• dzis
    581
    Fruk rekord asistencija hnl-a 11 kola prije kraja
  • immerwieder
    1.2k
    evo i drugo poluvrijeme čekali da prođe 17 minuta
  • Krizy
    36.5k
    Fruk ima čak 13 asistencija u HNL-u.
  • ShanKu
    364
    ja mislio to napisat pred 40 minuta, ali onda bi dobil odgovor da nisu ista pozicija... :wink:
  • Facke
    2k
    Ma odma cim su prvi gol dobili se je Osijek predal. Vidle se po govoru tela. Jos su na brzinu dobili i drugi. Da moji igraci tak hojdiju po terenu poslal bi ih znate kam.


    Edit:
    A gda su to navijaci Osijeka stigli? Tek sam sam skuzil da ih je par iza gola. V prvem poluvremenu ih nije bile.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ja sam mislio da se Rijecani vise boje sunca nego kise :rofl:
  • Krizy
    36.5k
    Osijek će popušit europsko mjesto
  • Mlađi referent
    10.7k
    Fruk ima čak 13 asistencija u HNL-uKrizy

    Šteta baš da ga se propustilo na ljeto. U Gorici je pokazao da ima nešto, a sad bi nam takav play sjeo k’o budali šamar
  • Markelo
    2.5k
    Bolje da bus Osijeka ne staje na ni na jednoj benzinskoj nego gas do Osijeka
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Osijek će popušit europsko mjestoKrizy

    A i da ga izbore, učinit će što?
    Ispasti od kazahstanaca ili bugara... :joke:
  • Facke
    2k
    Imal bu Boto jake pune posla v letu ak bu dobil sredstva od madara.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    gledam sad sažetke liverpool-city, pogledam situaciju u sudačkoj nadoknadi i zamišljam što bi se dogodilo da se to dogodi kod nas, recimo na poljudu u derbiju magarad vs dinamo :grin:
  • Paggini
    7.1k
    Navodno engleski savez poslije tog skandala zvao Bela, Pajača k Kolarića da sude derbije....
  • NORTE
    9.3k
    Osijek će popušit europsko mjestoKrizy
    Nisam za Lokomotivu, ali... nemam ništa protiv pušione Osijeka.
  • NitkoBitan
    12.3k
    NK Rudes (protiv kojeg igramo ovu nedjelju na Kranjci):

    "Ovim putem čestitamo Velimiru Zajecu na pobjedi u utrci za mjesto predsjednika GNK Dinamo, ali i Dinamovim navijačima koji su godinama zazivali demokratske promjene u klubu.
    Također, vjerujemo da sa Zajecovim dolaskom na čelo kluba može napokon zaživjeti ideja o izgradnji stadiona, odnosno da će u njegovom mandatu Dinamo i grad Zagreb riješiti goruće infrastrukturno pitanje i da ćemo dobiti sportski kompleks koji će biti na ponos svih u Hrvatskoj.
    Veseli nas i Zajecova poruka velikim suparnicima, Rijeci i Hajduku, jer samo u sportskoj i fer borbi, bez privilegiranih i pritisaka, hrvatski nogomet može ići naprijed."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.