• Mihaljević
    8k
    Ma šta će nam ovaj Liafis? Na ljeto će imati već 31g? Perković, Lovren, Theophile, Bernauer, pa čak i Živković... Još je igrao u sustavu 3-5-2 cijelu karijeru...
  • Batigol86
    198
    Mogu Van Dijka dovest nista se promijenit nece dok je "Raketa" na klupi...samo se ukopavaju
  • Orc123
    5.1k
    Mauro nema kaj raditi na beku! On je stoper i to dobar. Ogiwara je pojacanje i to pokazuje vec sad, a bit ce jos bolji kad se uigra i ako momcad konacno proigra!
  • austrijanac
    2.7k
    Kad ćemo uigrat sve te igrače?
    Kad je iduća rep. stanka? Bit će bolje nakon toga!
  • Orc123
    5.1k
    I nigdje nitko nije napisao da ce Dinamo ici po 2 stopera! Odkud vam da cemo dovesti i Lovrena i Cipranina?
  • Sbkbbb
    179
    ukoliko si nekad pogledao belgijsku ligu vidio bi o kakvom je igracu rijec, dugo pratim club brugge, zivio sam u belgiji, svaku utakmicu ovaj tip je najbolji igrac standarda, zivuca legenda je tamo, vidim da ove godine manje je igra, ali do kraja slj sezone je avion za HNL
  • Kristijan992
    214
    Mene je najviše strah tog stihijskog gomilanja igrača. I prije ovih dolazaka je bilo rečeno da se Dinamo mora riješiti viškova, posebno jer ćemo imati punu svlačiocu, veliki dio nikakve minutaže neće imati, a teško će ih se biti riješiti zbog visoke plaće i jer ne igraju. Puno posla za novog SD-a
  • Dzgšb
    260
    Po mojem mišljenju, da normalno trebamo vratiti Lovrena,zamislite da i on na jugu završi , to bi bila tragedija ,ovako je lik do nazad 4 godine osvojio LP i s reprezentacijom sve osvojio tako da nema sumnje da bi nam učvrstio obranu i s njim i theophilom to bi bila perverzija
  • NitkoBitan
    12.1k
    nigdje nitko nije napisao da ce Dinamo ici po 2 stopera! Odkud vam da cemo dovesti i Lovrena i Cipranina?Orc123

    Cipranin ce bit u Zagrebu i ukoliko bude pomaka sa Lovrenom naci ce Cipraninu neki problem u koljenu zbog kojeg ce ga otkantat.
  • Mihaljević
    8k
    Onda super ako je tako... Onda vjerovatno Perković bek uz Ogiwaru.
  • austrijanac
    2.7k
    Cipranin vidi da se radi na Lovrenu pa priupita agenta "Šefe, što je sad ovo?"
  • Georg Koch
    3.5k
    Iskustvo, znanje, gard, leadership Dejana Lovrena su beton betona za HNL.
    Beton-betona!
    I to naredne 2 godine bez dileme!
    Boze daj da dodje...a sve ostalo su price i pricice za malu djecu, kao sto su bile da Uremovic nije igrac za Dinamo, i masa slicnih...
    Vrlo jednostavno :victory:
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Lovren bi sigurno s igračke strane bio pojačanje,a za ovog s Cipra pojma nemam. Iskreno trenutno uopće ne pratim vijesti o transferima jer mi je i dalje nejasno kako je trenerčina skoro 4 dana nakon tekme sa lokosima i dalje na klupi(koju će možda i učvrstiti na još neko vrijeme ako ga posere dobar rez u četvrtak). Ako dođe i Lovren onda su nam stoperske opcije on,KTC,Perković,Živković,ozlijeđeni Perić i Šutalo,te Bernauer za kojeg iskreno mislim da će dolaskom još nekog stopera postati apsolutno zadnja opcija za tu poziciju i da vjerojatno više nikad neće zaigrati za prvih 11 Dinama osim ako se desi da se većina preostalih stopera ozlijede ili dobiju žute kartone. Ne znam je li ikad ijedan igrač Dinama u povijesti otpisan i od trenera i medija i dobrog dijela navijača, a bez da je dobio ozbiljnu priliku u tekmama koje nisu protiv hnl klubova sa dna tablice ili niželigaša u kupu. Razni Moubandjei,Štefulji,Taraveli,Mateli su odigrali dvoznamenkast broj tekmi u kojima ništa vrijedno spomena nisu napravili,a njega se prekrižilo nakon jednog penala protiv Plzena i ukupno 7 nastupa za Dinamo od kojih je samo dvije odigrao punih 90 minuta. Prekrasno.
  • cibona
    1.4k
    Ako dode lovren, predpostavljam da ce stoperski par ciniti theophile - lovren.

    Biste li na lijevog beka stavili perkovica ili ogiwaru? Vidim da po instagramu vecina njih zeli perkovica, ali ja sam iskreno za ogiwaru, medutim tesko je za sada procijeniti, i perkovic je dobar i bilo bi steta da ga se posjedne na klupu...
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    sve si dobro napisao. Po meni je višak i jedan od golmana ukoliko ne želi bit rezerva cavlini, mislim da su prevelike plaće i jedno i drugo da budeu rezerve. Zagi trener golmana negdje juniori ili šta već, neva se treba prodati ili posudit da klub novi plaća a ne mi. Jer onda ga možemo držat i na klupi. Bulat takodje nije za dinamo, jednostavno nije, i špikića tu nadodaj i to je to
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.