• NitkoBitan
    12.3k
    Ja mislio ovaj komentar glupi upis nekog naseg forumasa kad to Karoglan izvali. Boze me sacuvaj...
  • Krizy
    36.4k
    Mudražija 7 golova i 5 asistencija u 1450 minuta od dolaska u Lokomotivu.
    Preporodili su mu karijeru tamo.
    Drago mi je jer se vidi da je dobar dečko, a nakon ovoga danas pogotovo :cool:
  • Nino Bule
    11.5k
    Guštam ko prase
  • SjevernaStrana
    761
    Goričan na jesen odličan, nedostajala mu je realizacija... drugi dio sezone počeo filozofirat i izmišljat nogomet, da baš kao Špikić...
  • Zagreb1992
    1.3k


    Previše se svi zamarate tovarima ..Fokusirat se treba samo na sebe i to je to
  • Nino Bule
    11.5k


    Naravno da smo i mi uzasni i da nista nije gotovo ali nakon likovanja zadnjih par dana kako bi oni osvojili kl samo da im se dozvolilo osvojit hnl ovakvo prizemljenje je melem za svakog navijaca dinama.
  • dzis
    581
    Da budem iskren,ali sam i sam sebi gadim koliko gustam njihovom porazu. Uvijek sam ih sprdao da im je bitniji pad Dinama nego uspon njihovog kluba,a sad sam prakticki isti kao i stoka sa juga.

    A sa druge strane,boli me ona stvar...trebalo je i meni i vecini nas ovakav dana nakon cetvrtka.

    Dobit sutra i dobit derbi...poslat njih u nevideno sivilo i okrenut se hvatanju Rijeke i rjesavat sa njima naslov na Rujevici
  • Cosey
    435
    A sa druge strane,boli me ona stvar...trebalo je i meni i vecini nas ovakav dana nakon cetvrtka.dzis

    Meni drek. Ubilo me ovo u četvrtak. Ne pamtim kad mi je neki poraz toliko teško legao.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Čavlina skine penal, stadion počne skandirati 'hns pederi...'
    Psihijatrija.
  • Facke
    2k
    Znaci kiksali su i potpune su zivce zgubili. A cemu? Pa ima jos dosta tekmi.
  • javolimtebejako
    695
    ne vidim nikakav problem da se sprdamo večeras s njima i guštamo u porazu. jedno je konstantno se zamarat s njima, al ne trebamo ići u drugi ekstrem i pravit se da nam je svejedno zbog njihovog današnjeg kiksa, obzirom na utrku za titulu ove sezone. moja dva centa
  • DiddyGuela
    947
    Ekipa koja dobije derbi u Splitu zadrzava nadu u naslov, porazeni mota kablove a Rijeka ostaje favorit i sa remijem.
  • dzis
    581
    Tko je od njih dobio danas treci zuti?
    Mikanovic otpao radi crvenog to znam..jel Sarlija dobio treci zuti??
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.