• i more je plavo
    891
    Slaven nas je nadigrao.
    Bez Maxa otraga nemremo iznesti loptu nego se puno napucava.
    Halilovic je igrac za zadnjih 20 minuta, Sučić je za njega klasa.
    Kule isto tako, 20 min max, ovaj Šakota je vec sada bolji igrac od Kuleta.
    Kaneko se ugasil, a Špika nije niš bolji od ugašenog Japanca
    Vidovic i dalje ne pokazuje da vrijedi 3 milje otkupa, 2 max i to ako mu se nađe mjesto u momcadi, jer nije on krilo.



    Bez Baturine i Petkovica smo 50% slabija ekipa
    Ako odu......nebu lako Zeki ni novom sportskom direktoru.
    Jedino ako Kaca i Stojke cudesno uskrsnu i vrate formu iz Lokse.
  • dinon7
    452
    Druga je to pjesma kad je na terenu prva ekipa. Jbg. Nemamo mi toliku širinu u ekipi nažalost.
  • IceMan
    1.5k
    No al takve greške Halila i gubiona Žileta…

    Sreća pa nam je mali Bati opet za prste polizat :cool:
  • Maki2
    435
    Jel neko upratio sta je Rile napravio da dobije zuti? Nisam mogao na prijenosu vidjet.
  • Facke
    2k
    RPG dober denes.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Ajmo Arber pucaj
  • Zagi
    4.9k
    Sada svi znaju igrat odjednom.
    Pritisak
  • Common Sense
    510
    Pierre Gabriel je za mene jako pozitivno iznenađenje. Inteligentan igrač, dobra tehnika i odličan osjećaj za prostor.
  • Facke
    2k


    Nije nas Slaven nadigral, nek sme mi mislili nakon 2:0 odigrati s 30 % snage. V tomu je problem.
  • eol12
    352
    malo nas pobjeda protiv Gorice zavarala u širini, Gorica je stvarno najlosija momčad oce sezone.
  • Yovitssa
    315
    Rpg odličan, rutiner. Trebao je Martin Hoxhi dati penal, možda ga krene kad zabije prvi...
  • Yovitssa
    315
    Nije nas Slaven nadigral, nek sme mi mislili nakon 2:0 odigrati s 30 % snage. V tomu je problem.Facke

    Slažem se! I poklonili smo dva gola. Servirali na pladnju!
  • i more je plavo
    891
    Kad netko pogleda rezultat pomislil bu šetnja.....a Kulen jedva preživil penal 20 minuta prije kraja, zgledal je ko da bu se zrušil od frke.
  • dinon7
    452

    Slažem se. Gorica je trenutno gora od Rudeša. Nije nam bilo neko mjerilo. Ne kažem da nisu odigrali dobro, ali to nije razina koja nama garantira pobjedu protiv većine ekipa u ligi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.