• Izet Hajrović
    838
    nisam mislio ništa u kontekstu rekonstrukcije, naravno da to nije opcija, ruši se sve, samo kažem da bih želio da novi stadion izvana izgleda kao takva arena, zatvoren sa svih strana sa zaobljenim rubovima, a ne nešto kao Pampas u Osijeku ili neki drugi tip njemačkog stadiona.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Kaj se mene tice, ajmo Stadion Rapida.
    Pitanje koje si ja ponekad postavljam je, koja je realna brojka mjesta novog Stadiona?
  • nemapredaje
    1.9k


    Meni je isto Rapid ostao u sjećanju kao idealan model za naš stadion, jedino kaj mi izvana izgleda malo jadnjikavo, ali to se naravno da prilagoditi našim željama.
  • Neron53
    276

    35-40 soma je po meni idealna brojka.
  • Neron53
    276
    Najvece pitanje i dilema te najvaznija odluka je ona o izgledu sjeverne tribine. Da li ici na samo jednu razinu, jedinstvenu cjelinu .
  • xavier
    11.1k
    Da li ici na samo jednu razinu, jedinstvenu cjelinu .Neron53

    To uopće nije pitanje odnosno ako je pitanje, jasan je odgovor.
  • Laugreano
    1.3k
    Ovako na prvu Rapid, Ferencvaros i novi od villareala su mi top. MAda je ovaj zadnji rekonstrukcija mi se cini.
  • dmil
    125


    Po meni je to previse, rijetke ce biti prilike kad bi toliko stadio bio popunjen, a nema smisla da pola stadiona zjapi prazno vecinu godine.

    Idealna brojka bi bila 20 tisuca, max 25, bar po mom misljenju.
  • rioda
    2.2k
    Treba razmišljati i dugoročnije, izgraditi novi stadion na kojem ne možeš ugostiti finale Konferencijske i Europske lige ili utakmicu Europskog prvenstva je po meni potpuni promašaj. Ne znam koji su točno uvjeti za to, ali vjerujem da su u našim gabaritima što se tiče kapaciteta stadiona.
  • Neron53
    276

    Ispod 30 nebi smjelo biti.
    Vidilo se kad je nakon samo tjedan, dva euforije ... odlazilo 20 soma ulaznica ko iz picke.
    Kod novog stadiona 30 soma ce ici bez problema
  • Cosey
    434
    Ispod 30 nebi smjelo biti.
    Vidilo se kad je nakon samo tjedan, dva euforije ... odlazilo 20 soma ulaznica ko iz picke.
    Kod novog stadiona 30 soma ce ici bez problema
    Neron53

    Treba imati na umu i demografija koja nam je katastrofa. Tko će napuniti stadion od 35k u budućnosti?
    Budući da će na njemu igrati i repka ok mi je do 30k, ali samo za Dinamo bio bih najsretniji do 25k.
  • Neron53
    276

    Nije to bas tako jednostavno za odluciti.
    Ovisi i kapacitetu najvise ali i o izgledu drugih tribina.
    Zato je i pametno naci slicne primjere novijih stadiona van Hrvatske i prouciti njihove makete, i kako bi se dobre strane na gotovim primjerima inplementirale na nas slucaj.
  • Neron53
    276

    Usporedimo nas primjer sa Osijekovim.... posjeta se poduplala.
    Ne vidim nikakvog razloga da uz uspjesnu novu upravu i funkcionalan novi stadion nemamo dupli interes od onoga prije par tjedana.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Kad pročitam upise na ovoj stranici, poželim da izgrade kranjču i to je to!

    Kad je sve socijalno, polovično i sklepano zbrda-zdola, nek i stadion bude takav, totalno primjereno mentalitetu stanovništva.
  • Mayo
    105
    Kao Jakirovićev rad u Dinamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.