• Mali dioničar
    14k
    Promjena imena u HAŠK Građanski.

    Jako sam se veselio navijanju za Građanski i realno taj glupi kompromis mi je uništio taj san.

    Ni jedna utakmica ne da se mjeriti s time.
  • SAS1987
    13.3k
    1. Dinamo - Shaktar
    2. Ispadanje od Auxerra (generacija Modrić, Eduardo itd). Precka u Zagrebu, mislim da i neka stativa u Auxerru i ako se dobro sjecam ponosten gol tamo zbog dvojbenog offsidea (neka me netko ispravi ak je bio čisti offside)
    3. Benfica - Dinamo 2004 (mislim da). Na toj smo tekmi bili toliko losi i kontrolirani od strane Benfice da sam prvi i poslednji put prestao gledati tekmu (mada sam nastavio gledati nakon 5 minuta :lol: )
  • Kepec
    4.4k
    Dinamo - Rijeka 19.2.2023.

    Posljednja utakmica kapetana u dresu Dinama (bar smo to tako tada mislili).
    Čak i danas kada pogledam trenutak kada izlazi s terena i sjetim se tekme naježim se, unatoč tome kaj znam da je opet u plavom dresu.

    gsi7twfp3sdybw00.jpg

    Još bih nadodao Lokomotivu ove sezone gdje sam gledao tu bezidejnu igru i nisam mogao vjerovati da smo toliko nisko pali i s obzirom da ste već ispisali Shakhtar treću tekmu bih stavio Šibenik - Dinamo 5.4.2023. i ispadanje iz kupa u posljednjim minutama.
  • Str1nger Bell
    677
    Nikad se Benfica nece moci izbaciti iz glave.

    Dan danas se desi deja vu na promašaj Gojaka, pa čak i Atiemwena 1 na 1.

    Glupost Stojanovica, eurogolovi Grimalda i Ferra i ode jedna od najboljih generacija u novijoj povijesti Dinama.
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Mene je dobrano pogodio, uz sve ovo što i Vi ovdje pišete i sa svime se većinom slažem (barem ovim što sam za života svjedočio), dvomeč protiv Austrie Beč.

    Sjećam se još onih promašenih zicera Fernandesa,a nakon toga i bolne kazne. Čak smo ih u uzvratu "imali" a onda smo opet bili prizemljeni.

    No, kako nogomet piše najljepše priče, tako je nam i dvojac (Leovac i Neno) iz tog susreta na " Lijepom plavom Dunavu" vratio sve oduzeto nekih 5-6 godina kasnije.

    Sve ima svoje. Pa tako i ovi porazi od AEK- a, Sparte, PAOK- a.... bude se to vratilo sve.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Kod mene su isto ovi koje su već neki naveli (Šahtar, Benfica, Aek, PAOK). Dodao bih uz njih još jedan koji je vezan za naš "mali" Dinamo,a to je ona usrana Lubawa...
  • Crle
    352
    Baš mislio isto napisati.

    Newcastle sam bio sa starim no bio sam premali da bi skužio, no baš je bila tišina u odlasku sa stadiona.
  • superhik
    10.2k
    Newcastle
    Shahtar
    AEK
    PAOK nedavni uzvrat
  • Papastrumf
    9.5k
    Newcaste pa puno mjesta ispod Shahtar.
  • MM17
    221

    Potpisujem. Sa time da bih dodao da je gol za 2:1 kontra Svraka bio jedan od naj trenutaka.
  • Kepec
    4.4k
    Možda nije skroz "heartbreaking", ali poništeni pogodak Drmića protiv Red Bull Salzburga.
    Sjećam se ludnice na tribini u posljednjim minutama i onda zaleđe...
    Općenito nedosuđeni pogotci zbog zaleđa, ruke, faula itd. spadaju u ovu temu.
  • IstokKa96
    556
    1. Newcastle
    2. Video sa zapada sa onim 'mrtvim' harmonikasima protiv PAOK-a
  • Dzoni
    101
    Ne znam jel spomenuto vec, ali dinamovo ispadanje od skenderbeua 2017 na gol u gostima, prvi put u 11 godina bez jeseni u europi
  • Krizy
    35.5k
    Spomenuto je već par puta.
    Da je tema stara tri godine i ima 2749 upisa razumio bih.
    Tema ima tri stranice i valjda 40 upisa, ali je teško provjeriti.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Newcastle ok, jebeno bas . Ali mi je ipak ono sa Shakhtar bilo najteze . Od euforijento tragedije u par minuta . Ostalo ko posran danima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.