• veselko tenžera
    1.5k
    Odličan komentar na 24sata - voda došla do grla pa su se počeli i na ispravne odluke žaliti.

    Da sam Bruno Marić, odgovorio bih s 5 riječi - sve VAR odluke su ispravne.
    Ni slova više.

    Inače, nek svatko tko ijednom pomisli kako bi bilo dobro da su ova magarad u utrci za naslov memorira ovaj medijski i ini teror nad zdravim razumom koji ovi provode.
  • kibic
    1.1k
    To misliš na taj FB profil Dnevnik nervoznog?
  • Jurki
    9.4k
    Ja ću samo reć da mi je prvi put kao Dinamovcu neugodno u ime hajdukovaca. Pa ovo je sramota svjetskaDoktor Kunić

    Mene nije sram. Neka samo pisu objavljuju snimke. Sigurno bu to na pozitivan nacin odjeknulo kod svih klubova a bome i igraca.
    Svima je vec pun kurac tovara.. i nebi me cudilo da od danas pa do kraja prvenstva svi klubovi igraju protiv njih ko da im zivot ovisi o toj utakmici.
    Nitko ne voli pickice koje placu po medijima i kukaju kako ih se krade i ne dozvoljava da budu prvaci.
    Zelim im od srca da se ugase, da bankrotiraju da ih vise nikad ne gledamo i ne slusamo.
    Kme kme žgadijo blitvarska
  • NVKOD
    791
    Snimka-zaslona-2024-02-27-173943.png

    Pametnome dosta.

    Bez obzira kako završilo, treba ih kazniti radi objavljivanja cjelovite snimke iz VAR sobe bez ikakve dozvole.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Srpski spužva bob: Sunđer Bob Kockalone

    Tovarski spužva bob: Spužva Bob Kmečalone
  • Time
    580
    Tek sam sad vidio za ispuhane lopte,stjepan badrov je momak iz mog grada,veliki dinamovac i dobar covjek.Komunisti sa juga su mu izgleda isprali mozak.
  • serbus
    3.7k
    I niti jedna riječ o tome da je suđenje bilo i na štetu Varaždina ispada da je po običaju samo tovare "pokralo"
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Jel vam sada jasno zašto nam ne trebaju onakve objave nakon varaždina di komentiramo suđenje?
    Nismo isti i neka tako ostane, pogotovo na razini klubova.
  • reziser
    6.5k
    Bruno Marić ima sutra u 11 konferenciju za novinare
  • reziser
    6.5k
    Sada se oko cijele situacije oglasio i HNS. Priopćenje HNS-a objavljujemo u cijelosti:

    "Poštovani predstavnici medija,

    Hrvatski nogometni savez upoznat je s objavom audio snimki komunikacije između VAR sobe i glavnog suca na utakmici Varaždin - Hajduk te je odmah zatražio očitovanje Komisije nogometnih sudaca kao neovisnog tijela HNS-a.

    Savez će također podnijeti prijavu nadležnim državnim tijelima od kojih očekujemo da istraže te utvrde tko je, kako i zbog čega navedene snimke neovlašteno skinuo, zlonamjerno obradio i dostavio medijima.

    Nakon dobivenog očitovanja te povratne informacije od nadležnih tijela, Savez će o zaključcima obavijestiti zainteresiranu javnost.

    Također, pozivamo vas na konferenciju za medije na kojoj će ispred Komisije nogometnih sudaca HNS-a govoriti predsjednik Komisije Bruno Marić. Konferencija za medije bit će održana u srijedu 28. veljače u 11:00 sati u dvorani Mimoza hotela DoubleTree by Hilton u Zagrebu (Ulica grada Vukovara 269a, 2. kat)
  • Jurki
    9.4k
    Savez će također podnijeti prijavu nadležnim državnim tijelima od kojih očekujemo da istraže te utvrde tko je, kako i zbog čega navedene snimke neovlašteno skinuo, zlonamjerno obradio i dostavio medijima.reziser

    Ne vjerujem da bu kaj od ovoga al tom ludilu treba stati na kraj.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Jel ima stream negdi
  • Salva
    2.4k
    Kanal Ajde Hajduče na YT
  • Captain America
    14.8k
    To misliš na taj FB profil Dnevnik nervoznog?kibic

    Da.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.