• Mr Anderson
    5.7k

    Znam da smo mi tražili 2009. (Mamić) poslije onog derbija s papirićima. Tad su to tovari odbili, kasnije je postalo jasno zašto (suđenje Širiću).
    Kasnije se to spominjalo nekoliko puta, ali u principu nije bilo suglasnosti klubova. Sad se krenulo s tom razmjenom sudaca i baš bih volio da nam derbi sude stranci. Ak niš drugi, ne čitaju naše medije i forume.
  • Sajla
    3.8k
    ma strani suci su isto ljudi, gledamo često kako se griješi npr. u Engleskoj ali želio bih da se ovima začepi gubica. ne zato jer su strani suci bolji, nego da im se i taj "argument" izbije.
  • striko
    1.2k

    Bolje da Karoglana Istra smjeni
  • The Undertaker
    4.3k
    Strani suci nemaju stigmu da nekome pogoduju i to im je već ogromna prednost. Kvaliteta je tu negdje sa našim sucima, barem ovih koji su sudili do sada. Ja bih isto bio za to da sude strani suci na bilo kojoj utakmici gdje ih neki klub zatraži a pogotovo na derbijima.
  • Marcinko
    330
    Zbog ovog silnog pritiska na sudce svirat će se i kontakt s trećom nogom. Ljudi ovdje skaču i na ispravne odluke, a i u jednoj Premier Ligi imaš grešaka koliko hoćeš.
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Nije abruno Marić bajan, daleko od toga, i bilo tko od sudaca, pogotovo klošo Kolarić koji je zadnji derbi samo napravio nekoliko očitih propusta, pa kompezirao i pravio štetu, Bel, Pajač, Strukan, onaj Terzić isto tako, i ne bi me čudilo da danas u kupu, upravo Pajač od pomenutih koji sudi, isteroriše jadnog Varaždina da ublaži malo kako je sve ispravno i u redu.

    Svi oni ta familija kako se zovu, a nisu prgava, tako se prgavci ne ponašaju, oni su govna kanalizacijska, državna mezimica od medija i svega što hoće da odlučuju i govore šta će se radit, sektaška, licemjerjena.

    Oni su sekta niti manje niti više. Bolesna sekta, kojoj se mora stati na kraj jer neko će glavu jednom izgubit radi njih, a nije da se nikad i nije desilo, kako od same torcide koji im se na neki način zamjerio tako i od tovara samih.

    Busali se do rata da su veliki jugoslaveni i komunjare, članovi udbe, sad busanje da su veliki Hrvati i da im se na pravdi Boga sudi. Kontra mraku kontra sili, zapravo kontra svemu što ne puše u rog kako i oni sami i tu nema nekih invidualnosti, isti su opanak i onaj iz tovar Zagreba, i onaj iz Kaštel kurcevaona kao i onaj iz Slavonskog Broda.

    Ljudi drze od medija i svih nekakvih utjecaja, do toga da ce jos malo oni diktirat suce, osmišljavat suđenje i sve kako njima paše, a sve jeftini trik poeni Klauniciusa i onog drugog sektaša sa kockastom glavom da bi svu svoju neznanost i neuspjeh opravdali i prikazali da ih pak netko "sabotira" i ne dozvoljaje im da djeluju, i tako unatrag već 18-ak godina, samo nekad je to gypsi i vlaj Maleš, nekad je ovaj kreten latvijac litvanac što je već, pa tele Brbić i svi slični mitomani i prodavači magle koji su svoje neuspjehe i mitomaniju opravdavali baveći se više nama i svim drugima samo ne njima samima.

    Jedna od najvećih pošasti koja je pogodoila Hrvatsku državu i hrvatskog čovjeka su upravo taj hajduk,torcida, hajdukovci i mentalitet koji se ne može "razumit", a zapravno ni oni sami ne mogu, frustirana bagra.

    Ako će istupit, nek istupe kao sto je netko reko, nek idu među svoje srbe, talijane, turke, škutoriju i slično ovisi o tome kako se osjećaju i koji su indetitet.

    Ili nek si osnuju svoj savez nogometnih komunista "rent apartmanaša" a kojem će im igrat svaki od kaštel debila, trogir, dugopolje, solin, i sva ta okolo splitska prčinarska mjesta i selendre.
  • rioda
    3.1k
    Slažem se, i ja sam to prije napisao, ali me ova njihova izvanredna vijest potaknula da im poželim ispadanje još danas
  • NitkoBitan
    13k
    Imaju snimku ("procurila") iz VAR sobe sa utakmice Dinamo-Rijeka. Zar nije to protuzakonito? Kaj rade nadlezne sluzbe...
  • Doktor Kunić
    2.7k
    Ja ću samo reć da mi je prvi put kao Dinamovcu neugodno u ime hajdukovaca. Pa ovo je sramota svjetska. Ukoliko zona priprema neki post na ovu temu, ovo će izgorit.

    S druge strane, ovome treba stat na kraj. Uvest zabranu prigovora i razgovora o sucima. Ovo više nije normalno, nakon svake tekme pokreću se trzavice i pitanja, sudci nisu bajni ali ovi mediji ih još više ubijaju i srozavaju im samopouzdanje. Možemo očekivat nakon svakog kiksa nove runde prigovora. Ovi dolje su teški očaj, napustite tu ligu više i stjerajte se u 5 pm, i ovo malo dobrog nogometa što nam je ostalo u ligi nam VI uništavate.
  • Juznjak
    3.1k

    Tko ima? Odakle sad to?
  • reziser
    6.5k
    Ove priče o napuštanju lige,znamo da je nemoguće.
    Zabrana prigovora sucima postoji,kazne su mizerne.
    Komentiranje klubova na odluke suca su također zabranjene,a kazne opet minimalne.
    Zlo svega su MEDIJI, koji šire zlo i netrpeljivost među svima,samo da bi zaradili koji klik.
    Znamo da su "novinari" većinom propali studenti iz Dalmacije...
  • superhik
    10.5k
    Hajduk. Netko im je dostavio audio zapis iz VAR sobe
  • dmil
    145
    da mu postoji konkurencija u Hrvatskoj Croatel bi se mogao oprostiti sa snimanjem HNL iduće sezone, pogotovo ako je procurila i VAR komunikacija s utakmice Dinamo - Rijeka
  • Captain America
    14.6k
    Ovaj sociopat što pušta snimke se pretprošlo ljeto dan prije superkupa hvalio kako ima čovjeka koji prati Pajača i objavio slike dok "nije bio na dužnosti" :monkey:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.