• xavier
    11.1k


    Nema službenih rezultata, ali bit će preko 50% sigurno.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Neka moja prognoza, 9000 glasova. Od toga 8000 za DP
  • San Lorenzo
    11k

    Na anketi prije par dana sam udario 9k.
    Očekujem 85-15 za Zeku.
  • xavier
    11.1k
    S obzirom da sam dobar dio dana bio kod stadiona, nisam uspio popratiti je li @Majki2111 nakon što se probudio, uspio pregledati programe i odlučiti kome dati glas? :sweat:
  • Paggini
    5.7k
    njihovih 14 milijardi članova svojom izlaznošću danas. :strong:
    20m
    deda

    Hahaha pa naravno da jesmo, kad pola lovrinca ne moze glasati a njih 70 000 ni ne zna da su članovi ahahaha.

    Ali vec vidim kako ce podignuti izlaznost cim im nabijemo na nos, uvijek smo postavljali standarde, jbg.
  • rioda
    2.1k
    Dovoljno je vidjeti da vise po komentarima ispod članaka o našim izborima, sve ih nešto peče to...

    Ali nebitni su. S nestrpljenjem čekam objavu rezultata, pobjedu Dinamovog proljeća. Samo što nas onda tek čeka neizvjesnost do izborne skupštine, još između Osijek pa Paok.

    Uglavnom, nikad mi vrijeme nije ovako sporo prolazilo između utakmica i važnih događaja oko Dinama :rofl:
  • ZGWest
    530
    Uglavnom, nikad mi vrijeme nije ovako sporo prolazilo između utakmica i važnih događaja oko Dinama :rofl:rioda

    A nikad gusci raspored :lol:
  • Brusa
    663
    mislim da je najavio da gleda formulu do 18,a onda ide na stadion :grin:
  • gusarzg
    8
    Pozdrav ekipi,obavljeno dp
  • mlinchica
    1k
    Baš je lijepo čitati priče svakog od vas kako s ponosom objavljujete kada ste glasali, kaj ste obukli, kako se osjećate.. već sam jednom pisala da Dinamo ima najposebnije navijače…ufff..

    Kiša me ispratila s desne obale Save, sunce dočekalo u Maksimiru.
    Jako lijep moment dolaska Boysa iz smjera Pimpeka, Zeko iz Maksimirske šume s ekipom došao pred njih.. 2 baklje i mirno i dostojanstveno zajedno do glasačkih mjesta.

    2 mlada Boysa izašla iz kolone i sjela na štenge, očito još nisu punoljetni.. 2 djevojke južnog naglaska pitaju gdje je Dinamov Fan shop, obitelji s klincima, seniori i seniorke ruku pod ruku..

    Moja duksa iz 05/06 i ja, iako se malo stisnula u ovih skoro 20 godina :blush: , prošetale ponosno.

    Plavi grad, plava srca, veliki ponos, velika ljubav… velika pobjeda!

    Let’s dance, put on your blue dance shoes and dance the blues
    :heart:
  • nkdz
    829
    Glasanje obavljeno bez problema, pozdrav iz kišne Budimpešte

    Ajmo Zeko :strong:
  • mlinchica
    1k
    @Gražvydas Mikulėnas
    Ja sam stavila 8500 ali mi se čini da bu to bilo dost više.
    Puno je ljudi glasalo online, a i dosta ih je išlo do stadiona.
    Mislim da bi se mogli jako pozitivno iznenaditi.
  • masacusec
    3k
    franjo tuđman, zlatko canjuga, zdravko mamić, krešimir antolić, vlatka peras...nadam se da je crni niz zauvijek gotov!
  • Patak
    2.2k
    Crni niz je krenuo 45te, a ne 90te
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.