• Marcinko
    330
    Brodić
    Kule-Vidović-Špikić
    Halilović-Sučić
    Cvetko-Perković-Boško/Žile-Rpg
    Zagi
    NORTE
    Prije bi išao ovkao nego da riskiramo s dva stopera koja su totalno nesigurna u ovom trenutku.
  • Crni
    43


    Jedina ispravna trenerska odluka. Nevistiću sad treba dat još jači vjetar u leđa, a ne ga ''kaznit'' s klupom. Taman je uhvatio dobar ritam i ako ima šta za kiksat, neka kiksa u kupu. Blaže rečeno, trening nije isto šta i utakmica i uči se na greškama koje se događaju na utakmicama, kao što je npr. bilo ono nepotrebno i rizično izletavanje prema Ivanoviću.
  • Paggini
    8.4k
    nepotrebno i rizično izletavanje prema Ivanoviću.Crni

    Ovo me jako podsjetilo na Livakovićeve žute minute... Fališ Livi...
  • scooniepenn
    2k

    Staviti Živkovića koji se nažalost još nije priviknuo na pritisak koji nosi igranje za Dinamo, s tek oporavljenim Šutalom koji je i prije zadnje ozljede bio u katastrofalnoj formi je siguran put u ispadanje i debakl. Osim svega, njih dvojica nisu ni sekunde odigrali zajedno pa bi valjda 1/4 finale Hrvatskog kupa trebalo biti idealna prilika da ih se malo uigrava. Ovo je potcjenjivanje i Gorice i važnosti utakmice.
  • Mr Anderson
    5.6k
    I Zagi je bezveze izletio protiv Osijeka kad smo gol dobili. Jednostavno se dogodi, kriva procjena ili nešto takvog.
  • Praskaton
    1.9k

    Kad da ih se stavi? Osijek,Paok,Slaven(ne smijemo ni pomislit na kiks u prvenstvu),opet Paok...
    Ne mogu Ktc,Misic,Rile igrat svaku.Ne vidim kad odmarat ako ne danas

    Na ovim momcima s klupe je da se dokažu,ima tu dovoljno kvalitete da se prođe Gorica.Ne mislim da je podcjenjivanje,Dinamo nije samo udarnih 11
  • ShanKu
    403
    Stižem iz Metlike :up:
  • scooniepenn
    2k
    Od čega da Bernauer odmara, kad je čovjek bio mjesecima zakucan za klupu? Tko je igdje spominjao Mišića, u vezi trebaju igrati Halil i Sučić što se mene tiče. Što se tiče Rileta ako mali Mikić nije spreman on može odigrati jedno poluvrijeme na lijevom beku, a drugo Perković pa ih se na taj način dozira. Gabriel igra desno cijelu utakmicu i to je to.
  • Ivdzo11
    3.1k
    Predvideni sastav po Germanijaku

    1709099125990-Dinamo-za-Goricu.jpg
  • Peškaman
    2.8k
    Strah me je stoperskog para a da jedan nije KTC.
    A i volio bih da se Perkovića može nekako odmoriti jer je izgledao umoran.
  • scooniepenn
    2k
    Ovakvu bih otprilike i ja postavu složio, s tim da bi mi branio Nevistić. Po poluvrijeme Risto i Perko na lijevom beku.
  • Livi
    49
    Pozdrav,hoće se moći ući na stadion početkom drugog poluvremena ili je ulaz otvoren samo do kraja prvog poluvremena?
  • Marley
    1.1k
    to ludo izletavanje mi je bilo bas cool :cool:
    Znam znam, ovo je vrhunac subjektivnost prema "ljubimcima" :rofl:
    Objektivno, normalno da kuzim da je bio ludo nepotreban potez.
  • Petar86
    611
    Kad danas Zagorac odigra utakmicu zivota i opet se vrati na mjesto 1.golmana
  • Bosskovitz
    7.9k
    Postoji li ikakav razlog zašto bi Zagorac danas igrao umjesto Nevistića? Barem jedan, jedini suvisli razlog?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.