• Klenx
    4.1k
    Tovari bez Brekala u GoriciKeyser Soze

    Šteta što je Gorica ovo proljeće toliko loša da će ju dobiti i s Mikanovićem na lijevom krilu
  • NitkoBitan
    12.3k
    Izbjegli smo metak sa Brekalom. Ne znam ima li vise smisla bit mrzilacki nastrojen prema tom decku kad evidentno ne pomaze konkurentima :sweat:

    Jedino kaj ima je statistika. Kao krilo iz liga petica izbjegava prolaske jedan na jedan i konstantno se gura u sredinu, ma bjez sa tom alibi igrom od Dinama, nagledali smo se toga i previse...
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Šteta što je Gorica ovo proljeće toliko loša da će ju dobiti i s Mikanovićem na lijevom kriluKlenx

    Gorica na tablici uopće ne stoji loše s obzirom kako su igrali, da su uzeli bodove Rudešu, bili bi tu na -3 od europe. Iako su izgubili mislim da su se digli baš u zadnjih par utakmica i bit će Hajduku jako teško. I dalje su u igri za Europu i ići će na pobjedu i bit će teško Hajduku kao i uvijek kod njih. Slična utakmica kao i Varaždin Hajduk. Gorica je uvijek nabrijana na tri ekipe iz hnla i jedino Rijeka prolazi više manje sigurno kroz njihovo dvorište.
  • Jurki
    8.8k
    Ne znam ima li vise smisla bit mrzilacki nastrojen prema tom deckuNitkoBitan

    Izdajica je izdajica bez obzira na to jel on igra dobro ili lose.
    On bu za koji mjesec zavrsil avanturu dole.. al izdaja se ne smije zaboraviti nikada.
    Jebo ga Bara.
  • Ivdzo11
    3k
    Sarlija upitan, Uremovic out najmanje dvije utakmice, Ferro se prikljucio momcadskim treninzima, ako Sarlija ne mogne, na stopera ide Elez i Prpic
  • plavac173
    2.6k
    Tovari bez Brekala u GoriciKeyser Soze

    Od kud info?
  • hardek
    1.4k
    Uvijek se nadam kad je neko gostovanje da će izgubiti bodove al ova Gorica je stvarno loša. Čak mi se čini da će nama bit teže protiv Slavena doma nego južnjacima protiv Gorice u gostima
  • NORTE
    9.3k
    Ne znam ima li vise smisla bit mrzilacki nastrojen prema tom decku kad evidentno ne pomaze konkurentima :sweat:NitkoBitan
    Vječni Juda.
    Njegov mogući neuspjeh nije razlog da itko prema njemu bude manje neprijateljski nastrojen.
    Jedina "šteta" je što moguće neće odigrati nijednu utakmicu na Maksimiru u njihovom dresu, da i on doživi dio onoga što ga ide.

    Vrata dinama mu zauvijek trebaju biti zatvorena.
  • Ivdzo11
    3k
    Pod velikim znakom pitanja su i dvojac iz zadnje linije Uremović i Moufi, koji zbog udarca, odnosno težeg istegnuća lista, neće biti u konkurenciji za zadnja dva kola prije stanke, a pitanje je koliko brzo će se uspjeti oporaviti u reprezentativnoj stanci. Ni Pukštas nije u idealnoj situaciji, problem s koljenom zbog kojeg je pauzirao od početka kolovoza do sredine listopada samo je zaliječen i pitanje je kako će se situacija dalje razvijati i koliko će dugo u kontinuitetu mladi Amerikanac moći nastupati. Definitivno nije lako igrati u bolovima, a nešto bi o tome mogao reći i Livaja, koji ima problema s gležnjem. No Marko je navikao igrati načet, pa će kao i puno puta ranije stisnut zube i zaigrati.


    Za kraj smo ostavili najnoviju ozljedu, onu Josipa Brekala, koji je protiv Varaždina i Istre igrao načet, zbog čega ga je Karoglan uostalom i vadio iz igre, a protiv Varaždina je dobio jak udarac u kvadriceps zbog čega bi, kako danas stvari stoje, trebao propustiti sljedeće gostovanje kod Gorice, doznaju 24sata. On bi se trebao oporaviti do Lokomotive, no o tome će se više znati tek za koji dan.

    Bome bolnica velika
  • Praskaton
    1.8k
    Bilo bi jako lijepo da kiksaju al Gorica izgleda baš loše
  • NORTE
    9.3k
    Miriše na kiks Hajduka!
  • plavi72
    720
    Srbin ,Crnogorac,Bosanac da sudi moju ligu, NE,iskreno se nadam NIKADA jer to ne želim gledati i ne ću gledati ako se dogodi.
  • Ludovic IX
    5.5k
    tko te tjera. Ja budem. Boli me tuki ko sudi.
  • NORTE
    9.3k
    Livaji uručeni ključevi novog auta. On nema položen vozački.
    307923597-226947520-93118582.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.