• Orc123
    5.5k
    hehe koji si ti lik...rekao ti je da se nada da ce biti spreman za Hajduk...to ti je 30. 3. Kaj ti nije jasno? Idem ti na jetra? Hvala Bogu, znaci obostrano je. Odi drukat za Jakira malo opet da nam ostane cim duze. Kaj se tice Roga znam dovoljno, ne predstavljam se ovdje ko lazni insajder kao sto se ti ali kad nesto znam onda znam.

    Dvojna je frende....fali nam igraca za Europu pa ga zvao.
  • Teofil Kateran
    908
    Mislim da dvojna, pretpostavljam da je bio na treningu jer možda putuje u Sevillu.
  • Petko4455
    26
    Ma znaš ti kiflu..samo kipas po cijelom klubu a nazivaš se velikim navijačem..Ajde samo kipaj i dalje bolje od toga neznas..
  • Crni86
    1.3k
    meni u glavi da je posudba u pitanju… pogotovo cudno mislim da dubravi nije krenula liga, mogo je vrba onda bit kod nas na klupi…
  • Orc123
    5.5k

    Znao sam ujutro koji ce broj imati rog na dresu, cisto mali detalj...to znaju dvije osobe ovdje kojima sam rekao, a mogu i potvrditi...
    Nikad se nisam ovdje predstavljao ko insajder ko ti...a pojma nemas i ako imas jos kakav problem javinse u inbox da ne spamamo temu....
  • Teofil Kateran
    908
    Igrao je prijateljske za Dubravu kolko ja znam, tak da je očito odradio neke pripreme s njima i valjda se gleda da bude tamo cijelo vrijeme, ali ako je na dvojnoj vjerojatno su ga uzeli za europske utakmice sad pošto nam je dosta igrača koji su na popisu za Europu otpalo zbog ozljeda, a on i još neki juniori mogu ići preko B liste.
  • plavac173
    2.6k
    Evo i na RTL bilo da radimo sve sto je u mogucnosti za Lovrena.
  • plavac173
    2.6k
    Nema potrebe za tim, realno ih slusaju malte ne svi i u danasnjoj svlacionici Dinama. Bila ti je cajka poslije Sibenika na proslavi u busu, to je danas nazalost normalno kod vecine tako da :grin:
  • CUCAK
    55
    apsolutno, samo većina ne glumi moralne vertikale poput deje... ali nebitno, jedva čekam da poljubi grb
  • Crle
    366
    Je fakat nam je pored svega bitno što lik misli o Disney+. Majko mila.
  • Orc123
    5.5k
    po tome oni zele uz ovog Cipranina i Lovrena. Nezz kakva je situacija sa stoperima ali...nema mi smisla iako ne znamo iz vana kakva je situacija u ekipi .
  • plavac173
    2.6k
    Pa evo sam ti je dinamozag2 napisao da se radi i na Lovrenu neovisno o cipraninu. I ako je sve kako je napisano, onda bas imaju smisla obojica iako ovaj jako dobro moze na lijevom beku, a mozda ga se i dovodi kao zamjena Ogiwari.

    IMG-4319.png
  • San Lorenzo
    12.1k
    Ako pošalju Živkovića nazad u Loksu nakon što su dali 100k eura prije 3 tjedna...neznam...takve debile mikroskopom trebaš tražiti, a kod nas ih na vagone.
    I btw. nek si Lovrena u guzicu nabiju.
  • Droljo
    5.5k
    Možda misle otta barića (euro portugal) uskrsnuti pa igrati sa 5 stopera 3 zadnja vezna i dvije špice. Taman imamo kadar za to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.