• Mrvica
    3.3k
    Građanska dužnost obavljena, puno sreće Dinamovom Proljeću! I da se osvrnem na video iznad, gospodine Kalabek kako englezi kažu "parenting done right" svaka čast! :strong: Miriše na proljeće!
  • Mlađi referent
    10.7k
    Uđeš na izbornu stranicu, vidiš nositelj jedne liste Otto Barić, nositelj druge liste Velimir Zajec. Treba li dalje?

    Čestitke svima koji su se za ovo izborili, koji su na ovom radili, i svima koji su na listi čestitke na pobjedi! :heart:
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Glatko sve prošlo on line.

    Bit ce to novi rodjendan tvoj...
  • Noel
    4k
    Stajali smo kao izgubljene ovce. Prazan istok i nas 50 100 fanatika. Jasno i glasno vikali Hoćemo izbore. Prosjek godina 18,5 prosjek kila 60,5. Stariji dečki na crnim listama neki odustali i digli ruke od svega. Par starijih koji još nisu na crnim listama pokušavaju i vode to sve ostavljajući sve da se nas glas čuje. Ekipa iz ZZD isto na prvoj liniji. Generacija nema osim par nas nedokazanih idiota. Stajali smo ponosno kao na vrhu svijeta. Pokisli mokri žedni. Na braniku slobodnog Dinama. Skoro 12,13 godina kasnije evo nas tu. Svanuo je izborni dan u Dinamu. Svojim glasom posebno ću dat počast dečkima kojih više nema a stajali su sa mnom rame uz rame. Tragično su otišli na bolji svijet prerano. Svojim glasom dat ću sebi nagradu za osobnu borbu. Svojim glasom odat ću počast novim generacijama koje slijede. Svojim glasom odat ću počast Dinamu. Slobodnom i demokratskom Dinamu! Živjeli!
  • Rex Ramae
    2.5k
    Doručak pa kavica i izbori :party:

    Sveta plava dužnost obavljena.

    DINAMOVO PROLJEĆE :victory:
  • sport
    2.3k
    Sad će i naši dečki sa liste na glasanje :strong:
  • mali M
    3.5k
    Bio na stadionu, riješeno. Došao i Zeko i slika se s ljudima! :strong:
  • Majki2111
    2.6k
    Kolko znam izbori su danas do 19 h. Spavao sam 10 sati u komadu, to mi je dobro. Formula je u 16h-18h. Vidim da je statut oko 10 stranica dug. To ću pročitat. Kroz usmenu predaju ulovio sam da postoje 2 liste. Di se može pročitat ljude koji su unutra i njihov program?

    Ja ću uživo glasat.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    to je to, do posljednjeg čovjeka. Za sve one kojih nema!
  • Boycie
    468
    85-15 bar. Sve ostalo je nelogicnost.
  • Peškaman
    2.6k

    Forza Ferrari,Charles Lecler :D
  • nemapredaje
    2k
    Ti si izgleda spavao zadnja 2 mjeseca, a ne 10 sati
  • Peškaman
    2.6k

    Aston Martin :D
    A dobro,nije im loš brzi krug,pitanje je kakav je tempo na stintovima
  • Majki2111
    2.6k
    Ne Aston. Samo Alonso. Od 2006. Bilo Plavo, sivo, crveno, zeleno., narančasto..
    Zato ću se sad informirat. Imam 5 vuri....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.