• masacusec
    3.2k
    Koja šulja? Misliš na onu s d?
  • Bruh
    901
    Jednog dana bi volio da dodaju onaj šešir po uzoru na one stare bijelo plave kad već vidim da se pričalo o kapama
  • Eduardo
    17.8k
    Jučer u 10:30 ujutro obavio shopping u web shopu i paket upravo stigao. Svaka čast za brzinu.

    Nažalost nisam uspio kupiti Plavka koji je bio primarni cilj pa sam morao improvizirati u ne baš kvalitetnoj ponudi za klince.
  • Crni
    43
    Nadam se da će se s novim ljudima u klubu poradit i na raznolikosti i dizajnu ponude fan shop-ova. Bolje je u nekim stvarima nego prijašnjih godina, ali i dalje mi je to nekako nemaštovito u globalu. Veća garnitura lifestyle proizvoda pogotovo. Boysi su kroz godine znali imat fora proizvode, neka se ugledaju na njih. Treba zaposlit neki kvalitetni tim ljudi koji će se bavit isključivo time, brendiranjem Dinama. Jer potencijal je puno veći od onog što viđam zadnjih desetak i više godina.
  • Endeavour
    478

    Slažem se. Marketing ima najveći potencijal za brzi rast. Od ponuda usluga&robe do interakcije sa navijačima.
    Nevjerojatno je da se godinama prodavoa stiropol ispod zapada a da nitkome nije palo na pamet da ponudi neke službene dugotrajne i ugodne "podguzice". Ljudi nose sa sobom novine i na njima sjede...
  • Yovitssa
    390
    Ekipa, imam jedno hitno pitanje...

    Frendica bi kupila dres sa personaliziranim brojem i imenom (uglavnom sa svim printevima) pa bi skočili zajedno u Jurišićevu da joj dam svoj popust. E sad pitanje je koliko se to čeka jer je dosta žurno...?
    Na brojevima mi se nitko ne javlja ni u Jurišićevoj ni u Maksimirskoj... :-(

    Hvala!
  • IstokKa96
    560
    @Yovitssa prosle godine u 10.mjesecu sam cekao pola sata...broj na ledja i prezime igraca, golmanski dres...jurisiceva
  • Yovitssa
    390
    Yovitssa prosle godine u 10.mjesecu sam cekao pola sata...broj na ledja i prezime igraca, golmanski dresIstokKa96

    Hvala na brzom odgovoru! Samo da pitam o kojem se shopu radi? Maksimirska ili Jurišićeva?
  • IstokKa96
    560
    Jurisiceva...cini mi se da je cura rekla da se u Maksimirskoj to ne radi nego samo Jurisiceva i Arena.
  • Georg Koch
    3.9k
    u Areni se radi, mi smo prije 2-3 tjedna u Areni, broj i ime personalizirano pricekali 20ak minuta.
  • scooniepenn
    2k

    Ilica je zamijenila Jurišićevu i sigurno se radi tamo, kao i u Areni.
  • Bosskovitz
    7.9k
    Evo majice i šalovi po 5€ komad kod pimpeka. E, klube…
  • rioda
    3.1k
    I to neke jadne majice s kojih će tisak otpasti i prije prvog pranja
  • Nolifer
    6.9k
    Screenshot-20240312-061417-Instagram.jpg

    Bilo bi dobro kad bi u web/fanshopu se našao u prodaji ovaj crni Adidas šuškavac/jakna, al šteta kaj u toj seriji nema sve od hoodica, prsluka, jakne, majici i kape, dok tamnoplavi ima, ali crno je crno, taman za sjevernu tribinu, eto prijedlog, ako čitaju iz kluba... Ajde Adidas ako već odlaziš, odlazi sa stilom :ok: :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.