitne, tam di je rivalstvo i to, kod nas se puni europa. Zanimljivo
  • Keyser Soze
    8k
    Jebiga njima su lige ipak zanimljivije i imaju velike ekipe u svojim ligama pa je svako drugo kolo derbi, tu jos dodaj i odlicne stadione pa ni nije cudno kaj ih zanima liga. Pogotovo u Engleskoj, liga je najbitnija zbog prestiza. Dinamo bi sigurno imao bolju posjecenost da je stadion kao u Budimpesti ili Becu, ali mi nije jasno da i s ovakvim Maksimirom Dinamo nema bar 5-6 tisuca ljudi na HNL-u.
  • Infinity
    15.2k
    Dinamo ima problem zadrzavanja gledatelja. Eto doslo je neki dan 30.000 ljudi, zna doci i na HNL vise od 5.000, pa se ti ljudi ne vrate 14 dana kasnije. Dinamo ne nudi nista osim nogometne utakmice. Neki Everton s Maksimirom i svim blagodatima Maksimira ne bi punio stadiona u PL. Ljudima treba zabava prije i poslije utakmice.

    Price o ljubavi prema Dinamu mozemo zaboraviti. To ne pali, jer da pali ljudi bi dosli i na tu kartu ljubavi bi igrali i zapadni velikani, ne bi nudili sto nekih zafrkancija pored same utakmice.

    Podijeljene su ulaznice za 1kn, ljudi su dosli, otisli i vise nisu dosli. Ljudima dijelis neki gratis da bi vidjela kakva je tvoja usluga i tvoj proizvod. Dosli, nisu vidjeli nista novo i sutra nisu platili ulaz 50kn. Znaci promasio si. Kad ces imati pun stadion tad ljudima prezentiras sebe u najboljem mogucem svjetlu. Al ruku na srce, nije da se s ovakvim Maksimirom moze puno, al opet se moze vise nego sto se do sad cini.
  • agramZ
    2.3k
    jbg u hrvatskoj imamo tocno 10 klubova koji imaju bas navijace i gdje bi da bi ti 10 bili u prvoj ligi svaka utakmice bila zanimljiva. jedino da se "zatvori" prva liga i u njoj igraju Dinamo, hajduk, rijeka, osijek, cibalia, varteks, sibenik, zadar, istra i orijent.. ali to nije fer i nije nikako "nogometno" tako zatvoriti prvu ligu drugim klubovima.

    sta po tebi Dinamo jos treba ponuditi osim nogometne utakmice? sto bi si napravili neki cirkus od nogometne utakmice?
  • Infinity
    15.2k
    Klubovi koji pune stadione nude upravo to, cirkus. Da ce ti svaki vikend doci 30.000 ljudi, pogledat utakmicu i otici kuci, tesko, pogotovo ne kod nas. Mozda ima neki slucaj, al nije da su cesti, pogotovo nema netko frisak s posjetom od 2.000 da odjednom iz nicega ima 15.000. Ljude sama utakmica ocito ne zanima, ali im mozes lijepo upakovati proizvod pa ce ih doci vise, pa ce nekima s vremenom taj lijepo upakovani proizvod biti i nepotreban, jer ce steci naviku dolaska na stadion.
  • luftwaffe
    645
    Zakaj se trudit kad ljude ne zanima? Generalno imaš preko puta stadiona predivan park i ZOO pa nam stadion vikendima ne vrvi obiteljima i/ili rekreativcima. Nazalost treba se prihvatit da veliku većinu građana grada dinamo ne zanima i da možda možemo povećati prosječnu gledanost hnl za nekih tisuću gore, to je to.
  • SAS1987
    13.2k
    Ljudi će doci kada budu emotivno povezani sa klubom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.