• OldSchoolZG
    138
    Wow, koji su fajteri ovi Lokosi !!!!
    Valjda su naši gledali kak se igra v splitu, pogotovo nakon
    onog masakra v solunu.
  • M94
    497
    Ala gušta brale
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    eh kad bi barem mi odigrali ovako kao ovi decki danas, ali nas profa ce ici na nulu tamo.
  • NitkoBitan
    12k
    I da, drago mi je jer je Loksa preskocila Osijek! Samo nek tako nastave dalje, zasluzili su kvalifikacije za KL.
  • Chess96
    153
    Livajina karijera se ogleda u ovoj utakmici. Na 0:1 imaš penal, igrača manje, izvodiš panenku i promašiš. Onda kad si već izgubio kad je nebitno zabiješ onakvu golčinu. Zato mu to i je vrhunac karijere dok se svjetina jednom ne okrene protiv njega.
  • hardek
    1.4k
    Pa imaju oni i solidnu šansu u kupu realno. Igraju doma protiv Rijeke koja će sigurno staviti prioritet na prvenstvo pogotovo nakon ovog kiksa Hajduka
  • Mihaljević
    8k
    2160468.jpeg
    Čabraja nebitno izgubio ili pobjedio, uvijek ista priča i ista faca - doktorčina.
  • MarK
    224
    lokomotiva je općenito grozna, 70 minuta igraju u bloku s igračem više, samo nabijaju, srećom izvukli nekako pobjedu. Čavlina ima potencijala, a ostali su užas. Goričan ništa, Šotiček nešto bolji. Prošli bi kao i kod Rijeke da nije bilo isključenja.
  • Dzoni
    108

    Zato gdje god da je igrao su ga potjerali vrlo brzo, jedino di se snasao je kod grckih cigana i u hajduku, cak i u grckoj su ga otjerali
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ovako ih je Petkovic pogurao u prvom kolu, sad je Livaja uzvratio uslugu. Sve ovo je nista ako mi ne promijenimo trenera ili pristup u gostujucim utakmicama.
  • Boycie
    436
    Dobro da je ovaj zabio jer ga nece dole razapeti sada, a realno vuce ih samo prema nazad u zadnje vrijeme. Neka ga.
    I nista sladje kad im ovakve male sirovine dobe crveni i sjebu ekipu.
  • Marley
    835
    Ljudi, jasno mi je da ste euforicni, ali stanite na loptu. Sjetite se, kao prvo, naseg sramotnog izdanja prije 2 dana. A kao drugo, nasih izdanja protiv Lokomotive ove sezone, s tim da nas ceka jos i utakmica s njima!
    Jasne su meni ove matematicke kalkulacije, sve to stoji. Ali malo se previse ovdje gleda na druge, a premalo na sebe. Ne zanosite se njihovim neuspjehom, nema lakse cemo sad. Karikiram, ali tko zna sto NAS ceka vec sutra, a kamoli dalje.
  • BigZ
    393
    Cestitke svim igracima Lokosima, nisu skinuli gace kako su se neki ovdje pribojavali, dapace, istrcali su na teren nabrijani do jaja
  • San Lorenzo
    11.3k
    A oli je jope' balun ispuvalo?
    D945EKvXUAABgs3.jpg
  • Krulek
    197
    Čestitke Lokomotivi, nevjerojatni su kao i Čabraja. U dvije njihove utakmice sa nama i ajdukom sam poželio da svi loksini igrači nose dinamov dres. Zalaganje, borba, motiviranost, svaka čast, (osim sa Rijekom) kapa dolje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.