• Droljo
    5.1k
    Mara je igrao u dinamu i newcastleu i valjda zna kako veliki klubovi funkcioniraju. Meni je to dosta za pomoćnika sd-a. Ako želi raditi naravno.
  • Mihaljević
    8.2k

    Mara kažete?
  • Noel
    4k
    Ko god dođe kao SD imat će puno posla do ljeta. Prvo odradit prijelazni rok. Al prije svega morao bi ozbiljno razmotrit sa kojim trenerom Dinamo ide u novu sezonu. Neovisno o rezultatu konačnom u ovoj sezoni.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Imate na Tribini novi podcast sa Šokotom. Prvo je pričao o tome kako je inzistirao na odlasku iz Dinama u Benficu a onda je pred kraj rekao kako bi volio da Dinamo ima takvu podršku i ljubav kakvu ima Hajduk (malo parafraziram ali otprilike tako je rekao).

    Rekao je i kako je dugo bio izvan nogometa ali da se sada nakon 15 godina zaželio nogometa i da bi volio imati nekakvu funkciju u nogometnom klubu jer je prošao dosta svjetskih klubova pa sada to želi prenijeti ovdje.

    Vidjet ćemo ima li istine u tome da su Šokota i Marić ozbiljne opcije za neke visoke funkcije u klubu.
  • Facke
    2k


    Nije istina. Kraj price. Koj Dinamo nema tulku ljubav i podrsku? Pitam se v terem svemiru Sokota zivi. Pre duge je on izvan nogometa. A nemu to teske pada i on to teske oce prihvatiti.
  • Georg Koch
    3.7k
    sta cemo sa Sokotom i nedavnom izjavom o mamicu?
    Mislim, meni je bio nekada ikona.
    Od majice uvijek kontra splita, do cijelog pokreta njega, Mare, Igora, do drugih stvari.
    Ali nedavna izjava, zar mu je trebala?
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ja ne želim Šokotu blizu kluba, samo prenosim što mu zamjeram iz intervjua na Tribini. Lik mi djeluje kao teški oportunist i mislim da mu Dinamo ne znači puno.
  • Zagi
    5.1k
    Ali nedavna izjava, zar mu je trebala?Georg Koch

    Nije ali je dobro došla nama da saznamo tko je i što je.
  • TresnjevkaZG
    674
    A tko je i sto je?
  • Neron53
    303
    Ako me sjecanje dobro sluzi, kad je "Dinamova cetvotka" pocela borbu za "jedan clan -jedan glas" kod Stankovica je od svih bas Sokota pokazao da je najelokventniji i djelovao najsuvislije od svih.
    U Dinamo ima.za sve njih mjesta.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Meni Šokota lupa nesuvisle rečenice,kao da mu je jezik brži od glave,i pokazao je da je egotriper.

    Vrlo nekorektan i prema Simicu i Biscanu nedavno,a i inace ne moze u istu recenicu s njima.

    Puno više cjenim Maru koji je svjestan svojih dosega i tako se i ponaša,a Šokota sve suprotno.
  • marcio amoroso
    32.5k
    U jedno možete biti sigurni, Dinamo više neće potpisati igrača da bi na njemu netko pokupio rikverc.
  • Crle
    359
    Zar stvarno o njima treba pisati javno kako se koji od njih kome čini? Koja je poanta toga? Da je barem bilo više takvih bivših igrača. Da to nije bila četvorka nego jedanaestorka kada se nitko nije htio zmjeriti i reči nešto kontra Mamića jer onda nema mjesta za rad u nogometu. Ta četvorica su na turniru od bbb igrali po razvaljenom betonu i družili se sa ljudima a nisu trebali ništa od toga.

    Baš ih je lijepo bilo vidjeti jučer. I da je barem više bivših igrača došlo jučer, a nije.
  • Zagi
    5.1k
    Intervju govori sam za sebe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.