• Tongo Doumbia
    2.6k
    Ovo nije bilo dobro od nas, daleko od toga. Ali me zanima na temelju čega to Ljubić sa Arene priča o odličnom nastupu Osijeka?

    Da naši igrači nisu ,po tko zna koji put ove sezone, odlučili biti grobari sami sebi, ovo bi bila teška uspavanka. Pretpostavljam da smo im htjeli pustit posjed i čekati ih, ali mi smo bolja momčad i moramo u drugom poluvremenu ovo slomit.
  • Muka
    346
    Ovu temu treba zaključati svaki put dok traje utakmica jer tolika količina plakanja i kmečanja nije ni kod tovara. Jadnici.
  • plavac173
    2.6k
    Slucajno sam ti lajkao poruku
  • Praskaton
    1.9k
    Ali kakoo kakoo udes u ovako bitno utakmicu s ovim stavom meni nije jasno jbt.
    Kad udes ovako kukavicki i sreca ti okrene leđa,nijedna lopta nece odbit tebi.
    Baturina mi je jedini prolazan ovo sve ostalo 0
  • Noel
    4.2k
    Jel ide Jakirovic po jubilarnu 50. prekretnicu u sezoni?
  • Captain America
    14.6k
    Sramotan pristup "kapetana". Radije s Kuletom gubiti za kojeg znaš da će ostaviti srce na terenu nego s primadonom :vomit:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ušli baš mlitavo u utakmicu, tek zadnjih 10 minuta počeli kao nešto igrati, prvi dupli pas sam vidio oko 37.ako se ne varam. Loše loše...
  • badjibadara
    1.8k
    Bolno je gledati tehnicke nedostatke nekih nasih igraca.

    Tri izmjene na poluremenu su muss.
  • Kaktus Car
    373
    Čini se da treneru i dalje nije jasno da sada vodi najjaču ekipu lige u kojoj se očekuje naslov. Ovo je ponovno sramotno ziheraški pristup koji se za sada obija o glavu.
  • cibona
    1.6k
    Dobro bi nam dosao Halilovic danas. Nadam se da ce uci u igru što prije.

    Nedo Bog da ademi ude u igru prije njega.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Moj Nevistiću,kakav je ono izlazak.Peškaman

    To je jednostavno Nevistić, negdje će ti dati, negdje uzeti, to ga prati cijelu karijeru...ali najbolje što trenutno imamo.
  • dzg717
    960
    Petkovic again and again
  • kinfa95
    489
    Ktc-ov gol 100%, ovaj baca aut on stoji i gleda. I poslje ga izvoza ko majmuna
  • Sportskifanatik
    375
    Kaneko je toliko beskoristan,ne znam kaj mu veli jakirovic ali ni sjena ko prije,a petkovic usporava igru totalno
  • Marley
    1.1k
    Dajte ljudi nemojte tako crno, stigne se to debelo jos okrenut.
    Lakse malo po Petkovicu, jbg znamo kakav je. Da, treba ga mijenjat, ali znamo da nece bar jos pola sata... to je do trenera.

    Steta za gol, bezveze primljeno, ali sta sad.
    Zamjene svakako trebaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.