• rioda
    2.6k
    Dragan Blatnjak, pomoćni trener 1 u 45+2 nakon označenog kraja poluvremena prilikom izlaska s terena zbog prigovora glavnom sucu, prva opomena, te odmah potom zbog opetovanog prigovora glavnom sucu, druga opomena te nakon pokazanog crvenog kartona vrijeđanje glavnog suca "Pička ti materina, vidjet ćeš ti u tunelu, jebem ti mater."
  • Kepec
    4.8k
    Nisam gledao tekmu, ali po komentarima na Zoni zaključak je sljedeći:
    Mudražija je nakon Osijeka u kupu srušio i Hajduk na Poljudu.
    Livaji je Čavlina skinuo penal.
    Torcida je ukrala transparent iz muzeja.
    Gađali su vlastite igrače bakljama dok u isto vrijeme pjevaju pjesmu potpore.
    I da, sudac je opet kriv i napadaju ga poput Homo Neaneanderthalensisa.

    Na stranu sada pobjeda Lokomotive koja je dapače nas razvalila 3:0, je li stvarno netko nakon ovih stvari "sa strane", nevezane uz rezultat, u stanju reći da je Hajduk veći klub od Dinama i da su to najbolji navijači na svitu.
    To je stvarno za smijanje i ruganje, nikaj drugo. Seljačija nižerazredna, krkanluk i jad.
  • Bruh
    901
    ne jer mi osvajamo
  • ksapi
    2.2k


    Daj napisi domacu zadacu i u krpe
  • Logistika
    1.1k
    pa to i govorim. Onaj penal pa ovo. Takve stvari su ga na kraju kostale karijere. Glava takva
  • rioda
    2.6k
    Euforiji s naše strane nema mjesta zbog naše ekipe, ali stvarno imamo priliku vodu okrenuti na svoj mlin u idućih par kola. Pobjeda protiv Rudeša je pod mus, a pobjedom u derbiju bismo tovare zakucali u depresiju, pogotovo jer ih nakon tog čeka gostovanje kod Rijeke gdje će teško do bodova, a tamo će vrlo vjerojatno ići i opterećeni kartonima jer će utakmicu s nama pretvoriti u rat.

    Nakon toga im još slijedi i Osijek, stvarno ne vidim kako će to sve proći neokrznuti... Mi u tom periodu imamo još Varaždin zaostalu i gostovanje kod Gorice. Koliko pamtim i Rijeka ima nezgodna gostovanja kod Istre i Osijeka, ne znam točno njihov raspored.

    Uglavnom, i dalje sam optimist i vjerujem da će se borba za naslov raspetljati između Rijeke i nas, a da će tovari otpasti u prvoj polovici travnja.
  • Bruh
    901
    kaj pa ja ti kažem dobit ćemo titulu najlakši raspored da iksamo sa hajdukom dobijemo nadoknadu fakat nismo tolko daleko od Rijeke... Hajduk je isto kriminalan ove sezone a mi više nemamo europske tekme.
  • bluepower86
    822
    Kupujte karte za Kranjcu! Svi!
  • ksapi
    2.2k


    Pocni koristit zareze za pocetak.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Realno očekivan poraz hajduka, šteta što se naš trener prije dva tjedna u Osijeku odlučio na bunker...tko zna kako bi se ovima i Gorica odmotala.
  • Bruh
    901
    ne hvala

    Edit: doslovno ne kužim jebeni pesimizam au neš ti spušili smo u Europi na ovim pašnjacima smo najbolji
  • Mihaljević
    8.2k
    GI0DxuCXgAAX3si?format=png&name=900x900
    Kakav brat :grin:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ova je bila na pocetku sezone, a nas je i dalje na klupi..

    FB-IMG-1697998545250.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.