• Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ne znam šta ste očekivali, treća ekipa HNL-a je jača od sedme ekipe Primere
  • Kruno
    173
    Kapa do poda
  • M94
    512
    Ok, neću bit realan nego ću ko u Sj. Koreji pisat
    Pardon.

    Valjda se smije ostaviti subjektivan komentar i viđenje utakmice na temi utakmice Dinamo - Betis?
    Ja sam to tako vidio, ovo pišem kao nogometni fan, a poslije se veselim kao Dinamov fan, ok?
    Nema potrebe za ovim indexima i tovarima. Smirite se malo. :wink:
    Koliko se sere po HNL temama sad je ovo moj problem neki.
  • Brusa
    742
    Sad gledam baš na emisiji, kako mu se Taki zavukao iza leđa... Jaooooo :grin:
  • Krizy
    36.5k
    Ušao mu sazad
  • Jurki
    8.8k
    Španjolci se ne izbacuju svaki dan. Neki bi guzice i oba bubrega dali za ovakav uspjeh.
  • Time
    532
    Bravo sucicu ponosu srednje bosne,svaka druga bolan,onaj :lol: nedaj na se nedaj svoje
  • Sava Krpa
    208
    kao korona u Mostarsku bolnicu.
  • markoli
    1.7k
    Bravo majstori. Drago mi je vidjeti prvenstveno da nije ispario onaj karakter i mentalitet kojeg smo stvarali od ljeta 2018. nadalje. Jako bitan prolaz na više razina.
  • Rex Ramae
    2.5k
    "I u sezoni najvećih previranja, odljeva gotovo svih reprezentativaca, upitnih transfernih politika i svih ostalih nedaća, Dinamo je svejedno napravio nešto što nitko s ovih prostora ne može - izbacio španjolski klub iz Europe. I to ne na guzove, ne slučajno, nego na dvije teške utakmice u kojima je presudilo ono što Dinama godinama nije imao - rutina igranja ovakvih utakmica. Ovo što Dinamo radi zadnjih 5 godina je uvjerljivo iznad svega što rade klubovi iz okruženja, nezamislivo je i za jedan klub da u KO utakmici izbaci Engleze i Španjolce."

    DINAMO :clap:
  • IceMan
    1.5k
    Znam da nije možda za tu temu, al kad su tovari ispali od Villarealla o Villareallu se pisalo ko o Bayernu.

    Muški ispali, svemirski Španjolci itd…


    A sad je u dobrom dijelu HR javnosti Betis slab :rofl: :rofl:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Neki bi guzice i oba bubrega dali za ovakav uspjeh.Jurki

    Da li bi da mogu osjetit grupnu fazu, pa taman i Konferencijske lige, a gdi sta drugo.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Stari, uživaj u pobjedi, nemoj ni sebi a ni nama tu kvariti večer spominjući go*na.
  • IceMan
    1.5k

    Nije opće stvar o njima nego o HR medijima.

    Užasno mi ide na živce “Slab Betis”…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.