• bbb medimurje
    2.9k
    Ajde molim vas nemojte kmecat ko tovari
  • NORTE
    9k
    /tko-ce-suditi-dinamu-hajduku-i-rijeci-sve-je-otvoreno-ali-spominju-se-tri-imena-slovenac-bosanac-i-srbinplavac173
    Zar je itko i sumnjao?


    Sad me zanima ko će bit novi krivac... Brekalo vjerojatno. Tak mu i treba.. to sam prognozirao kad je otišao tamo da će na kraju sezone bit krivac za neuspjeh.Noel
    S tvoje tipkovnice u Božje uši. :pray:
  • ksapi
    2.1k


    ‘Majka koja je velika Dinamovka pušta Druže Tito mi ti se kunemo na neke godišnjice. Kaj smo mi komunjare?’

    Ti se zajebavas? Da, teske ste komunjare cim slusate pjesmu o tom zlocincu koji bi vrlo rado ugasio Dinamo, za koji oboje ‘navijate’
  • Mali Zeus
    9.4k
    Bit će onda - strani suci bili na raportu u Međugorju dan prije.
  • Purger
    360
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/ovako-izgleda-tablica-otkad-je-karoglan-na-klupi-hajduka/2544081.aspx?index_ref=rubrika_sport_prva_m

    Hajduk nakon karoglanovog dolaska ove sezone ima 14 utakmica, prvi na ljestvici u tih 14 kola.

    Za sve one koji kažu da je on naša najveća prednost.
  • marcio amoroso
    32.1k

    Mediji su čudo, a bome je i matematika čudo. Otkad je Jakirović na klupi Dinama Dinamo je prvi.
    Otkad je Karoglan na klupi Hajduka hajduk prvi.
    Rijeka svakako prva.

    Svi prvi jbt.
  • striko
    1.1k
    Možeš to gledati i s druge strane. U Karoglanovu mandatu mi smo kiksali u 42% utakmica i on je samo2 boda više osvojio s najskupljim Hajdukom u povijesti.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Majka koja je velika Dinamovka pušta Druže Tito mi ti se kunemo na neke godišnjice. Kaj smo mi komunjare?Majki2111

    A Boga ti draga, čitam i ne vjerujem vlastitim očima.
  • Tom vg
    963
    Majka koja je velika Dinamovka pušta Druže Tito mi ti se kunemo na neke godišnjice. Kaj smo mi komunjare?Majki2111

    Da.
  • nemapredaje
    1.9k
    @Majki2111

    Da te neki forumaši nisu upoznali uživo mislio bih da nisi stvarna osoba
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Svi prvi jbt.marcio amoroso

    Možda da Index izbaci članak: "Hrvatska prvi put s tri kluba u Ligi prvaka?" kad su mu Dinamo i Hajduk prvi otkad je Jakira i Karoglana na klupi, a Rijeka prva u prvenstvu trenutno.
  • Sajla
    3.3k
    Kako svi pričaju o suđenju zadnjih dana, malo sam bacio oko na podatke i pokušao napraviti neku analizu. Nije ništa posebno, ali možda nekome bude zanimljivo.

    Dinamu je u do sad odigrane 24 utakmice HNLa sudilo 8 sudaca:
    En-FPN-fj-Qr-Shw-GU3-Jvtf5-Q.png

    Bel nam je sudio 5 puta i u tim utakmicama smo u prosjeku osvajali 2.2 boda, Kolarić također 5 puta uz prosjek od 1.6 bodova. Dinamo je trenutno na prosjeku od 2 boda po utakmici. Nekolicina ih je sudilo samo po jednom (Erceg, Jović itd.) i nisu previše relevantni.

    Zanimljivo je vidjeti da je Pajač sudio 4 utakmice u kojima smo osvojili samo jedan jedini bod! To je bilo prekjučer protiv Osijeka. Isti taj Pajač je u javnosti okarakteriziran zamalo kao zločinac, vjerojatno zato što živi preblizu Zagreba i sigurno je navijač Dinama. Sačuvaj nas Bože takvih navijača na mjestu suca naših utakmica, sad bismo bili u rangu Rudeša po broju bodova da svi tako navlače za nas... Što se mene tiče, ne treba nam više nikad suditi. Dajte nam slobodno 4 dalmatinska suca - Strukana, Titlića, Ercega i Terzića, kod njih smo stopostotni sa 7 pobjeda u 7 utakmica.

    Hajduk je odigrao 25 utakmica, sudilo im je 7 sudaca, zanimljivo je da je Kolarić od toga odradio njih čak 8, praktički svaku treću. Hajduk osvaja 2.08 bodova po utakmici.
    [img]http://h-JYr8cx2-Rc-Svgj-X0m6v36-Q.png

    Zli Pajač je i njima sudio 4 puta, osvajali su čak 1,75 bodova po utakmici, tj. njih 7 ukupno. Nije neki prosjek, ali u usporedbi s našim... A tu je i Čulina iz Zagreba, još jedan zločinac kod kojeg imaju 9 bodova iz 3 utakmice. Vjerujem da bi bili presretni da im više nikad ne sudi, bolje bi im bilo da stave Kolarića na njegovo mjesto?

    Za usporedbu, kad maknemo suce koji nisu sudili i Dinamu i Hajduku već samo jednom od ta dva kluba (npr. Strukan iz Splita pa im ne može suditi, ali može Dinamu), ili su to učinili samo jednom (npr. Jović je sudio 3 puta Hajduku, ali Dinamu samo jednom protiv Lokomotive), ostanu samo 3 suca s relevantnim brojem odrađenih utakmica oba kluba. Kolarić, Bel i Pajač:
    Jz-D-co60-R3ih-THg-Nw-Vv-AOg.png

    Izvucite sami svoje zaključke.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Tovari bez Brekala u Gorici
  • Blueshadow86
    869
    Znači, pojačani dolaze u Goricu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.