• Neki tip
    19.6k
    City gubi 0-1. Po meni, izvrsna vijest.. ako gubitkom bodova i završi, naravno.

    Shaktara ce rijesiti, a onda im s nama utakmica nece moci biti nebitnija.. Zaostajat ce dosta za Liverpoolom, ali i Chelseaom, mozda i Leicesterom, a imaju tekme s Unitedom 4 dana prije i Arsenalom 4 dana poslije Dinama.

    I dalje su, i s potpuno 2. ekipom, svemirski brod, ali ako je nesto povoljna okolnost za nas, onda ovo prosipanje bodova u prvenstvu, rijeseno 1. mjesto u skupini LP i teske tekme u prvenstvu - to definitivno jest.

    Eh, taman što dovrših tekst, evo izjednačiše.. :roll: :grin:
  • marcio amoroso
    33.4k

    Eto izjednačiše nakon što doslovno nisu dirnuli loptu 3 minute. Baš ih je Chelsea dominirao.
  • Papastrumf
    10.4k
    Dobra utakmica. Mogao bi cak Lampard napravit nesto od Kovacica.
  • Neki tip
    19.6k
    ma evo gledam, dobra utakmica. I bome mi je Kovačić ponovo odličan, ponajbolji na terenu.
  • marcio amoroso
    33.4k
    Kovačić perfektan.
  • Beowulf112
    301
    Sta rec pametno.Najlosija utakmica ove sezone.Meni je jos uvijek gorak okus od shakhtara i onog sto smo tamo prosuli 3:1.Ali glavu gore.Pa mi u zadnjem kolu odlucujemo o.sudbini u ligi prvaka.Kad je ikad to bilo?I kad je naizgled tesko opet volim tu plavu boju!idemo dinamo po nove pobjede :)
  • reziser
    6.5k
    ja i dalje vjerujem u prolaz skupine, realno u EL

    za mene uvijek igraju 11 na 11, nisu oni svemirci jebemu. Tko god nam bude igrao dat će 100% od sebe, i uz pomoć publike, navijača... (još da imamo stadion kak treba) prolazimo dalje!
  • Infinity
    15.4k
    Kolo je do kraja, pa je red da malo gledamo opcije. Nasa grupa je daleko od zavrsene, jos uvijek mozemo igrati LP, ali i totalno ispasti iz Europe. Mislim da vec svi znaju sve moguce opcije, pa da vidimo sta bi nas moglo cekati na proljece.

    Za pocetak zdrijeb. 16.12.2019. je zdrijeb osmine finala LP i sesnaestine finala EL. Nadam se da ce mi tih par minuta popraviti taj prokleti ponedjeljak ili da ce mi u najmanju ruku biti bitan, moze ga i pokvariti, popravit cemo raspolozenje oko valentinova.

    Za slucaj da prodjemo u LP dosta toga je vec jasno. Bit cemo drugi, odnosno nenositelji. Moguci protivnici u tom slucaju bi bili: PSG, Bayern, Juventus, Liverpool/Napoli/RBS, Barcelona, Leipzig/Lyon i Ajax/Valencia/Chelsea.

    Od ovih vec rijesenih skupina bi zelio izbjeci bas svakoga. U ove ostale tri bi volio da pobjednici budu RBS, Leipzig i Ajax i volio bih da izvucemo nekog od navedene trojke.


    Puno je realnije da cemo zavrsiti u EL. Tamo cemo biti nositelji samo ako dobijemo Citya, uz naravno pobjedu Shakhtara koja bi nas ostavila na trecem mjestu. To je tesko za ocekivati i puno je izglednije da ce Dinamo biti nenositelj. Od treceplasiranih ekipa trenutno samo Brugge i Zvezda imaju manje bodova od Dinama. Izvjesno je da ce treceplasirane ekipe iz tih grupa ostati ispod Dinama. Dinamo bi morao preteci dva kluba od pet. Svih pet je dostizno, nitko nema devet bodova, ali zato imaju takve rasporede da se ne bih iznenadio ni da sa osam bodova budemo nenositelji.

    Liga prvaka: Kao nositelji se namecu ekipe poput Liverpoola/Salzburga, Intera/Dortmunda, Zenita/Lyona, Valencije/Ajaxa. Tesko da ce se dogoditi da od navedenih osam dalje prodje pet. Prilicno sam siguran da nam se nositelji, a samim tim i potencijalni protivnici kriju iza navedenih imena. Sve su to vecinom ekipe za izbjeci, pogotovo kada uzmemo u obzir da je to sesnaestina finala EL. Ajax ili RBS zvuce idealno za osminu finala LP, ali i ne bas najbolje za sesnaestinu finala EL.

    Prvoplasirane ekipe EL: Sevilla, Celtic i Espanyol. Espanyol bi mi bio prvi pick, a Sevillu bih rado izbjegao.

    Od ostalih devet: Kopenhagen/Malmo (direktan okrsaj na Parkenu), Basel/Getafe/Krasnodar (Basel 99%), Sporting/LASK (direktan okrsaj u Linzu), Arsenal/Frankfurt/Standard, Rangers/Porto/YB, Gent/Wolfsburg (99% Gent), Gladbach/Roma/Basaksehir, Braga/Wolves, Manchester/Alkmaar(direktan okrsaj na Old Trafordu).

    Ovdje tek ima svega. Redom.

    Kopenhagen/Malmo mi djeluje savrseno, nebitno koga od njih da izvucemo, a sigurno da je Malmo laksi protivnik, mada je veca sansa da ce Kopenhagen zavrsiti prvi. Njima je dosta i bod.

    Basel/Getafe/Krasnodar. Rusa se uvijek boji, Getafe ne igra lose, al Basel ima utakmicu kuci protiv posljednjeg Trabzona koji ima jedan bod i ako dobiju bit ce prvi. Nadam se tom ishodu, jer vjerujem da s Baselom mozemo.

    Sporting/LASK. Sporting sigurno nije neprolazna ekipa, ali je po meni prejaka za tako rani dio takmicenja. Volio bih da ih LASK dobije i da se ipak nadamo nesto laksem zdrijebu. Sporting je dobio prvu utakmicu preokretom 2-1.

    Arsenal/Frankfurt/Standard. Standard se namece kao najbolja opcija, ali za to moraju dobiti Arsenala 5-0. Za prolaz moraju samo dobiti. Gotovo sigurno da ce nositelj biti Arsenal ili Frankfurt.

    Rangers/Porto/YB. Porto igra kuci s Feyenoordom, a Rangers docekuje YB. Izgledna je pobjeda Porta kojom YB ne moze biti prvi u skupini. Tako Rangers odlucuje sam o svojoj sudbini, tj. o prvom ili trecem mjestu. YB su prvu dobili 2-1. I Rangers i YB mi djeluju kao ekipe s kojima bi mogli igrati za prolaz. Porta bi valjalo izbjeci

    Gent/Wolfsburg. Belgijanci igraju kuci s Oleksandriyom i ako dobiju prvi su. Prva je bila 1-1. Takodjer mi djeluju kao ekipa s kojom bi se moglo igrati.

    Gladbach/Roma/Basaksehir. Gladbach ce biti domacin Basaksehiru i sve su prilike da ce pobjedom ovjeriti prvo mjesto u skupini.

    Braga/Wolves. Braga ide u Bratislavu gdje sigurno nece lako proci. Na ruku im ide cinjenica da je Slovan vec otpisan i da bi Braga zbog pristupa mogla do pobjede i prvog mjesta. Nama sasvim sigurno bolje pase Braga nego Wolvesi koji ove sezone igraju dosta tvrd nogomet. Lakse bih podnio da nas netko nakanta nego da nas oni izbace na 0-0 i 1-1.

    Manchester/Alkmaar. Pobjednika grupe ce odrediti direktan okrsaj na Old Trafordu. Unitedu odgovara i remi. Prvi susret je zavrsio 0-0.

    Neka moja procjena za mogucih 16: Salzburg, Inter, Zenit, Valencia, Sevilla, Celtic, Espanyol, Kopenhagen, Basel, Sporting, Arsenal, Rangers, Gent, Gladbach, Braga i Manchester. Od tih 16 vidim 7 ekipa koje bi uzmemo li u obzir fazu natjecanja i status nenositelja bile izuzetno pozeljne. To su Celtic, Espanyol, Kopenhagen, Basel, Rangers, Gent i Braga.

    Salzburg bi mi bio OK za osminu finala EL. Mislim da bi s njima isto mogli igrati, al po meni su jaci od nabrojane sedmorke i rado bi ih izvukao kasnije.

    Volio bih da Intera nasamaramo vise nego ista, al jaka su ekipa koju je bolje izbjeci. Valencia i Sevilla takodjer ekipe za izbjeci, mada Valencia ove sezone ne blista. Ulovili su cetiri boda kontra Chelsea i jos cetiri kontra Lillea i na rubu su osmine finala LP, ali ih ceka Amsterdam i vjerojatno trece mjesto. U ligi ne blistaju. Bez razmisljanja bih uzeo njih kada bi morao birati izmedju njih i Seville. Zenit ove sezone igra dosta dobro, kuci su nepobjedivi, ali mi takodjer djeluju kao ekipa koju bi valjalo sad preskociti, a kasnije bi bili dobar zdrijeb. Mislim da ih se ne trebamo toliko plasiti, mada meni od rusa pada mrak na oci.

    Arsenal i Gladbach takodjer nisu nepremostive prepreke. Prije bih uzeo Arsenala jer ce vjerojatno igrati s nekom izmijesanom ekipom. Prije i Arsenala i Gladbacha bih uzeo Manchestera jer ce oni u prvom kolu izmijesati i tu vec izmijesanu ekipu. Ako vec moramo igrati s njima ja bih radije da igramo odmah u prvom kolu nego kasnije, jer ce oni kako takmicenje odmice imati sve ozbiljniji pristup. Ako ih ikad mozemo izbaciti onda je to prvo kolo.

    Svasta ja nadrobi, al barem mi je stanje preslo u optimizam, jer je dosta ekipa koje mozemo proci i isto tako dosta ekipa s kojima se mozemo potuci. Tu je mozda tek par ekipa koje bih bas zelio izbjeci (Sevilla, Inter i Gladbach).
  • Bosna86
    11.6k
    Koja ekipa je idealna, a da ima veliki stadion... Belgija i slicne drzave su ok, ali cemo dobiti 500 karata, da skratim pitanje..Koja ekipa je najbolja i s navijacke i s klupske strane?
  • Infinity
    15.4k
    Sto se LP tice, dobit ces preko 2.000 i u Leipzigu i u Amsterdamu.

    Za EL ako gledas ovih sedam sto bi meni sjeli, blizu 40.000 ili preko 40.000, tj. 2.000 karata za goste ces dobiti kod sviju osim kod Brage i Genta. Braga bi dala 1.500, Gent 1.000. Celtic bi dao 3.000, Rangers 2.500. Ostali oko 2.000.

    Po meni najbolje zvuci Espanyol. Ispadaju iz lige, stadion od 40.000 zadnji put napunjen valjda na otvorenju. Vjerujem da bi se tamo dalo isposlovati 3-4.000 karata, ali... Dalek je to put, mada bi se imalo puna dva mjeseca za sve rijesiti. I onda ono 'idemo u Barcelonu'. Zvuci dobro, zvuci privlacno. Njih nece biti ni 20.000, a vjerujem da bi tamo otislo 2.000 ljudi na takvu utakmicu. Sve ovo sto nam je blizu, Ceska, Austrija, Slovacka, Madjarska, svi imaju male stadione. Jaca gostovanja su moguca po Italiji, Njemackoj, Poljskoj, Rumunjskoj. Nista nije 'iza ugla', pogotovo nama kojima treba prvo 3-4 sata do Zagreba pa tek onda dalje. Budimpesta nije toliko daleko, a imas niskobudzetne letove za Barcelonu po 30-40€, cak i jeftinije ako uzmes ranije.
  • reziser
    6.5k
    Dinamo je objavio cijene ulaznica za Manchester City. Na sjever se može za 120 kuna, istok 200, zapad gore 200, a zapad dolje 350 kuna.
    U Dinamu su samo cijene za zapad dolje digli za 50 kuna. Sve ostalo je isto kao za Šahtar i Atalantu. Dinamo protiv engleskog prvaka igraju 11. prosinca od 18.55 sati. To je srijeda, prijenos će biti na HTV 2.

    svi na tekmu! po proljeće!
  • Eduardo
    18k
    Imam osjećaj da ćemo se na proljeće vratiti u Manchester, ali kontra crvene strane.
  • Infinity
    15.4k
    I mene pere taj osjecaj. I volio bi ih odmah kad im je pristup ku*ac, a ne kasnije kad ce se malo uozbiljiti, mada mi i takvi nisu neki bauk.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.