• Cosey
    435
    Imam osjećaj da ćemo se na proljeće vratiti u Manchester, ali kontra crvene strane.Eduardo

    Može, ali tek u osmini ili četvrtfinalu.
  • Cosey
    435
    Tu je mozda tek par ekipa koje bih bas zelio izbjeciInfinity

    Ne znam baš. Meni tu ima dosta ekipa koje bih volio izbjeći, ako ništa, u šesnaestini finala.
    Od 16 ekipa protiv pola smo na 50:50, protiv ostalih čak bih rekao i autsajderi.
    Red Bull Salzburg je, recimo, bolesna ekipa. Uvaljali tri komada Liverpoolu na Anfieldu.
  • Infinity
    15.3k
    Pa nije da ces tu kao nenositelj ocekivati ekipe koje ces srediti bez po' muke. Ja sam naveo sedam, mislim da sa svih sedam mozemo igrati i da ih mozemo proci. Protiv nekih bi bili favoriti, protiv nekih ne, al sve je to tu negdje.

    Par ekipa je za izbjeci, par ni toplo, ni hladno. Konkretno taj Manchester bi radije odmah nego kasnije. Oni ce kasnije krenuti po trofej, lakse je s njima igrati dok se zezaju.
  • Cosey
    435
    Osim ako ne govorimo o četvrtfinalu ili dalje u Europskoj ligi ili prolazu u nokaut fazu Lige prvaka, uvijek želim ekipu s kojom možemo igrati i proći ju/osvojiti bodove. Recimo, dok se većina pali na taj City, meni je veća fora bila protiv Šahtara i Atalante - izravnih konkurenata za drugo i treće mjesto.

    Iskreno govoreći, ak izvučemo Kobehaven ili Celtic bit ću nabrijan, protiv Uniteda ili Seville teško.
  • Infinity
    15.3k
    Pa ja se isto nadam ekipi koju mozemo proci. Napisao sam sinoc bibliju analizirajuci i govoreci sta bi nam bilo lakse. Sevillu bih izbjegao pod svaku cijenu. O Unitedu ne govorim kao i ekipi koja ce napuniti stadion, nego kao o ekipi koja je svakako daleko od nekadasnjeg sjaja, a u ranoj fazi takmicenja ce svakako igrati s malo vise rucne nego kasnije kad se uozbilje i krenu po trofej. Rado bi ih izbjegao do kraja takmicenja, al velim ako ih moramo izvuci onda je to bolje sad nego kasnije, jer racunam da bi ih sad lakse prosli.

    Od lige petica pozeljan mi je tek Espanyol kao ekipa koja se bori za opstanak. S njima sigurno imamo sanse. Kamo srece da nam redom budu protivnici Kopenhagen, Basel, Gent, Rangers i u finalu Espanyol/Celtic.

    Mene ne zanimaju imena, zanima me pobjeda Dinama i uvijek gledam kako da idemo linijom manjeg otpora.
  • ZDS86
    205
    Ja bi Copenhagen, dobro iz svakog aspekta.
  • reziser
    6.4k
    dečki polako
    moramo prvo proći grupu
    vjerujem da hoćemo
    sad da li u EL ili LP... vidjet ćemo(oprostite na ubijenom maštanju ali prvo ulovimo zeca) :joke:
  • Cosey
    435
    Jasno, ali kao što sam već napisao na drugoj temi, i ako ćemo biti iskreni, naša sudbina više ovisi o drugoj tekmi. Igra nam pobjeda ili neodlučeno Šahtara.
    Teško, jako teško da ćemo mi pobijediti City.
  • reziser
    6.4k

    naravno da će biti teško, ali se ipak nadam da će MC izmijeniti sastav, a mi ući maksimalno u tekmu i onda je sve moguće!
  • Eduardo
    17.6k
    Po vama, tko je jači, Sakhtar ili Atalanta? Po meni, Atlanta. Svrstao bih je čak i u ulogu blogog favorita.

    Realno, nama je zapravo uopće nebitno s kakvim sastavom će istrčasti City. Tko god igrao oni su tu ogromni favoriti. Pitanje je samo na koji način će ući u utakmicu. Ako budu krenuli punim gasom nas se tu ništa neće pitati.

    Imali smo sve, sad nažalost više ovisimo o drugima nego sebi. Bila bi prava šteta da ova generacija s 5 ili 6 bodova ne uhvati proljeće po drugi put za redom i, to preko LP. Imali bi što reći u Europa ligi.
  • Cosey
    435
    Jača je Atalanta, ali vjerujem da će Šahtar izvući barem bod jer im igra osmina finala Lige prvaka.
  • Infinity
    15.3k
    Po vama, tko je jači, Sakhtar ili Atalanta? Po meni, Atlanta. Svrstao bih je čak i u ulogu blogog favorita.Eduardo

    Ja mislim da je Atalanta bolja, ali je Shakhtar ekipa s iskustvom u Europi. Oni ce znati kako ovo odigrati i uzet ce bod, a ako bude trebalo vjerojatno i tri. U nekom Audi kupu Atalanta bi ih vjerojatno dobila, al ovo je Europa, iskustvo znaci puno, a Shakhtar ima vise iskustva nego sto je Atalanta jaca.

    I polako s tim da cemo pasti protiv Citya. Protiv Atalante i Shakhtara smo pokazali da znamo igrati, uzeli smo pet bodova tim ekipama, a obe ekipe su uzele po bod Cityu. Ne kazem da cemo pobjediti, al nisam toliko siguran ni u nas poraz.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ma realno sve zavisi od citya. Iskreno čisto sumnjam da će ići maksimalno i riskirati ozljedu. Odigrat će utakmicu da se odigra i to je to.
    Hoće li im to biti dovoljno za bod ili tri boda ne znam ali je super što su već potvrdili prvo mjesto.
  • Markelo
    2.5k
    Treba ici na pobjedu protiv Citiya, jedino si tako siguran da ces ostat u Europi. Remi ne znaci nista, svejedno ovisiš o drugoj utakmici. Krenut po pobjedu pa makar izgubili 4-5 razlike. Moras pokusat. Sad je zadatak na Bjelici da proba nadmudrit Pepa kao sto je Gasperinia u prvoj utakmici. Na Etihadu se probalo branit pa na kontru ulovit neku sansu, pa nije urodilo nikakvim plodom
  • reziser
    6.4k
    po meni je šahtjor iskusniji u igranju LP....i još im je ta pobjeda jako bitna, tako da..tip na ukrajince
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.