• Georg Koch
    3.5k
    Petarda za Zeku, petarda za slobodu Dinama :heart:
    Idemo samo pozitivu danas.
  • Antisha
    647
    Ovdje se vidi zašto je Theo preporučio RPG-a. Odlična Ronijeva partija danas.
  • Marley
    835
    Ok, ako cemo samo pozitivu danas, onda bravo za Baturinu, napokon se vraca :fire:
  • Iskrenjak
    99

    Tako je. Sve bolji kak je išla kraju utakmica.
  • Praskaton
    1.8k
    Uvijek volim sagledat situaciju realno iskomentirat al na današnji dan to stvarno nije potrebno.Zao mi je jedino grešaka Halilovica.Pobjeda je tu 5 komada nije nikome lako dat.

    Nadam se da od sutra kreće bolje na svim poljima u Dinamu.Prolazak protiv grobara kako god znamo,pobjeda Rudeša za samopouzdanje i onda all in na poljudu
  • Zagi
    5k
    Povijesna utakmica 10.3.2024
    Dan izbora i dinamove slobode.
    Igrački će ostati zapisana kao dan kada su prvi puta zajedno igrali Baturina i Vrbančić (i iza njih legendarni Mišić).
  • Nogo
    1.3k
    Uh, malo sam se naživcirao najviše radi Halilovića i Živkovića ali pobjedi se ne gleda u zube.
    Po meni odlična partija Rpg-a i samo da se oslobodi još malo biti će to sve dobro.

    Najveći su nam problem krila.
    Ne znaš koje krilo gore igra tj. Špikić je trenutno najspremniji i najviše pruža.

    Treba na krilima raditi i žao mi je da Baturina nije dao da Hoxha puca pa bi ga možda krenulo!

    Sve u svemu samo Dinamo!
    Lijepi završetak današnjeg dana!
    :strong:
  • Ere86
    51
    Krila daleko najveći problem ako ćemo realno
  • Nolifer
    6.6k
    Ne stavljam više Takija u predictor, nije zabil, igral je solidno, samo mu je falio još taj pogodak, al neka ga zabi protiv PAOKa dole!
  • i more je plavo
    891
    onda all in na poljuduPraskaton

    Bila bu zanimljiva tekma, jer i Hajduk isto mora all in........samo nek ne odigramo šupački, pa ak i zgubimo lakše bum podnio, pogotovo što onda možemo "ležerno" odigrat kasnije s Rijekom ak do tad previše kasnimo.
  • Sportskifanatik
    359
    dao bi sva krila za jednog orsica
  • i more je plavo
    891
    Kolka je odšteta Rijeci za Pjacu ?
    Jer sigurno je puno manja nego za Vidovica, posebno ako ga vide na lijevom krilu.
  • BigZ
    393
    žao mi je da Baturina nije dao da Hoxha puca pa bi ga možda krenulo!Nogo

    Trebao je Martin Hoxhi dati penal, možda ga krene kad zabije prvi...Yovitssa

    Martin je gurao loptu Hoxhi u ruke da puca penal, ali ovaj je odbio. Ili se usro da ne fula pa da jos vise potone, ili ne zeli zabiti prvi gol iz sazaljevanja...
    Sve u svemu, dvije jako bitne pobjede su ostvarene na prekrasni nedjeljni dan!
  • DrawTube
    2.9k
    Guštam čitajući kmečanje tovarskih izroda na netu :love:

    Bravo za sve danas, 2 OGROMNE pobjede
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.