• CastAway1986
    853
    Da se nadovežem na ovaj video, daleko od toga da je Kaneko loš igrač, za ovaj Dinamo je pojačanje ali npr jednom Soudaniju nije ni do koljena..Kad se dovodi stranac mora biti puno bolji od domaćeg koji igra na njegovoj poziciji..Pa eto sami procijenimo koliko je bolji Kaneko od Špikića
  • Dudu 9
    141

    Pa nije preuzeo Real.
    Došao bi sigurno kada bi ga zvali.

    Od ove nesposobne uprave to ne očekujem, ali ako Bog da odletiti će iz kluba nakon izbora.
    Nova uprava će morati dovesti sportskog direktora koji će morati organizirati skautsku službu.
    Nadam se da će tu biti mjesta za Dudua, kojem je Dinamo sigurno veći izazov nego Sloboda, a o emotivnoj povezanosti da ne pričamo.
  • Droljo
    4.8k
    Da se nadovežem na ovaj video,CastAway1986
    Na koji video?
  • Zagi
    4.9k
    Pa eto sami procijenimo koliko je bolji Kaneko od ŠpikićaCastAway1986
    dosta bolji.
    Više od onih famoznih 30%
  • CastAway1986
    853
    ovaj koji je objavio Lynxx gdje se priča o broju stranaca u ekipi i o Kaneku i Hoxhi..
  • CastAway1986
    853
    apsolutno se slažem da je bolji ali opet nije to toliko razlika, fali mu koji gol da poboljša malo statistiku..
  • Smotanihaker
    592
    Pa kako da krene zabijati kada kad god proba opucati, Ristovski odmah diže ruke. Sada protiv Betisa je jednom opucao na početku i odmah Ristovski diže ruke zašto mu nije dodao.
  • Zagi
    4.9k
    Fali mu prvenstveno da napadači pospreme njegove centaršuteve.
    Nije on baš neki gol igrač. Zabit će ih on ali ne toliko.
  • Orc123
    5k
    spika je ovdje 3-4 godine a ovaj pola godine!? Kaneko vec sada donio vise nego Spika u nekoliko godina! Ne treba dalje objasnjavati...jbt dovedemo igraca za milju eura i neki bi htjeli Ronalda...
  • CastAway1986
    853
    ako si pratio moje komentare ovdje onda si mogao vidjeti da sam veliki fan Takura Kaneka ali sam se nadovezao samo na ovaj video i slažem se da stranci moraju biti puno bolji od domaćih nešto kao KTC naspram ostalih braniča koji su tu trenutno..Kaneko je bolji od Špikića ali nije ni Špika tolika taraba, isto tako svi očekujemo od stranog krila da bude otprilike priblizna klasa Soudanija , Fernandesa i slično a kad gledas Kaneko ni protiv Balkanija nije dominirao..Takuro mi je jedan od najdražih igrača u Dinamu ali očekujem puno više od njega s obzirom da sam ga pratio u Japanu prije
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    nama bi trebao jak glavni Scout za južnu američku generalno. Da li to da bude dudu ne znam. Ne poznajem njegove radne navike. A kako vidim ništa nije radio od kako je prekinuo karijeru.
  • Lynx17
    2.6k
    nama bi trebao jak glavni Scout za južnu američku generalno. Da li to da bude dudu ne znam. Ne poznajem njegove radne navike. A kako vidim ništa nije radio od kako je prekinuo karijeru.Kujtim Shalla


    Nebi bilo lose trazit skauta iz sjeverne amerike (SAD ili Kanada). Jer ima tu oni koji pratu igraci iz Meksika i juznu ameriku za klubovi ovdje (MLS, USL, CPL, itd.). A i takoder pratu ovi iz SAD-a i Kanade. Brijem da bi neki od njih vrlo rado poceli raditi za klubovi iz Europe.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    ne vjerovatno mi da već nemamo. Ali zato imamo najjače scoute za po zagrebu, to im je domet. Klub koji radi godinu dana bez sportskog direktora brate. A mi zazivamo scoute za južnu i srednju ameriku, e moj @Lynx17, nema nas nigdje, a valjda krene nabolje nakon skupštine
  • CastAway1986
    853
    što je donio više nego Špikić u 3 i pol sezone? Ajde objasni? Najlakse pljuvat po igraču koji nije u formi a i takav ima 3G i 3A .. Ti kao oces reci da Špikić nikad nije ništa donio Dinamu , isti taj Špikić je bio u početnih 11 puno jačeg Dinama nego što je ovaj današnji..
    Kaneko kao krilo ima u raspalom HNL-U 1G i 5A. Opet ponavljam drag mi je japanac iako ni danas nisam vidio nista od njega ali stranac treba biti puno veća prevaga nego što je on trenutno a i nema potrebe za omalovažavanjem Špikića
  • miro
    3.1k
    Za ozbiljnu tekmu gdje se mora pokrivat napad i obrana, Špika je za prvih 11. Nadao sam se, u biti još se nadam, da su Kaneko i Vidović ona kvaliteta koja će nam olakšat posao u "malim" tekmama na potez, dribling, udarac...za sad, mršavo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.