• NitkoBitan
    13k
    Osijek će popušit europsko mjestoKrizy

    Ajde bilo bi mi bas drago. Po njihovoj forumskoj anketi ispada da ih 23% navija za Dinamo u europskim natjecanjima. Kompleksasi...
  • Mali Zeus
    10.3k
    Rijeka izgleda zastrašujuće.
  • Praskaton
    1.9k

    Ne vidim zašto bi navijali za Dinamo.Kao da navijač Arsenala navija za Man City ili Interov za Lazio u europi.
    Međusobno poštovanje je ok al nista vise od toga ne ocekujem ni ne želim.Ni ja ne navijam za njih,hebe me se za nac.koeficijent
    Dapače drago mi je vidit da postoje ljudi koji prate Osijeka,Rijeku,Istru i vole svoje
  • Mali Zeus
    10.3k
    Btw naravno velika pompa oko penala, piše se kao lagani touch, a Lepinjica ušao Baturini u putanju i složio ga na pod.

    Valjda im je bed zbog Banića pa su sretni da su našli nešto olfo.
  • DrawTube
    3.3k
    To da ih 1/4 navija za Dinamo mi uopće nije problem, dapače

    Problem je što bi oni prije navijali za Zvezdu u Europi nego za Dinamo, toliko ih žderu kompleksi

    A top mi je onaj upis lika kaj je rekao da je došao na Zapad da podrži Betis
  • San Lorenzo
    12.1k
    Sa stranim sucima dolaze i strani var suci?
  • Ivdzo11
    3.1k
    Doznajemo: Gorica raskinula ugovor s Dinkom Jeličićem

    https://www.24sata.hr/sport/doznajemo-gorica-raskinula-ugovor-s-dinkom-jelicicem-970154


    Tjedan prekasno
  • Ivdzo11
    3.1k
    Dinko Jeličić nije preživio poraz od Hajduka! U ponedjeljak prijepodne Gorica je odlučila krenuti u raskid ugovora s trenerom a do kraja sezone momčad će voditi Mensur Mujdža u kombinaciji s Markom Krnjićem.
  • Blueshadow86
    1k
    Kakvi tuljani ovi iz Gorice. Izgubiš od Rudeša, što još nitko nije uspio i onda ga poslije tjedan dana smijeniš nakon poraza od tovara. To im je valjda bila kap koja je prelila čašu. :rofl:
  • NitkoBitan
    13k
    Ne vidim zašto bi navijali za Dinamo.Kao da navijač Arsenala navija za Man City ili Interov za Lazio u europi.Praskaton

    Ne mozemo se s njima usporedivat. Mi smo mala drzava i svaki nastup naseg kluba u Europi je bitan za nacionalni koeficijent.

    Međusobno poštovanje je ok al nista vise od toga ne ocekujem ni ne želim.Praskaton

    Trenutno ne postoji ni medusobno postovanje. U nepostovanju oni prednjace.
  • Paggini
    8.5k
    svaki nastup naseg kluba u Europi je bitan za nacionalni koeficijent.NitkoBitan

    Ovo bi možda i bilo bitno da neki od tih propalih klubića mogu proći ribare, automehaničare i domoroce nekih azijskih stepa...
  • NORTE
    9.5k
    Izgubiš od Rudeša, što još nitko nije uspio i onda ga poslije tjedan dana smijeniš nakon poraza od tovara. To im je valjda bila kap koja je prelila čašu. :rofl:Blueshadow86
    To je sve unaprijed smišljeno.
    Nisu htjeli novog trenera prije tekme s Hajdukom da se "novom treneru" (pomoćniku) ne dogodi mogući poraz od konkurenta za naslov.
    Tovar im je sportski direktor.

    Već sam napisao, to je klub bez ikakvih ambicija.
    O tome govori i imenovanje pomoćnika za glavnog trenera.
  • Bosskovitz
    7.9k
    Rijeka kao grad baš brije na pjesme koje im se pjevaju :D

    https://www.index.hr/sport/clanak/osniva-se-klub-navijaca-partizana-u-rijeci/2546661.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d

    Beogradski Partizan pohvalio se na službenim stranicama kako se osniva službeni Klub navijača crno-bijelih za područje Rijeke i Istre. (...) Dogovoreno je i da na budućim utakmicama Partizana u Europi bude organiziran jedan do dva autobusa navijača iz Rijeke i okoline, a moguća je i organizacija priprema omladinskih selekcija Partizana na Istarskoj rivijeri.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Jesu oni to dogovorili i s gradom Rijekom?

    Pa to da se i otvori neće dva dana biti čitavo.
  • Jaro
    5.9k
    ma rekao bih fejk zesci:
    Baza pristalica Partizana uskoro će biti bogatija za još jedan službeni Klub navijača koji će biti osnovan u Rijeci, a činit će ga simpatizeri našeg kluba iz cijele Istre

    Rijeka i Istra nije bas jedno te isto

    Sastanku su prisustvovali Kozićev kum Borislav Krkelić, kao i članovi veteranske sekcije Kluba malog fudbala Ribnica iz Rijeke

    boldano ne postoji rekao bih... samo u Sloveniji neki futsal klub
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.