• marcio amoroso
    32.1k
    Nitko od njih nije pojačanje a popunu kadra ne trebamo jer je ionako prenapuhan.
  • Dudu
    2.6k
    Slažem se s marciom, prije bih napravio provjetravanje svlacionice, pa za ljeto napraviti plan koji bitniji igraci odlaze i detektirate igrace koji ih mogu nadomjestiti.. Sad nema potrebe za dovodjenjima, osim ako na trzistu se ne ponudi instant pojacanje, a to iz HNL-a nije nitko...
  • LovroZG
    1.3k
    Šutalo je vrhunski potencijal i njega bi svakako vrijedilo uzet. Ostala trojica bi bili popune.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Definitivno treba malo "provjetrit" svlačionicu, ja evo sad mogu nabrojat nekih 8-9 igrača za koje ne bi ni primjetili da ih prodamo (dobro možda prije 6 igrača, ali svejedno)

    Što se tiče Lepinjice ili Žapera ja bi ih čak i rado vidio jer nam treba neki zamjenski zadnji vezni (iako možda ne toliko za HNL)
  • LovroZG
    1.3k
    Meni ta dvojica nisu niš bolji od Đire. Talentirani jesu, al Lepinjica je beskoristan u gradnji napada, a Žaper je malo zaigran kolko sam vidio.
  • Bosna86
    11.6k
    Mjerilo treba biti utakmica protiv Atalante, svi oni koji ne bi mogli pomoci u takvim utakmicama nemaju sta dolaziti... Napravit kostur od 15-16 igraca i dodati 5-6 mladih koji dolaze i tjt
  • marcio amoroso
    32.1k

    Upravo sam i ja toga mišljenja.
  • Krizy
    35.7k
    Što je sa Soldom? Piše na TM da je završila posudba
  • markoli
    1.7k
    Isto nisam baš preoptimističan oko tih pojačanja koja imaju jednu dobru polusezonu iza sebe. Isto je vrijedilo i za Atiemwena kada se pričalo o njegovom dolasku.
  • FetiviSplićaninIzGruda
    7
    Sta se desava s Majerom? Citam po portalima ovih dana da je stavljen na transfer listu. Po meni Lovro ima puno prostora za napredak, a prodaja bila velika greska s obzirom da Olmo odlazi na ljeto
  • Kwedi
    3.8k
    Jel Pinto namigivao gospođi Senki pa mu zato ovaj ne da sekunde zadnja dva i pol mjeseca?
  • Eduardo
    17.4k
    Sta se desava s Majerom? Citam po portalima ovih dana da je stavljen na transfer listu. Po meni Lovro ima puno prostora za napredak, a prodaja bila velika greska s obzirom da Olmo odlazi na ljetoFetiviSplićaninIzGruda

    Isto smatram da se od Lovre da napraviti jedan jako dobar igrač za Dinamo. Nažalost, očito nije igrač po mjeri za Bjelicu i ne uklapa se u njegove planove. Šteta, dvije potraćene sezone. Očito je rastanak najbolja opcija i za klub i za igrača.
  • marcio amoroso
    32.1k

    To se i ja pitam :grin:
  • FetiviSplićaninIzGruda
    7
    Ne znam kak se napravi reply, al odgovor na pitanje Kwedia sta se desava s Pintom mozda lezi u tome kaj svaki put kad je dobio priliku je igrao na razini desnog beka NK Kurilovca
  • Eduardo
    17.4k
    Ne znam kak se napravi reply,FetiviSplićaninIzGruda

    Ispod svakog posta imaš ove tri točkice, klikni na njih a zatim na ovu strelicu (Reply). Ili, prstom ili mišem prijedji i zaplavi dio teksta koji želiš citirati, zatim klikni prozorčić Quote koji će ti se pojaviti i to je to. Jednostavno je, aktiviraj se malo. Brzo ćeš pohvatati sve konce. :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.