• Facke
    2.3k
    Mi smo kao ekipa poslali vise sluzbenih upita.
    Lyon je kontaktiran i to je potrvdene. A Liege je odma odgovoril da nemaju pojma o tome da Laifis ide na lecnicki i Zagreb. I to je to.
  • emilperska
    3.4k
    Na kraju ispada da je cjelokupna igra da S.J. sto dulje bude trener i da se ne prica o njegovom otkazu..
    Ja stvarno ne znam tko njega protezira, dokle to vise vodi i koji je krajnji cilj. Ako je cilj agenata gurat S.J., pa on je neadekvatan. Rusi cijenu svim igracima. Sve teorije su mi cudne. Ovo nista vise nije normalno..
  • emreli21
    5
    Puno teorija zavjere, malo pravih činjenica. I Hoxha nije njihov transfer, znam čiji je, jbg...
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Miro, nemoj zamerit, ali si mi s ovim zadnjim postom malo sumnjiv. Sto posto znam da se Brekalo dogovarao!KaJJe

    Istina je dogovarao se, ali kazem ti na koji način. Dogovarao se, pa se sve dogovorilo i naši na kraju odustanu i prebace lopticu da igrač nije htio. Isto tako sada i za Lovrena, poslana ponuda je, ali totalno nerealna sto se odmah zna da će biti odbijeno i opet će biti, nismo mogli, htjeli smo, ali preteško je za izvesti. Sto se tiče ove trojice menadžera. Bulat produžio ugovor, soldo Marko produžio ugovor s 2027 znaci s 3 i pol godine na 4 i pol godine s prosječnim partijama u Gorici. 8 od 11 juniora su bili na pripremama koji su njihovi. Brodic i hoxha su jedini uz Gabriela koji su došli, a to su njihova 2 igrača, s tim da bi i Tudor došao umjesto tog Gabriela , a Tudor je također njihov, ali nije se imalo para za njega jer su ovi tražili 3.5 milje za njega.
  • sanjinlego
    2k
    Ma kad’ šutimo i dižemo parole protiv samo jednog čovjeka, ni ne zaslužujemo bolje! Ili sam možda propustio skandiranja “Uprava odlazi, Sergej odlazi” ?

    Igračina od 2 milijuna eura promaši dva zicera u razmaku od 10 sekundi, to je dovoljno ..
  • Jurki
    9.2k
    Ja cak nebi rekel da je neka skrivena igra u pitanju i da se ti spomnuti manageri zele infiltrirati u klub.
    Vec je ovo cisto neznanje i nesposobnost uprave.
    Kucketina hoce biti glavna a pojma nema o igracima.
    Jakir je inzistiral na Hoxhi i Brodicu jer su za njegovu percepciju nogometa oni top pojacanja.
    Hoxha i Brodic su pojacanja za Rijeku i Maribor ne i za Dinamo.
    Covek je treniral Goricu, Zrinjski, Maribor i Rijeku, limitiran trener koji ne zna kakva razina nogometasa nama treba. A istovremeno kvalitetnije igrace koje je zatekel u svlacionici ne zna i ne moze voditi.
    Da bi ucitelj nekaj naucio ucenike mora znati vise od njih. Kod nas je slucaj da ucitelj zna manje od đaka. I rezultat je takav kakav je.
    Ponavljamo konstantno jedne te iste greske. Angaziramo trenere koji nisu razina nasih nogometasa, kluba a ni ambicija.

    Da smo dopeljali nekog strucnjaka izvana koji se nebi trebal uciti trenerskom poslu u Dinamu..dam obje glave odsjeci na panju ako mi nebi igrali i s ovakvim kadrom kakav je sad dobar i efikasan nogomet.
  • emreli21
    5
    puno je sumnjivih stvari oko menađera. neki ukrajinac dovede mihajličenka, pa skoro i ovog stopera iz zorje. neki francuz dovede bernauera, pa ako sam dobro shvatio isti dovede i pierrea-gabriela. znači tko god fula s nekim, dovede i drugog :)
  • NitkoBitan
    13k
    Ne kuzim kaj zelis rec, pa svi menazderi fulavaju, samo se jasno bas i ne govori o igracima koji im propadnu.

    Kaj cemo sad negodovat zbog RPGa jer mu je menadzer isti kao i Bernaueru? Ne kuzim.
  • KaJJe
    69

    Da, jasno. Znači s figom u džepu. Taj dio ti bolje znaš.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Ma kad’ šutimo i dižemo parole protiv samo jednog čovjeka, ni ne zaslužujemo bolje!sanjinlego

    A jeste prozirni. :rofl:
  • emreli21
    5


    ma ne, samo kažem. imam dojam da bi se u drugim klubovima takvim menađerima koji pogriješe s nekim igračem odmah do daljnjega zatvarala vrata daljnje suradnje, mi odmah pokušamo od njih dovest još nekoga. dojma sam da tu nije sve čisto, ali vjerojatno griješim
  • Georg Koch
    3.8k
    Fascinantno je da svi prilicno mirno, pa i ja, citamo ovo sto je Miro napisao. A vjerujem mu sve od a do z.
    Zasto ne bi vjerovao?
    Pa klub se, po svim pokazateljima, sustavno rusi mjesecima. Preocito rusi.
    Ne mozes imati sve ove kikseve sa transferima, imati ovoliko primasenih, ovoliko propalih, ovoliko krivih odluka oko svega...
    HAJDUKU DA SMO U RUKE DALI GNK DINAMO NE BI BOLJE URAILI PO SEBE.
  • emilperska
    3.4k
    S.J. i Domaćica su zasluzili kapelicu u Trogiru. Kao znak zahvale za prekid posta od 19 godina..

    ODJEBITE IZ DINAMA NEZNALICE I LOPOVI!!!
  • sanjinlego
    2k


    Evo ga. Sad’ će biti .. ti si za onu tamo struju iz Međugorja. Daj popustite, govorim kako jest’ - činjenice.

    Ne, okej, klub nam se ruši a ja ću šutjet i čekat, i uz to prozivati samo jednu osobu a ostale uhljebe neću.

    Zato danas imamo umjesto Brekala - Hoxhu, umjesto Miereza - Brodića, i umjesto Lovrena - Živkovića. Uz to, i golman nam je odličan .. mogu mislit’ tko bi tu bio prva opcija da se tražilo, vrlo vjerojatno Horkaš.
  • Mr Anderson
    5.7k
    Sad tek kreće psihijatrija na temi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.