• dinamozivivjecno
    1.5k
    daj odmah poziv KTC-u, covjek je jebena zvijer sa 35 godina i siguran sam da bi se odlicno snasao sa gvardiolom u obrani :cool:
  • Mrvica
    3.1k
    Čestitam zmaju, puno sreće u kockastom dresu! :strong:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Zalizani prevarant ga najradije ne bi pozvao.

    Bravo mali!
  • Fanboy
    2.1k


    Zašto to misliš? Pa Dalić i Sučić su iz Livna, mislim da Daliću ipak rodni kraj dosta znači i da će mu sigurno biti drago da netko iz njegovog kraja bude u izabranima ako to svojim igrača zasluži, a kakav talent pokazuje samo je pitanje dana.

    Na kraju finale LN su započela trojica Dinamovaca u početnoj postavi kao i utakmicu za treće mjesto na SP-u. Kakav pritisak se radi čitavo vrijeme sa juga, dobro to i raspoređuje. Jedina prava nepravda je bila prema Mišiću, ali mislim da on nema tu taktičko znanje da vidi te stvari, njemu je Majer zamjena po potrebi, kao Vlašić krilo iako nema brzinu baš kao ni Pašalić...
  • Krizy
    35.1k
    Sučić je samo rođen u Livnu, nema druge veze s istim.
    Obitelj mu je iz Bugojna, tamo i sada žive.
  • jedan u nizu
    5.6k
    Pa Dalić i Sučić su iz LivnaFanboy

    koliko znam Sučić je porijeklom iz Bugojna, kao i njegov bratic Luka Sucic, a samo roden u Livnu. U Bugojnu je igrao od devete godine zivota.

    Mislim da ako u repki nema mjesta za jednog Luku Sucica, da se ni Pero nece puno naigrati.
  • Fanboy
    2.1k
    Ma ok, poanta stoji....Dalić je ponosan na Hrvate iz Bih, to na kraju nikad nije skrivao i sigurno će ga pozvati kad za to pokaže dovoljnu kvalitetu. Problem kod Dalića nije Dinamo, već što pati i ima komplekse da igrač zasluži igrati kad ode u klub liga petica.
    Ovako uvijek ispuni neke kvote da ima po jednog iz Rijeke, Osijeka, Hajduka...i onda pozivanje više iz Dinama mu izaziva pritisak, te radije pozove nekog iz vana da nema podjela.

    Što se Luke Sučića tiče, on je ponovno imao ozljedu koljena, inače igra vrhunski...
  • Mali Zeus
    9.3k
    zajebancija na narativ koji se stvara ovod.
  • Krizy
    35.1k
    Čestitke Petru na prvom pogotku za Dinamo :party:
  • Kepec
    4.3k
    Uz gol bih još napomenuo kada je pred kraj utakmice dodao krivu loptu u noge Rudeša, odmah je u trku dotrčao do tog igrača i zatvorio ga i uspjeli smo uzeti loptu nazad.
    Obožavam to kod igrača, ne može svako dodavanje biti točno, pogotovo ako imaš 20 godina, ali taj trk se itekako cijeni.
  • Eduardo
    17.2k
    Čestitke Petru na prvom pogotku za Dinamo :party:Krizy

    Sučićeva guzica u Solunu upisana je kao autogol Sučića. Mrčelina guzica jučer nije upisana kao autogol, iako je situacija gotovo identična. Standardi :monkey:
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Ne znam jel itko već pisao, ako je, isprike.

    Ali nekakav bivši Petrov suigrač (Ibrahim Dagoja), iz njegovog, bugojanskog, matičnog kluba, prozvao ga je na FB, zbog odabira Hrvatske umjesto BIH, uz posljednju rečenicu koja glasi : " Nadam se da ćemo se nekada sresti na ulici i da ti svašta kažem. Sramoto i bruko grada! "

    Naravno da je ispao heroj s ovakvim jadnim istupom prema momku koji nikad nikoga nije uvrijedio. Dno dna.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Što reći o liku koji je prestao igrati s 21. Potpuno nevažan.
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    lik ce ga za dva mjeseca zvati da mu posudi lovu za more
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.