• din
    244
    Neće se barisic danas ni pojaviti
  • Olmic
    2.8k
    tako je clanak 35 novog statuta kaze 31 clan
  • Dino
    2.3k
    Svi koji dvojite dizite svoje guzice i dodite pod zapad majku mu!!!
  • Krizy
    37.8k
    Navijači dočekali Zajeca i njegove Skupštinare pred Maksimirom. Uzvikivali su Dinamo, Dinamo i Zeko, Zeko. On je dao i izjavu:

    "Nema drame, a ove igre uoči izbora su normalne prije svih izbora. Siguran u pobjedu nikad ne možeš biti, ali uvjeren jesam", rekao je Zajec.

    Jedan od ljudi u bliskoj Zajecovoj pratnji je i Miroslav Par, čovjek, koji je u Skupštinu ušao na Barišićevoj listi 35!!!
  • Sixthway
    277
    dovoljno je da mumija ne dođe
  • Peškaman
    2.8k
    Dosad došlo 48 od 60 skupštinsara,svih 12 je s 35 liste :blush:
  • Dzgšb
    324
    Miris pobjede je u zraku!
  • sport
    2.4k
    A što sam napisao prije neki sat :rofl:
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    brate ima nas i skoro Duplo od toga ,nema nam druge nego ovako se nervirati ,pratiti,sve na iglama . Samo da izadje na dobro sve . Borba se nastavlja. Nismo mi navikli bez Borberg ,da nam neko nestor pokloni normalno. Al Nema Predaje
    Sve bude Dinamo
  • Davieboy86
    137
    Vi koji ste uzivo na maksimiru niste ni svjesni koji ste sretnici. Mi koji smo stotinama ili tisucama km daleko smo vrlo vrlo ponosni na sve vas tamo , a malo i ljubomorni :lol: Ajdeeee viseeee poludit cu !!!!
  • Ivdzo11
    3.1k
    Mora li bas Barisic biti na skupstini... Ako mi imamo preko 31 onda nema nikakve odgode?
  • Heisenberg1986
    145
    Tko ne dodje ovdje bit će mu zao sto nije bio dio povijesnog trenutka, jedne od najvećih pobjeda u povijesti
    Pobjeda se može namirisati u zraku!
  • Os doc do sta
    50
    Dvojica, oba s liste 35, se navodno neće pojaviti. Zasad nije poznato o kome se točno radi.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    sretno ,i hvala ti na ovoj bar po meni predivnoj vijesti. Sjedim ,cekam ovdje informacije na zoni,poglesam index,danas niti jedem niti pijem. Zao mi psa ,treba køga prosetati Ali nemogu se pomjeriti
  • obelix
    86
    Kakav povijesni dan, a ja van ZG. Nadam se da stignem barem na tekmu...

    BIT CES OPET DINAMO

    Cekamo bijeli dim i 'Imamo Dinamo'

    Nakon gotovo 20 godina uspona i padova, pozitive i negative, navijanja i odredene doze distanciranosti.... Bojkot 2010/2011, ludogorec i Vida kad se lomilo, povratak na sjever, osnivanje DTSM, Futsal Dinamo, kampiranje pred stadionom, ostali prosvjedi pred stadionom, ministarstvom, potpisivanje listi, skandiranja, poruke, 12.7.2015. s korteom, Juve 2016., 2017.i odlazak bjegunca, odlazak zorana uveljaci 2021., pa polako budenje od sezone 2018/2019 do sadasnje kulminacije....

    I sam sam bio gore i dolje, lijevo i desno, tu i nigdje...duhom uvijek, tijelom vise nanenogometnim događajima osobito 2013.-2017.i vrijeme djelovanja na istoku kad mi se sve gadilo.


    Nadam se i vjerujem da Ce mi od zadnjih sezonu dvije tri kada se polako sve braca, vratit do kraja i oni osjećaji kako je sve i počelo između mog kluba i mene. Mog kluba. I mene. I nas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.