• seljak86
    2.4k
    Prvi dres užas, sanjat ću ga u noćnim morama. Drugi dres ok, iako će crnina uvijek biti najbolja.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Meni je drugi oke. Ne znam kaj u zadnje vrijeme rade cirkus sa prvim. Stavite normalne crveno bijele kockice i bok.
  • Oluja
    3.7k
    Prvi mi izgleda kao da je za džokeja, a drugi kao trening majica. Nadam se da će uživo ostaviti puno bolji dojam.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    ovaj drugi cak i nije los, ali prvi je katastrofa i izgleda kao one trening majice koje igraci nose prije utakmice.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Meni je isto los.
    Kao one jeftine majice koje nose sve blagajnice konzuma, spara, kauflanda na dan neke velike utakmice.

    Gostujuci mi je cak i dobar.
  • Noel
    4k
    Meni bi prvi imao smisla jedino da su plave hlačice. Ovako je teški promašaj. Nije mi to jasno s marketinške strane da se ide u micanje nečega po čemu smo poznati u svijetu a to je šahovnica i dresovi sa "kockicama".. To je primjer kao da HTZ u svojem videu promocije makne sve vezano za more.. Drugi mi je standardno dobar..
  • ShanKu
    364
    Prvi.. tako da se vide kocke sa vrha tribina, na kilometar, još bi mogle bit veče kaj ne

    Protiv plavog dresa nemam niš, dosta bolji mi je od prvog :chin:
  • Tom Hanks
    2.6k
    Odurno, drugi još nekako liči na nešto ali i dalje loše
  • masacusec
    3.1k
    Prvi dres izgleda ko da ga maleri furaju...
  • Neron53
    303
    Bas super sto su prebacili turnir tjedan dana prije pocetka. A hrpa ljudi koja je uzela avione i hotele...ko ih jebe ):
  • Batigol
    53
    Meni izgledaju dobro...pogotovo prvi..
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ja se stvarno nadam da prvi dres neće biti takav. Po tim kockicama ne treba puno prčkati, a ovi onda naprave to.
  • TresnjevkaZG
    674
    Oba dresa odlicni, prvi mi je cak i bolji od drugog, napokon malo promjena, ovi stari su vec postali monotoni, dosadni...
  • Mali dioničar
    14.3k
    Bas super sto su prebacili turnir tjedan dana prije pocetka. A hrpa ljudi koja je uzela avione i hotele...ko ih jebe ):Neron53

    Pravda za patnike koji idu na turnire reprezentacije u Aziju/Afriku…
  • Draž
    1.1k
    Prvo polje bijelo... :snicker:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.