• Crni
    43

    Kako god okreneš, on to sigurno ne priželjkuje, a mislim da ne bi prihvatio ni poziv kluba. Otišao je nakon pljuvačine navijača, još je rana ''svježa''.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Jednako nepopularno kao od kolege iznad mene :joke:
  • Blue98
    722
    Imamo više šanse osvojit konferencijsku ligu nego hnl
  • nemapredaje
    1.9k
    Vidim da je tu među forumašima mišljenje da je HNL najvažniji, ali ja bi dao sljedećih 5 prvenstava za europsku titulu.

    Osvojili smo do sada mali milijun prvenstava, a osvajat ćemo ih i dalje, ali europskom titulom se ne mogu pohvaliti mnogi klubovi.

    Jebote, od same pomisli da igramo finale europskog natjecanja se cijeli naježim.
  • striko
    1.1k
    Pristao bih da budemo predzadnji ali samo u slučaju da je Hajduk zadnji. Ne znam kako bih preživio njihovo orgijanje u slučaju naslova. Izbrisali bi nam lagano zadnjih 20 godina dominacije. Jer sada nema Mamića i sl..... Prvaci svita
  • Ludovic IX
    5.1k
    boli me kurac što bi oni pričali..kak ni sad ne čitam njihove gluposti, nebi ni tad.
  • Captain America
    13.3k
    ali ja bi dao sljedećih 5 prvenstava za europsku titulunemapredaje

    Proračun od 50 milijuna će se napuniti s konfarans ligom i neigranjem Lige prvaka 5 godina... West Ham je lani za osvajanje ovoga uzeo 15 milijuna, a mi smo samo ulaskom u Ligu prvaka oko 10 više. Završili smo u 3. razredu europskog nogometa, u natjecanju za koje se bore klubovi iz HNLa s duplo manjim proračunom, a igraju ga klubovi s Islanda i Kosova.

    Meni osvajanje ovoga ne može u istu rečenicu s onim što smo napravili prije 3 godine. Ostali smo u 1/4 finalu mi, Villarreal, Arsenal, Slavia, Granada, United, Ajax i Roma. Bili smo u društvu 5 velikana europskog nogometa i malo je falilo da dođemo do polufinala. Izgledno je da ćemo u 1/4 finalu ovoga natjecanja biti u društvu Servettea/Viktorie, Ajaxa/Aston Ville, Moldea, Fenerbahcea, Lillea, Fiorentine i Maccabija. U EL tada je bilo 6 klubova iz lige petice, a u ECL će ih biti možda 3. Baš kvalitativni drop-off i pokazuje što su štetočine u upravi napravile u godinu dana.
  • Mihaljević
    7.9k
    Buraz imaš oko 25g i upitno je oćeš za života doživiti titulu europskog prvaka , za taj uspjeh se živi, once in life-time , HNL da NE osvojimo naredih 5g svakako ćemo biti daleko, daleko najbolji i najuspješniji HR klub, a i osvajači kupa narednih 5 sezona idu u kvale za EL...
  • plavac173
    2.6k
    Osvojit cemo i hnl i konferencijsku sta se tresete bezveze
  • Captain America
    13.3k
    europskog prvakaMihaljević

    Igra li taj europski prvak superkup? Kako je rekao jedan cijenjeni zonaš na temi ankete ''HNL ili ECL'', čega je prvak osvajač ECL?

    Sprdačina od natjecanja koje sada služi kao copium djelu navijača jer je sezona na sportskom planu teška katastrofa.
  • Danko
    549

    Pa jel igramo za proračun ili za trofeje?
    Pa bili smo 15 godina "puni ko brod" i sramotili se čim bismo prešli breganu
    Jebali vas milijuni
  • The Undertaker
    4k
    Opet smo u modu da nam je utakmica sa Goricom važnija od Tottenhama?
    Sa aspekta tete u računovodstvu, puno je važnije osvajanje prvenstva i igranje LP. Kao sportski uspjeh, puno je važnije osvajanje europskog trofeja nego prvenstvo. Uostalom, mi i danas držimo osvajanje KVG najvećim klupskim uspjehom u povijesti.
  • nemapredaje
    1.9k


    A kao zadnjih 5 godina smo stalno u ligi prvaka…

    Reci mi koja je razlika u godišnjoj zaradi u sezonama kada smo igrali LP i ostalih sezona?
  • db-izbjeglica
    12.6k
    prizor sa dočeka igračima rome nakon osvajanja konfrencijske lige

    slika.png

    prizor sa dočeka igračima west hama nakon osvajanja konfrencijske lige

    slika.png


    znači, klubovi iz najjačih liga, koji svaki vikend igraju velike utakmice, iz najvećih europskih metropola, koji igrače plaćaju silne milijune i milijune...al ono, nama bi bilo ispod časti i apsolutno bezveze osvojiti to glupo natjecanje.

    dajte ljudi, budimo realni...

    prolazak u četvrtfinale bi bio super rezultat!
    prolazak u polufinale bi bio fenomenalan, genijalan uspjeh!

    prolazak u finale bi bio

    e795d3bfaa35b8843bf27b83e65a111d.gif

    osvajanje bi bilo...

    6fn84z.gif
  • Captain America
    13.3k
    Pa jel igramo za proračun ili za trofeje?Danko

    Taj proračun će ti omogućiti osvajanje trofeja i nove uspjehe u Europi. Jedno bez drugog ne ide.

    Pa bili smo 15 godina "puni ko brod" i sramotili se čim bismo prešli breganuDanko

    Imali smo budget poput Hajduka danas i takvi su nam bili i rezultati. Čim je narasao proračun kojim je plaćen vrhunski trener 2018. i dovedeni pravi igrači, krenuli su i uspjesi.

    Reci mi koja je razlika u godišnjoj zaradi u sezonama kada smo igrali LP i ostalih sezona?nemapredaje

    I kad se izletilo iz LP, ugl smo dolazili do playoffa (osim 2020. kad su nas pokrili Olmo i Gvardiol) i u njemu uzimali 12, 13 milijuna eura. To je iznos transfera Lovre Majera...

    znači, klubovi iz najjačih liga, koji svaki vikend igraju velike utakmice, iz najvećih europskih metropoladb-izbjeglica

    Kad su zadnji put osvojili neki trofej prije ovoga?

    https://www.zonadinamo.com/discussion/928/anketa-jednostavno-pitanje/p1 Evo kako smo razmišljali prije par mjeseci...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.