• superhik
    10.4k
    Dobriša Cesarić je jednom prilikom napisao pjesmu pod nazivom Trubač sa Seine (Matoš u Parizu)

    Ovim putem ogromno i neizmjerno hvala svim, ali baš svim našim "Trubačima sa Seine" koji su "za hljeb slobode priložili svoj klas" i što imamo sutra tu časti i privilegiju ispisati povijest.

    Hvala vam!

    "Ja, skoro prosjak, duh slobode širim,
    Pa ma i nemô na svom grobu svijeću,
    Ja neću, neću, neću da se smirim.
    Ko svježi vjetar u sparinu pirim,
    A kada umor svlada duše lijene,
    Na otpor trubim ja trubač sa Seine!

    Što mi je plaća? Mržnja gmizavaca,
    Što svoje blato lijepe o moj glas.
    Al ja pred licem roda stojim vedar.
    Za hljeb slobode prilažem svoj klas:
    Zar nije zlatan, i bogat, i jedar?"
  • jedan u nizu
    6.2k
    Možda mi je promaklo, kad se očekuju rezultati? Odmah nakon izbora ili?rioda

    s obzirom da je sve preko istog sustava, te da nema brojanja papirica, ocekujem rezultate unutar prvih sat vremena. Dok se sluzbeno zatvori, neki akteri daju izjave bla bla

    Mene vise zanima kada glasaju clanovi IO i kada ce to biti objavljeno
  • Sajla
    3.5k
    Što mi je plaća? Mržnja gmizavaca,
    Što svoje blato lijepe o moj glas.
    superhik

    pridružujem se zahvali! ne znam kako ću noćas zaspati koliko sam ushićen zbog sutrašnjeg dana..
    a ovi stihovi koje sam citirao baš su moćan slogan, nešto što bi Sjever jednom možda mogao dignuti
  • Guinness
    2k
    s obzirom da je sve preko istog sustava, te da nema brojanja papirica, ocekujem rezultate unutar prvih sat vremena. Dok se sluzbeno zatvori, neki akteri daju izjave bla blajedan u nizu

    Možda malo više ali da nakon cca sat - dva bi trebali biti službeni rezultati
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Draga Braco, svima vama koji ste ukljuceni aktivno za bolji nas drago dinamo,sutra sam zauzet i krampam cijeli dan ,pa vam prije svega zelim sretan izlazak na izbore)sutrasnju skupstinu. @deda@marcio amoroso@superhik ako se ne varam i svako drugi koji je ucestvovao aktivno a nisam ga spomenio jer nisam siguran koji su nasi odavde . A naravno svima glasacima takodjer i svima dinamovcima uopce. Neka pobjedi dinamovština i neka sve bude kako treba. Da znate da mislim na vas
    Sretno ljudi:heart:
  • Jaro
    5.7k
    Jesam fulao info ili nisu objavili broj clanova s pravom glasa?
  • Bruh
    901
    ne kužim zaš nisu stavili 13025 od xy članova koji imamo da znamo uopće koliko je članova
  • NitkoBitan
    12.3k
    Kad se na to nadodaju maloljetni i oni koji nisu bili aktivni clanovi u prosloj godini sigurno smo vec sada na nekih 18-20 tisuca clanova. Do kraja godine cemo bit na 35-40 tisuca a onda iducu po skidanje povijesnog rekorda.
  • Shane
    165
    Sutra u odijelima ili casual?
  • rioda
    2.6k
    Cimnite danas još one frendove koji uvijek sve zaborave, kojima uvijek kupujete kartu za tekmu, koje nagovarate za gostovanje i slično. Provjerite jesu li sve napravili da mogu glasati, podsjetite ih da sutra moraju glasati...

    Ima dosta takvih koje treba malo potaknuti.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Sutra u odijelima ili casual?Shane

    Odjelo iako glasam online. :grin:
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ja ću prve izbore odraditi iz Frankfurta. Grada u kojem je klub protiv kojeg je bila jedna od najvećih pobjeda u povijesti.

    Uglavnom i u Njemačkoj se osjeti da proljeće stiže. Plavo
  • Bruh
    901
    Kaj su onda rezultati oko 8-9 pošto je sve digitalno?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.