• Maksim Maksimirski
    4.6k
    Izgledaju kao kičasto odjevene sredovječne gospođe.
  • mlinchica
    1.2k
    Naši veliki plavi dečki i Milo dijete. :grin:
    Joj, baš mi nikak ne sjeda taj prvi dres.
    Možda bu bolje izgledalo na zelenoj podlozi i s kopačkama. Još Petko s tim satom i mobitelom :monkey:
  • miro
    3.3k
    Ovo s Petkom je fakat smiješno :lol: pa kaj njih nitko ne priprema prije snimanja
  • Facke
    2.3k
    Opce nije los dres. Bute se naviknuli. Mene je dober.
  • Cosey
    451
    Prva garnitura mi je bolja od kultne iz 98. Drago mi je da se modernizira dres sve dok zadržimo "kockice" na ovaj ili onaj način. To je pod muss.

    I dalje su najbolja prva i druga garnitura od naše, po meni, najbolje repke iz 96.
  • Crusades1986
    10k
    mobitelommlinchica

    Mislim da su to nekakve kartice sa slikom igrača.

    Sad sam vidio da je nešto tako slično Sosa dijelio navijačima koji se bili tamo.
  • Marley
    1.1k
    Da, svi su imali svoje slike s autogramima i to su dijelili.

    Ma super su decki i dobri su dresovi, ne budimo sitnicavi :grimace:

    Ovaj Petko je takva legenda, kao da nista na svijetu tog covjeka ne dira tako djeluje. Ono sad sam ustao iz kreveta i malo sam tu dosao predstavit dres. Car :heart:

    Modric i Kovacic se iz nekog razloga jedini nisu pojavili, pa su neki klinci malo ostali razocarani (jer su htjeli vidjeti Modrica jel).
  • Eduardo
    17.8k
    Meni se oba sviđaju. Plavi je baš moćan, odličan.



    gLaqNpf.jpeg
  • Bosskovitz
    7.9k
    Ne znam, meni su dobri. Prvi mi je čudan, ali ne mogu reći da mi nije lijep. Drugi mi je pomalo neinventivan, ali ajde. Sudit će im rezultati - ako budemo jebeni, svima će biti jebeni, ako budemo loši, zaboravit ćemo ih kao kaj smo zaboravljali one s početka dvijetisućitih.
  • Efes Pilsen
    7k
    Najvise mi kod dresova smeta - cijena. 100 eura za osnovni navijacki dres, znaci bez personalizacije, icega ide 100 eura. Nike para nosom oblake..
  • Fićo1986
    992
    dres hrvatske reprezentacije i dinama itekako mora koštati toliko,pa kome pravo kome krivo.
  • Facke
    2.3k


    Mene najvise smeta koj su grbi same zalepleni....de je problem stikati.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Mene najvise smeta koj su grbi same zalepleni....de je problem stikati.Facke

    To su 2 različite verzije dresa, na logo mislim, match i stadium.
  • Facke
    2.3k


    Match je 150 Eura...Nema sanse da ga za te peneze kupim.
  • The Undertaker
    4.3k
    Nema smisla da se ljudi naslikavaju po Njemačkoj sa starim dresovima. Da li su prezentirali samo dresove ili čitavu paletu proizvoda? Ako nemaju vaterpolo kapice i klobuk šešire u novom dizajnu to im je epski promašaj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.